28 Eylül 2019 Cumartesi 12:25

GÜNDEM

Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza

MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza
Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza
Mediamarkt’Tan Eskişehir’E İkinci Mağaza
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en geniş toplam mağaza alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda MediaMarkt, Eskişehir’e 1500 metrekarelik bir mağaza daha açtı ve bölgedeki mağaza sayısını da 2’ye yükseltti. Açılışla beraber MediaMarkt’ın Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e yükseldi.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda farklı illerde mağaza açılışları gerçekleştiren MediaMarkt Türkiye, son olarak MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ve çok sayıda yöneticinin de katılımıyla Eskişehir’de 1500 metrekarelik yeni bir mağaza açılışı gerçekleştirdi. Bu açılışla beraber MediaMarkt’ın Eskişehir’deki mağaza sayısı 2’ye yükselirken Türkiye’deki mağaza sayısı ise 78’e ulaştı. Eskişehir halkının da yoğun katılım gösterdiği açılış kapsamında Eskişehirlilere çeşitli indirimler de sunuldu.

Teknoloji dünyasının ünlü ismi Eskişehir’deydi

MediaMarkt’ın yeni mağazasının açılışına teknoloji dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Shiftdelete.net kurucusu olan ve aynı zamanda da YouTube kanallarında yayınladıkları videolarla milyonlarca insana ulaşan Hakkı Alkan, açılışta Eskişehirli teknolojiseverlerle buluştu.

Etiketler: mağaza, MediaMarkt, Türkiye, Eskişehir, deki

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.