10 Nisan 2019 Çarşamba 13:13

GÜNDEM

Martin Tricaud, Hsbc Orta Doğu, Kuzey Afrika Ve Türkiye Menat Bölgesi Ceo’Su Olarak Atandı

HSBC Avustralya CEO’su olarak görev yapan Martin Tricaud, 1 Haziran 2019 itibarıyla HSBC’nin Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Bölgesi CEO’su olarak atandı.

Martin Tricaud, Hsbc Orta Doğu, Kuzey Afrika Ve Türkiye Menat Bölgesi Ceo’Su Olarak Atandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2017’den bu yana HSBC Avustralya CEO’su olarak görev yapan Martin Tricaud, 1 Haziran 2019 itibarıyla HSBC Orta Doğu, Kuzey Afrika Ve Türkiye Bölgesi (MENAT) CEO’su olarak atandı. HSBC MENAT Bölgesi’nin önceki CEO’su Georges Elhedery ise kısa bir süre önce HSBC Grubu Küresel Piyasalar Başkanı olarak göreve başlamıştı.

Kariyerine 1989 yılında Credit Commercial de France’de başlayan Martin Tricaud, 2000 yılında HSBC Fransa’ya katıldı. HSBC Grubu bünyesinde çeşitli yönetim pozisyonlarında görev alan Tricaud, 2000-2001 yılları arasında HSBC Fransa’nın iştiraki olan Crédit International d’Egypte CEO’su, 2001-2004 yılları arasında ise HSBC Mısır Kıdemli Genel Müdürü olarak çalıştı. 2004-2008 yılları arasında Dubai’de Orta Doğu Bölgesi Kurumsal Bankacılık Başkanı görevini üstlendi. Londra’da Uluslararası Şirketler, Küresel Bankacılık ve Sermaye Piyasaları Küresel Başkanı olarak görev yapan Tricaud, HSBC Avustralya CEO’su olarak atanması öncesinde HSBC Kore CEO’su olarak görev yapıyordu. 1 Haziran 2019 itibarıyla HSBC MENAT CEO’su olarak atanan Tricaud, aynı zamanda HSBC Bank Middle East Limited Başkan Vekilliği görevini de yürütecek.

HSBC Hakkında

Ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren HSBC Türkiye; Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi alanlarında hizmet sunmaktadır. HSBC Türkiye, şubeleri, telefon bankacılığı, ATM bankacılığı ve dijital bankacılık kanallarıyla müşterilerine finansal çözümler sunmaktadır. Merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu; bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere 66 ülke ve bölgede yaklaşık 3 bin 800 ofisiyle hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilir

Sarp Intermodal 3 Kategoride Atlas Ödülü Aldı

İntermodal taşımacılığın Türkiye’deki öncülerinden Sarp Intermodal, 10. Atlas Lojistik Ödülleri Töreni’nden 3 ödülle ayrıldı. Demiryolu Taşıması Firmaları kategorisinde üst üste ikinci kez ödül alan şirketin çalışanları da karayolu ve denizyolu alanında yılın yöneticileri seçildi.


Acer, İşletmeler İçin Chrome Enterprise Portföyünü Genişletti

Editör Özeti


Kidzmondo’Dan Öğretmenlere Hediye, Tüm Öğretmenlere Giriş Ücretsiz!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, şimdi de Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenliyor. 24 Kasım tarihinde KidzMondo’ya gelen tüm öğretmenler, öğretmen kimlik kartlarını göstererek KidzMondo’nun misafiri olacak ve giriş ücreti ödemeyecek. Ayrıca öğretmenlerin, yine aynı tarihler arasında beraberlerinde getirecekleri iki çocuk parka yüzde 50 indirimli giriş yapabilecek.


Jumbo İle Yılbaşı Sofralarını Görsel Şölene Dönüştürün…

Sofralara ve mutfaklara, sadece doğal malzemeler kullanarak keyif veren tasarımlar yaratan Jumbo, 2020’ye girerken en özel parçalardan oluşan hediye paketlerini siz ve sevdikleriniz için hazırlıyor.


Hazır Giyim Ve Tekstil Sektörü Cnr’Da Birlik Oldu... “Modanın Merkezi İstanbul Olacak!”

Hazır Giyim ve Tekstil sektörü CNR’da birlik oldu...


Etiketler: HSBC, olarak, Tricaud, görev, Bankacılık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.