19 Nisan 2019 Cuma 10:03

GÜNDEM

Maşa İle Koca Ayı’Dan 23 Nisan Konseri, Türkiye’De İlk Kez Trump Avm'de, 20 23 Nisan

Çocukların çok sevdiği Maşa ile Koca Ayı, yepyeni müzikal şovları ile Türkiye’de ilk kez Trump AVM’nin çocuk katı sahnesinde olacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Trump AVM’de çocuklarla buluşacak olan Maşa ile Koca Ayı, şarkılar söyleyip dans edecek.

Maşa İle Koca Ayı’Dan 23 Nisan Konseri, Türkiye’De İlk Kez Trump Avm'de, 20 23 Nisan
Maşa İle Koca Ayı’Dan 23 Nisan Konseri, Türkiye’De İlk Kez Trump Avm'de, 20 23 Nisan
Maşa İle Koca Ayı’Dan 23 Nisan Konseri, Türkiye’De İlk Kez Trump Avm'de, 20 23 Nisan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maşa ile Koca Ayı Konseri, 20-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Trump Alışveriş Merkezi’nden çocuklara 23 Nisan hediyesi… Çok sevdikleri Maşa ile Koca Ayı, çocuk katı Trumpland’in özel sahnesinde 20-23 Nisan tarihleri arasında konser veriyor, tüm çocuklar bu konsere ücretsiz katılıyor.

Yepyeni şarkılar, yepyeni danslar…

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, yepyeni şarkılarını çocuklarla birlikte söyleyecek, hareketli danslarını çocuklarla birlikte yapacak. Çocukların Maşa ile Koca Ayı’yla fotoğraf da çektirebilecekleri bu neşeli konser sonunda ayrıca herkese poster de hediye edilecek.

20-23 Nisan tarihleri arasında her gün gerçekleşecek konser günde 4 seans olarak sahnelenecek. Seans saatleri ise 12:00/14:00/16:00 ve 18:00…

Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirktenemekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen dünyaca ünlü yapımın merakla beklenen yepyeni şovu tüm çocukları neşe, keyif ve eğlence ile buluşturacak.

İlginizi Çekebilir

Youtube'da 2019’Un En Popüler Videoları Belli Oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.


Marka Konferansı 20’Nci Yılında İstanbul’A Şarkısını Hediye Etti

Ünlü müzisyen Yalın’ın 20. Yılında İstanbul’u merkezine alan MARKA Konferansı için şehre özel sözlerini yazıp bestelediği ‘İyi Geliyorsun İstanbul’ şarkısı, Ulus 29 Club’da verilen davette konuklara ilk kez dinletildi.


Singer’Den Mini El Dikiş Makinası

Singer, yeni ürünü taşınabilir mini el dikiş makinası ile dikişi herkes için kolay hale getiriyor. Kolay ve pratik kullanımıyla ihtiyaç duyulan her an dikiş imkanı sunan el dikiş makinesi, hafifliği ile de dikkat çekiyor. Ürün ilk olarak sadece Singer web sitesi ve aplikasyonunda satışa başladı.


Behçet Hastalığı Göz Sağlığını Nasıl Etkiler

Batıgöz Sağlık Grubu


New Holland, "Toplu Bakım Günü"Nde Türkiye'nin 81 İlinde 3 Bin 500 Traktörün Bakımını Gerçekleştirdi

6 Aralık 2019- Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, Türkiye’nin 81 ilinde aynı anda Toplu Bakım Günü gerçekleştirdi.


Etiketler: Maşa, Koca, Nisan, arasında, 20-23

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.