3 Aralık 2019 Salı 11:54

GÜNDEM

Mediamarkt Türkiye’Den “Şahane Cuma”Da “Şahane Rekor”

“Şahane Cuma” kapsamında gerçekleştirdiği indirimlerle tüketicilerin odak noktası olan MediaMarkt; hem mağazalarında hem de internet sitesinde gerçekleştirdiği kampanyalar ile kampanya tarihinin en yüksek satış rakamlarına ulaştı.

Mediamarkt Türkiye’Den “Şahane Cuma”Da “Şahane Rekor”
Mediamarkt Türkiye’Den “Şahane Cuma”Da “Şahane Rekor”
Mediamarkt Türkiye’Den “Şahane Cuma”Da “Şahane Rekor”
Mediamarkt Türkiye’Den “Şahane Cuma”Da “Şahane Rekor”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Perşembe gecesi Metropol İstanbul AVM mağazamızda başlattığımız kampanya ile Şahane Cuma tarihimizin satış rekoruna ulaştık” dedi.

Avrupa‘nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, teknolojiseverlere sunduğu “Şahane Cuma” indirimleri sonrasında farklı kategorilerde çeşitli rekorlar kırdı.

MediaMarkt Türkiye, gerçekleştirdiği Şahane Cuma kampanyaları sonucunda online satış kanalı mediamarkt.com.tr’de gerçek zamanlı trafikte on katı artış yaşadı ve tüm zamanların en yüksek aylık online trafiğini elde etti. Ayrıca MediaMarkt Türkiye’yi Şahane Cuma gecesinde milyonlarca kişi ziyaret etti. MediaMarkt Türkiye elde ettiği online trafiğinin yanı sıra aynı zamanda en yüksek günlük satış rekoruna da erişti. Böylece aylık satış rekorunu da kırmış oldu. Pek çok üründe oldukça yüksek indirim oranları belirleyen MediaMarkt; hem Türkiye genelindeki tüm mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr ile tüketicilerin ilgi odağı haline geldi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan MediaMarktSaturn Perakende Grubu İcra Kurulu Üyesi, MediaMarkt Türkiye ve Yunanistan İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri gözetilerek düzenlenen kampanya fiyatlarının beklenenin de üzerinde ilgi gördüğünü ifade etti. “Perşembe gecesi Metropol İstanbul AVM mağazamızda başlattığımız kampanya ile Şahane Cuma tarihimizin en yüksek günlük satış rekoruna ulaştık ve aynı zamanda aylık satış rekorumuzu kırdık” diye konuşan Gökyıldırım, Şahane Cuma’ya gösterdikleri ilgiden dolayı da tüm teknolojiseverlere teşekkür etti. En çok ilgi çeken ürünlerin aksesuarlar, akıllı telefonlar ve oyun konsolları olduğuna vurgu yapan Gökyıldırım, tüm kategorilerde önemli satışlar yaptıklarını söyledi. Gökyıldırım, avantajlı fiyat ve indirimlerini önlerindeki süreçte de devam ettireceklerini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Zorlu Psm ’De Bu Hafta 03 – 09 Şubat

Müziğin her tınısından stand up gösterilerine, tiyatrolardan atölyelere Zorlu PSM bu hafta da kültür sanat severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor. Tunuslu ud üstadı ve besteci Dhafer Youssef, 0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts, dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovu, piyano ve fagotun uyumunu benzersiz bir konser deneyimiyle ortaya koymaya hazırlanan Deniz Kurdoğlu ve Mert Kutluğ ile Post Romantik Fagot& Piyano Akşamı ve pek çok kişisel gelişim atölyesi ile


Sömestr Tatilinin En Tatlı Eşlikçisi Kakaolu Ballımix

Balparmak’ın yenilikçi ürünü ballı, fındıklı, kakaolu ezme BallıMix, benzersiz lezzetiyle sömestr tatilinde de çocuklara tatlı bir atıştırmalık seçeneği sunuyor.


Sağlıklı Yaşam Hakkında Bildikleriniz Ne Kadar Doğru

Sağlıklı Yaşam Bilgilerini Sorgulayan Yeni Bir Rehber: Tıpta ve Sağlıkta Balon Bilgiler


Herbalıfe’Tan Kadın Ve Erkeklerin İhtiyaçlarına Özel Ayrı Formüllerle Geliştirilmiş Formül 2 Vitamin Ve Mineral Kompleks

HERBALIFE’TAN KADIN VE ERKEKLERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL


Yeni Jeep Wrangler Rubicon Mayıs'ta Türkiye'de!

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Ocak ayı itibarıyla ülkemizde ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon’a kısa sürede 5 sipariş geldi. Jeep Wrangler Rubicon’un yeni nesil versiyonu, Mayıs ayında ülkemiz yollarına çıkmaya başlayacak.


Etiketler: MediaMarkt, Şahane, Cuma, satış, Gökyıldırım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.