29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:08

GÜNDEM

Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, 2 bin 252 metrekare üzerine kurulu olan Fitness Must'ın yerine MACFit Ümraniye olarak hizmet vermeye başladı. Bu son adımıyla kulüp sayısını 93’e çıkardı.

Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, İstanbul’daki ağını genişletmeyi sürdürüyor. Son olarak Ümraniye'de yaklaşık 2 bin 252 metrekarelik alana kurulu olan Fitness Must’ın yerinde MACFit olarak hizmet vermeye başladı. Mars Sportif, bu adımıyla toplam kulüp sayısını 93’e yükseltti. Alanında uzman eğitmenlerin görev yaptığı, son teknoloji ekipmanlara sahip olan MACFit Ümraniye kulübünde bireysel derslerin yanı sıra grup dersleri de veriliyor.

Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, Ümraniye'de hizmet vermeye başlayan kulüple birlikte, Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri olarak konumlarını daha da güçlendirdiklerini vurguladı. Uçanlar, ''Mars Sportif olarak, 10 yıldan uzun süredir MAC ve MACFit markalarımızla, 13 şehirde 200 binden fazla kişinin salonlarımızda spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız; büyüyen kulüp ağımızla birlikte her gün daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporu Türkiye için bir yaşam tarzı haline getirmek. Bu yıl da kulüp kültürümüzü ve kalitemizi Türkiye’nin farklı köşelerine taşıyarak daha fazla sporseverle buluşacağız'' diye konuştu.

Mars Sportif bünyesine eklenen MACFit Ümraniye’deki üyelerin yaralanabileceği hizmetler şöyle:

İlginizi Çekebilir

İş Dünyası 2020 Yılında Adli Tatil İstemiyor

Covid 19’la mücadele kapsamında 15 Haziran 2020 tarihine kadar yargı hizmetlerinin yavaşlamasına yönelik tedbirler uygulandı. Altıntaş Hukuk ve Danışmanlık ile AGS Global Araştırma’nın ortaklaşa yaptığı araştırma gösteriyor ki, iş dünyası, Covid-19 nedeniyle uzayan yargı süreçlerinin olumsuz etkilerinin bir nebze de olsa azaltılması için 2020 yılında ‘Adli Tatil’ uygulanmasının iptalini istiyor. 1000’in üzerinde iş insanıyla online gerçekleştirilen araştırma bu dönemdeki hukuki riskler ve uyuşmazlıklarla ilgili de önemli sonuçları içeriyor.


'Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programı' İçin Başvurular 6 Temmuz’A Kadar Devam Ediyor

Özyeğin Üniversitesi’nin başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite adaylarına destek olmak ve tam burslu eğitim imkanı sunmak amacıyla başlattığı Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programı’nın 2020 yılı başvuruları 6 Temmuz’a kadar devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilere karşılıksız burs olanağı sağlayan programdan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sıralamasında ilk 20 binde yer alan lise son sınıf öğrencileri yararlanabiliyor. İlk kez 2015 yılında uygulanmaya başlanan Eğitimde Fırsat Eşitliği Burs Programı’nda bugüne kadar 110 öğrenciye karşılıksız burs imkanı sağlandı.


Beymen Club Erkeklere Özel İlk Mağazasını İstinyepark’Ta Açtı...

BEYMEN CLUB


Kimya İhracatının Beş Aylık İhracatı 7 Milyar Doları Aştı

KİMYA İHRACATI MAYIS’TA 1 MİLYAR 180 MİLYON DOLAR OLDU


İzmir Adnan Menderes’Te Uçuşlar Başarıyla Başladı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda iç hat uçuşları sorunsuz şekilde sürüyor. Yolcular ve çalışanlar pandemiye karşı alınan önlemlere uyarılara tam olarak uyuyor.


Etiketler: Mars, Sportif, Türkiye, olarak, Ümraniye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.