15 Mayıs 2019 Çarşamba 11:48

GÜNDEM

Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor

Türkiye’nin 13 ilindeki 90 kulübü ile en geniş spor kulübü zinciri olan Mars Sportif, Suadiye’deki The Shore Club’ın yerinde MAC olarak hizmet vermeye başladı.

Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor
Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor
Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor
Mars Sportif Mac Suadiye İle Büyümeyi Sürdürüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, İstanbul’daki ağını genişletmeyi sürdürüyor. Suadiye’deki The Shore Club, aynı yerde MAC olarak hizmet vermeye başladı. The Shore Club’ı bünyesine katmasıyla birlikte Mars Sportif’in Türkiye’deki toplam MAC kulüp sayısı 12’ye yükseldi. Üyeler, geçtiğimiz 1 yılda kulüp sayısını iki katına çıkaran MAC’ın büyüyen lokasyon ağı sayesinde, yalnızca üye oldukları kulüpten değil, aynı zamanda Mars Sportif’in 84 farklı kulübünden de ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Mars Sportif CEO'su Bahar Uçanlar, Suadiye’de yeni açılan kulüple birlikte, Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri olarak konumlarını daha da güçlendirdiklerini belirtti. Uçanlar, “Mars Sportif olarak, 10 yıldan uzun süredir MAC ve MACFit markalarımızla, 13 şehirde 200 binden fazla kişinin salonlarımızda spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Amacımız; büyüyen kulüp ağımızla birlikte her gün daha fazla insanı sporla tanıştırarak, sporu Türkiye için bir yaşam tarzı haline getirmek. Bu yıl da kulüp kültürümüzü ve kalitemizi Türkiye’nin farklı köşelerine taşıyarak daha fazla sporseverle buluşacağız'' diye konuştu.

Mars Sportif bünyesine eklenen yeni eklenen MAC Suadiye’de üyelerin yaralanabileceği hizmetler şöyle:

MAC Suadiye Hizmetler

İlginizi Çekebilir

Logo İşbaşı’Ndan İtü Çekirdek Girişimcilerine Destek

İTÜ Çekirdek girişimcileri, mikro işletmelere internet erişimi olan her yerden ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı uygulamasından 12 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek.


Nike’In Türkiye Milli Takımı Oyuncusu Melike Pekel’İn İlham Veren Kariyerini Paylaştığı Yeni Kampanya Videosu Yayınlandı

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayesini https://youtu.be/ZDh-aPK9efM linkinden izleyebilirsiniz.


Castrol Ford Team Türkiye, Akdeniz Rallisi Sonrasında Liderliğini Sürdürdü

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından düzenlenen Türkiye Ralli Şampiyonası’nda sezonun ikinci yarışı olan Akdeniz Rallisi, 17-19 Mayıs tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleşti. Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu tarafından organize edilen ve toplam uzunluğu 537,82 kilometre olan rallide 34 araç ve 68 sporcu 110,05 kilometrelik 10 özel etapta kıyasıya mücadele etti.


Katılım Bankaların’Dan Ekonomiye Destek Atağı

18.Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda atılım Bankacılığının Ekonomiye ve Türk Lirası’na desteği değerlendirildi.


Genç Girişimciler Liderliğin Mimarisini Oluştururken Assocıatıon For Coachıng Türkiye’Den De Tam Destek!

JCI (Junior Chamber International) - Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği İstanbul şubesi Liderliğin Mimarisi eğitim serisini hayata geçirmesinin ardından ASSOCIATION FOR COACHING ile de protokol imzaladı.


Etiketler: Mars, Sportif, Türkiye, Suadiye, olarak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.