15 Mart 2019 Cuma 11:24

GÜNDEM

Mediamarkt Club’A Gel İstediğin Ürüne İndirimi “Yapıştır”

MediaMarkt CLUB kampanyası Türkiye’de bir ilk olacak

Mediamarkt Club’A Gel İstediğin Ürüne İndirimi “Yapıştır”
Mediamarkt Club’A Gel İstediğin Ürüne İndirimi “Yapıştır”
Mediamarkt Club’A Gel İstediğin Ürüne İndirimi “Yapıştır”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı kampanyalar ile rakipsiz fiyatlar ve müşteri odaklı hizmetler sunan MediaMarkt; daha önce yapılmamış bir kampanya düzenliyor. MediaMarkt CLUB üyeleri ve yeni üye olanlar, 15 - 17 Mart tarihleri arasındaki CLUB Günleri kapsamında dağıtılacak olan indirim çıkartmalarını, seçili ürünler arasından istediklerine yapıştıracak ve hangi ürünü indirimli alacağına kendi karar verecek.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB için üyelerine şimdiye kadar görülmemiş fırsat ve kampanyalar sunmaya başladı. 15 – 17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek CLUB Günleri kapsamında; tüketicilere mağazalarda üzerinde yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 15 indirim yazan çıkartmalar dağıtılacak. Tüketiciler, kampanya kapsamındaki seçili ürünlerden istediklerine, her indirim oranından 1 kere olmak üzere bu çıkartmaları yapıştırarak kasada anında indirim kazanacak. CLUB üyesi olmayan tüketiciler, aynı anda üyelik de gerçekleştirebilecek. Kampanya süresince dağıtılan broşürlerdeki farklı ürünlerde ise CLUB üyelerini cazip fırsatlar bekliyor!

Tıklayan da indirimi yapıştırabiliyor!

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere bol çeşitli ürün alternatifi sunan MediaMarkt, CLUB üyelerine özel kampanyasında, kategorilere göre oranları belirledi. Buna göre tüketiciler:

Bilgisayar ve konsol donanım ürünlerinde, tabletlerde, cep telefonlarında ve akıllı saatlerde yüzde 5’lik,

Televizyon, TV alıcısı, Bluray, DVD ve video oynatıcılarında, bluetooth hoparlörlerde, navigasyon cihazlarında, yazılım ürünlerinde, oyunlarda yüzde 10’luk

Beyaz eşyalarda, ankastrelerde, elektrikli küçük ev aletlerinde, kahve makinelerinde, CD, DVD ve Bluray’lerde, yazıcılarda, telefonlarda ve aksesuarlarda ise yüzde 15’lik indirim çıkartmaları ürünlere yapıştırabilecek.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Elektronik severler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBüyelik‘e tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

İlginizi Çekebilir

İstanbul Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen 11. Şehri Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Alper Taş Ka.Der Taahhütnamesini İmzaladı

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) üyeleri ile bir araya gelerek, “Kadın Dostu Kent” taahhütnamesini imzaladı.


Zamanı Olmayanlar İçin 3 Dakikada Cilt Bakımı

Zamanı Olmayanlar İçin 3 Dakikada Cilt Bakımı


Profilo E Doz İle Yılda 372 Damacana Su Ve Yüzde 30 Deterjan Tasarrufu Sağlayın

Deterjanı bir kere doldurun, gerisini ona bırakın


Kidzmondo’Da Arjantin Günleri! 23 24 Mart Çocuklar Kidzmondo’Da Dünya Kültürleriyle Tanışıyor

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, çocukları dünya kültürleri ile tanıştırmaya devam ediyor. Mart ayında Arjantin, KidzMondo’ya taşınıyor!


Etiketler: CLUB, MediaMarkt, yüzde, indirim, olmak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.