18 Temmuz 2019 Perşembe 11:27

GÜNDEM

Maurice Lacroix’Dan İkonik Tasarımlar

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix, her detayı incelikle işlenmiş, çağdaş tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Maurice Lacroix’nın en beğenilen koleksiyonlarından biri olan Aikon, modern zevkleri olan erkekleri kalite ve lüksle buluşturuyor. İddialı ve güçlü duruşuyla Maurice Lacroix’nın tutkulu ruhunu yansıtan Aikon, ikonik bir tasarıma sahip. Aikon’un yuvarlak kasasını gücü ve sağlamlığı temsil eden altı kollu bir bezel sarıyor.

Maurice Lacroix’Dan İkonik Tasarımlar
Maurice Lacroix’Dan İkonik Tasarımlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Maurice Lacroix Aikon Automatic, çelik kasası ve bileziğiyle uyumlu, detaylarla zenginleştirilmiş mavi kadranıyla erkekleri cezbediyor. Son derece şık bir görüntüye sahip Aikon Automatic, çizilmeye dayanıklı safir kristal camı ve otomatik makinesiyle İsviçre saat ustalığına bir kez daha vurgu yapıyor. Maurice Lacroix Aikon Chronograph ise güçlü karakterini spor-şık bir tasarımla bütünleştiriyor. Siyahın gizemini ve asil duruşunu yansıtan Aikon Chronograph’ın ikonik M logolu siyah deri kayışı turuncu dikişlerle daha da dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Saatin kadranında da göze çarpan turuncu detaylar, tasarıma enerji katıyor. Maurice Lacroix’nın göz alıcı erkek ve kadın saat modellerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

ML-AI1018PVB01334-1 10.720 TL

ML-AI6038SS002430-1 23.680 TL

İlginizi Çekebilir

Rekorlar Kırmaya Devam Eden ‘Şen Makas’ 11 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

1979 yılından bu yana Boston’da aralıksız sahnelenen, dünyanın en uzun süreli oynanan oyunu ‘Şen Makas’, başarılı oyuncu Nedim Saban imzasıyla sahneleniyor.


Yağmur Tanrısevsin Ustalarla Baba Parası’Nda Buluştu!

Ustalarla Baba Parası’nda buluştu!


Microsoft Yapay Zekâya İyilik Öğretiyor

İnsanı odağına alan inovasyon çalışmalarını sürdüren Microsoft, AI For Good girişimi kapsamında yapay zekâ sistemlerine iyilik öğretiyor. Microsoft’un 125 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiği girişim kapsamında, yapay zekânın sosyal sorumluluk çerçevesinde ve insanlık yararına kullanılması için projeler gerçekleştiriyor.


Kışın Evde Çocuklarla Oynayabileceğiniz 7 Oyun

KIŞIN EVDE ÇOCUKLARLA OYNAYABİLECEĞİNİZ 7 OYUN


Bülten 1 Milyar Dolarlık Yatırım İçin Geliyorlar

III. TÜRKİYE ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ YATIRIMCILARI BULUŞTURUYOR


Etiketler: Aikon, Maurice, Lacroix, Automatic, saat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.