20 Mayıs 2016 Cuma 12:06

SPOR

Mastergames Turnuvası'nda Üniversite Mezunları Yarıştı

Mastergames Turnuvası'nda Üniversite Mezunları Yarıştı
Mastergames Turnuvası'nda Üniversite Mezunları Yarıştı
Mastergames Turnuvası'nda Üniversite Mezunları Yarıştı
Mastergames Turnuvası'nda Üniversite Mezunları Yarıştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA » DHA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Üçüncü yılında 600'den fazla mezuna ulaşan MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.


İş dünyası ve üniversite mezunlarını, 6 Mayıs - 5 Haziran 2016 tarihleri arasında birçok farklı spor dalındaki yarışlarda bir araya getiren MasterGames, 3. senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya imza atıyor. Üniversite mezunlarının bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesine vesile olmayı hedefleyen yarışlarda, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen 14 üniversitenin mezunlarının katılımıyla ilk etapta Satranç ve Tavla Turnuvası ile Yelken Şenliği gerçekleştirildi.


MasterGames Satranç Turnuvası'nın galibi İstanbul Teknik Üniversitesi mezunlarından Ertan Gültekin olurken, Tavla Turnuvası Boğaziçi Üniversitesi'nden Hisar Uyar'ın birinciliği ile sona erdi. Yelken Şenliği ise 6 üniversitenin yüze yakın mezununun katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.


Üçüncü yılında 600'den fazla mezunun katılımına ulaşan MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.


MasterGames 2016 Etkinlik Programı: http://www.mastergames.org/Yil/2016.html


Yer: Boğaziçi, Bahçeşehir, İstanbul Bilgi, İstanbul Teknik Üniversitesi Kampüsleri ve ODTÜMİST lokali


MasterGames hakkında:


2014 yılından bu yana üniversite mezunları arası spor karşılaşmaları şeklinde tasarlanan ve hayata geçirilen bir etkinlik olan MasterGames'in amacı üniversite mezunlarının kendi okullarının mezunlar dernekleriyle iletişimlerini artırmak ve eski okul arkadaşlarının spor etrafında yeniden bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesine vesile olmak. Katılımcı Üniversiteler: Bahçeşehir Üniversitesi Mezunlar Derneği, Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, Sabancı Üniversitesi Mezunlar Derneği, Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği, Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği, İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği, İstanbul Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği, Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği, Haliç Üniversitesi Mezun ve Mensupları Derneği, Kültür Üniversitesi Mezunlar Derneği, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi Mezunlar Derneğiİlginizi Çekebilir

Gergedan Virüsü Diye Bir Şey Yok!

Yrd. Doç. Dr. Denizhan Dizdar


Başakşehirli Kadınlar 8 Mart İçin Hazırlanıyor

Başakşehir Belediyesi Basın Ofisi


Sömestr Tatili İçin Ailenizin İhtiyacı Olan Tüm Kış Sporları Ürünleri Decathlon'da!

Kayak ve snowboard ile ilgili aradığınız tüm ürünler Decathlon’da!


Artemis Halı Domotex Hannover 2019’Da Büyük İlgi Gördü Bb

Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Hannover 2019 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplama Fuarı’nda Artemis Halı, yeni lineları ile birlikte Türk halı sektörüne kazandırdığı iki yeni markası Prato Exclusive ve Armis Halı ürünlerini de tanıttı. 70’e yakın ülkeden bin 400’ün üzerinde firmanın katıldığı Uluslararası Halı ve Zemin Kaplama Fuarı’nın en dikkat çeken markaları arasında olan Artemis Halı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Batallı, Domotex Hannover 2019’u değerlendirdi.


Elıte İkinci Sezon Çekimleri Başlıyor, Kadroya Yeni İsimler Katılıyor

Videoyu izlemek için tıklayın


Etiketler: Mastergames, Turnuvasında, Üniversite, Mezunları, Yarıştı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.