23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:02

GÜNDEM

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü

Dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını listeleyen CDNPlanet, Medianova’ya yer verdiği tanıtım yazısında, “Türkiye merkezli şirket, Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CDN platformunun sunduğu yüksek hızla Avrupa ve Ortadoğu’da ilk üç şirket arasında bulunan Medianova, dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını karşılaştırmalı olarak listeleyen CDNPlanet’te yer buldu.

CDNPlanet’teki tanıtım yazısında Medianova için, “Türkiye merkezli şirket, son yıllarda kaydettiği büyüme ve Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” ifadelerine yer verildi. Yazıda ayrıca, Medianova’nın patent sürecindekiler dahil, modern teknolojiler kullandığı vurgusu yapılırken, 6 kıtada 35 lokasyonda POP’a sahip olduğu belirtildi.

Medianova’nın 2005 yılında ‘Türkiye’den bir dünya markası çıkarma’ hedefi ile kurulduğunu anımsatan CEO Serkan Sevim, “Ar-Ge Merkezi olduktan sonra bu yöndeki çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Son dönemde imza attığımız üç global makale ve iki patent başvurusu ile Ar-Ge sayesinde global açılımımızı kesintisiz sürdürüyoruz. CDNPlanet gibi önemli kaynaklarda şirketimizden övgü ile söz edildiğini görmek bizi gururlandırıyor. Türkiye’nin en büyük CDN kapasitesine ulaşmamızı sağlayan yatırımlarımız, Hindistan, ABD ve Kanada gibi dünyanın farklı ülkelerindeki yeni yatırımlarla devam edecek” dedi.

Medianova hakkında:

2005 yılında İstanbul’da kurulan Medianova, bulut ve streaming çözümleri sunmaktadır. Bağımsız ölçümlere göre “Türkiye’nin en hızlısı” olan CDN platformu ile Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de ilk üçte yer almaktadır. Kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiği ürün ve çözümleri sıfır hata ile çalışan altyapısı ile birleştiren Medianova, Riot Games, eBay, Turkcell, Coca-Cola, Netmarble ve BNP Paribas gibi müşterileri için günde 7 milyar işlem gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Türkmedya Abd Merkezli Kuruluşlara Reklam Vermeme Kararı Aldı

Türkiye ekonomisine yönelik finansal saldırı başlatan ABD’ye iş dünyası ve STK’ların yanısıra toplumun her kesiminden tepkiler geliyor. Türkiye’nin istikrarına kasteden ABD’ye karşı başlatılan “ABD’ye reklam verme!” kampanyasına bünyesinde Akşam, Güneş, Star Gazeteleri, 24 TV, 360 , TV4 kanalları, ALEM ve Platin Dergileri, Alem FM, Lig Radyo ve TürkMedya Dijital markalarını bulunduran TürkMedya da katıldı.


Kiswah Jewellery'den Maneviyatı Yüksek Mücevherler

BAYRAMA ÖZEL MANEVİYATI YÜKSEK MÜCEVHERLER


Gyiad’Dan Çağrı “Piyasa Enstrümanları Aktif Şekilde Kullanılmalı”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nden (GYİAD) yapılan yazılı açıklamada, “Ekonomide fiyat istikrarı ile finansal istikrarı önceleyecek dengeleyici bir programa ihtiyaç olduğu çok açıktır. Hükümetin ve TCMB’nin son günlerde attığı olumlu adımları destekleyen genç iş dünyası, böyle bir programın ve sıkılaşmanın getireceği zorlu geçiş dönemine de göğüs germeye hazırdır” ifadelerine yer verildi.


Unıversal Musıc Group, Apple Musıc İle Birlikte “Peaceful Musıc” Çalma Listesini Lanse Ediyor.

GÜNÜMÜZÜN ÖNDE GELEN BESTECİLERİNDEN OLAN, MÜZİKAL DAHİ MAX RICHTER İLK ÇALMA LİSTESİNİ OLUŞTURUYOR


Yatak Yarası Sıcak Havalarda Kapanmıyor

3 GÜNDE OLUŞUYOR 3 AYDA İYİLEŞMİYOR


Etiketler: Medianova, Avrupa, CDNPlanet, Türkiye, Ar-Ge

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.