25 Kasım 2019 Pazartesi 10:57

GÜNDEM

Marsh Türkiye’Nin Yeni Siber Risk Direktörü Ulvi Cemal Bucak

Sigorta brokerliği ve risk yönetimi alanında dünyanın lider markası Marsh’ın Türkiye ofisinde önemli bir atama gerçekleşti. Bilgi Güvenliği alanında 20 yıldan fazla deneyimi olan Ulvi Cemal Bucak, Marsh Türkiye’nin Siber Risk Direktörü olarak atandı.

Marsh Türkiye’Nin Yeni Siber Risk Direktörü Ulvi Cemal Bucak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Müşterilerinin sektörlerine özel risklerini etkili bir şekilde yönetmeleri için yaratıcı çözümler sunan Marsh Türkiye’de Siber Risk ve İş Sürekliliği Danışmanlık Direktörlüğü görevine Ulvi Cemal Bucak atandı. Risk yönetimi ve uyumluluk, siber güvenlik, bilgi teknolojileri, proje yönetimi ve iş sürekliliği konularında 20 yılı aşkın tecrübesi olan Ulvi Cemal Bucak, Ekim ayında göreve başladı.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Bucak, Koç Sistem’de Network Güvenlik Mühendisi olarak kariyerine başladı. Türkiye ve on yıl çalıştığı ABD’deki iş hayatı boyunca Türk Ekonomi Bankası, Oakland Üniversitesi, Fujitsu Consulting of America, Verisign, CNA Sigorta, AVEA Telekomünikasyon, Oger Telekom, Infosec Global ve DNS Holding firmalarında çeşitli görevlerde bulunan Bucak, son olarak Vitel A.Ş’de İş Geliştirme Başkan Yardımcısı pozisyonunda görev yaptı.

2005 yılında ABD’de Keller Yüksek İşletme Enstitüsü’nde Bilgi Sistemleri Yönetimi üzerine yüksek lisansını da tamamlayan Bucak, iyi derecede İngilizce biliyor.

Marsh Hakkında

Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh, müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 32 bin çalışanı 150’den fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için iş birliği içinde çalışıyor. Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh &McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. 65binden fazla çalışanı ve 14 milyar doları aşan yıllık geliri olan Marsh & McLennan Şirketler Grubu, risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında lider olan Guy Carpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında lider olan OliverWyman şirketlerini de bünyesinde barındırıyor. Marsh’ı Twitter’dan @MarshGlobal ya da LinkedIn, Facebook ve YouTube hesaplarından takip edebilirsiniz.

Marsh Türkiye Hakkında

Marsh’ın Türkiye operasyonu, 300’den fazla risk ve sigorta uzmanı ile 50 yıldır, risk ve sigorta brokerliği alanında lider konumdadır. Marsh Türkiye, ana merkezi olan İstanbul dışında İzmir, Ankara, Bursa ve Gaziantep bölge ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Marsh Türkiye’nin müşteri portföyü arasında Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bülten M•A•C İle Sevgililer Günü Görünümünü Seç

M•A•C’in sezon trendlerini takip eden Sevgililer Günü önerilerine kulak ver!


Sevgililer Günü'nde Aşkınızı Tazeleyin

5 YILDIZLI AŞK


Sevgililer Günü’Ne Okka’Lı Bir Lezzet!

Arzum OKKA, Sevgililer Günü'nde mutlu anılara eşlik edecek bir hediye alternatifi sunuyor. OKKA Ailesi'nin en yeni üyesi OKKA Minio Pro ile sevdiklerinizin kalbini yeniden kazanın.


Turizmin Zirvesi Emıtt Fuarı İçin Geri Sayım Başladı Hatırlatma

24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı, 30 Ocak Perşembe günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor. Fuarı bu yıl 60 bin ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.


Kullanıcıların %85’İ E Posta Adreslerinin Açığa Çıktığını Fark Etti, Kaspersky Güvende Kalmalarına Yardımcı Oldu

28 Ocak 2020


Etiketler: Marsh, Türkiye, olan, lider, risk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.