29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:08

GÜNDEM

Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, 2 bin 252 metrekare üzerine kurulu olan Fitness Must'ın yerine MACFit Ümraniye olarak hizmet vermeye başladı. Bu son adımıyla kulüp sayısını 93’e çıkardı.

Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı
Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı
Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı
Mars Sportif 93. Kulübünü Ümraniye'de Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, İstanbul’daki ağını genişletmeyi sürdürüyor. Son olarak Ümraniye'de yaklaşık 2 bin 252 metrekarelik alana kurulu olan Fitness Must’ın yerinde MACFit olarak hizmet vermeye başladı. Mars Sportif, bu adımıyla toplam kulüp sayısını 93’e yükseltti. Alanında uzman eğitmenlerin görev yaptığı, son teknoloji ekipmanlara sahip olan MACFit Ümraniye kulübünde bireysel derslerin yanı sıra grup dersleri de veriliyor.

Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, Ümraniye'de hizmet vermeye başlayan kulüple birlikte, Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri olarak konumlarını daha da güçlendirdiklerini vurguladı. Uçanlar, ''Mars Sportif olarak, 10 yıldan uzun süredir MAC ve MACFit markalarımızla, 13 şehirde 200 binden fazla kişinin salonlarımızda spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız; büyüyen kulüp ağımızla birlikte her gün daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporu Türkiye için bir yaşam tarzı haline getirmek. Bu yıl da kulüp kültürümüzü ve kalitemizi Türkiye’nin farklı köşelerine taşıyarak daha fazla sporseverle buluşacağız'' diye konuştu.

Mars Sportif bünyesine eklenen MACFit Ümraniye’deki üyelerin yaralanabileceği hizmetler şöyle:

İlginizi Çekebilir

Wipelot İle Havalimanı Lojistiğinde Karmaşaya Son

Endüstri 4.0’ın yapıtaşı olan endüstriyel IoT teknolojisi üzerine kurgulanan gerçek zamanlı konum belirleme sistemi Wipelot, havalimanlarının yoğun iş süreçlerinde kolaylık sağlıyor. Ekipmanların ve demirbaşların yeri, ne kadarının kullanılır durumda olduğu, personellerin yeri, verimliliği ve çalışma ortamının güvenliği gibi pek çok farklı unsuru takip eden Wipelot, bu sayede havalimanlarının karmaşık lojistiğine çözüm getiriyor. İş süreçlerinde yüksek verimlilik sağlayan Wipelot, her türlü koşul ve alanda güvenle çalışabilmeye olanak tanıyor.


Vans’Ten 1 Milyon Dolarlık Bağış!

VANS MARKA ELÇİLERİ, VAKIFLARA DESTEK OLMAK VE VANS CHECKERBOARD GÜNÜNÜ KUTLAMAK İÇİN BENZERSİZ PARÇALAR TASARLAYIP ONLARI AÇIK ARTTIRMAYA ÇIKARDILAR.


Basın Bülten Ak Portföy Türkiye’Nin En İyi Portföy Yönetim Şirketi Seçildi

Funda Dilek


Arzum, Türkiye’Nin En İyi Yönetilen Şirketleri Arasındaki Yerini Aldı

Sadece inovasyon ve tasarım alanında değil, satış sonrası hizmetlerle de sayısız ödül sahibi olan ve ödüllerle özdeşleşen Arzum, bu kez de en iyi yönetilen şirket ödülünün sahibi oldu. Deloitte Private tarafından uygulanan ‘En İyi Yönetilen Şirketler’ (Best Managed Companies) programı kapsamında ödüllendirilen 15 şirket içerisinde yerini alan Arzum, bu alandaki başarısının da altını çizdi. 20 ülkede uygulanan ve Türkiye’de ikinci kez düzenlenen programda 95 şirket arasından ilk 15’e yerleşen Arzum; strateji, yetkinlik ve inovasyon, kültür ve adanmışlık, yönetişim ve finansallar olmak üzere dört ana başlıktaki başarısıyla ödüle hak kazandı.


Vodafone Türkiye, Nisan Eylül 2019 Arası Dönemi Kapsayan 2019 20 İlk Yarıyıl Sonuçlarını Açıkladı

Vodafone Türkiye, Nisan-Eylül 2019 arası dönemi kapsayan


Etiketler: Mars, Sportif, Türkiye, olarak, Ümraniye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.