23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:02

GÜNDEM

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü

Dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını listeleyen CDNPlanet, Medianova’ya yer verdiği tanıtım yazısında, “Türkiye merkezli şirket, Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CDN platformunun sunduğu yüksek hızla Avrupa ve Ortadoğu’da ilk üç şirket arasında bulunan Medianova, dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını karşılaştırmalı olarak listeleyen CDNPlanet’te yer buldu.

CDNPlanet’teki tanıtım yazısında Medianova için, “Türkiye merkezli şirket, son yıllarda kaydettiği büyüme ve Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” ifadelerine yer verildi. Yazıda ayrıca, Medianova’nın patent sürecindekiler dahil, modern teknolojiler kullandığı vurgusu yapılırken, 6 kıtada 35 lokasyonda POP’a sahip olduğu belirtildi.

Medianova’nın 2005 yılında ‘Türkiye’den bir dünya markası çıkarma’ hedefi ile kurulduğunu anımsatan CEO Serkan Sevim, “Ar-Ge Merkezi olduktan sonra bu yöndeki çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Son dönemde imza attığımız üç global makale ve iki patent başvurusu ile Ar-Ge sayesinde global açılımımızı kesintisiz sürdürüyoruz. CDNPlanet gibi önemli kaynaklarda şirketimizden övgü ile söz edildiğini görmek bizi gururlandırıyor. Türkiye’nin en büyük CDN kapasitesine ulaşmamızı sağlayan yatırımlarımız, Hindistan, ABD ve Kanada gibi dünyanın farklı ülkelerindeki yeni yatırımlarla devam edecek” dedi.

Medianova hakkında:

2005 yılında İstanbul’da kurulan Medianova, bulut ve streaming çözümleri sunmaktadır. Bağımsız ölçümlere göre “Türkiye’nin en hızlısı” olan CDN platformu ile Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de ilk üçte yer almaktadır. Kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiği ürün ve çözümleri sıfır hata ile çalışan altyapısı ile birleştiren Medianova, Riot Games, eBay, Turkcell, Coca-Cola, Netmarble ve BNP Paribas gibi müşterileri için günde 7 milyar işlem gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Ürdün'den Otokar'a 35 Adetlik Yeni Otobüs Siparişi

Amman Belediyesi bir kez daha Otokar otobüslerini tercih etti


Emaar Avm, Vogue Türkiye Özel Defilesi İle Modanın Ritmini Zirveye Taşıdı!

İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, Vogue Türkiye Moda Günleri kapsamında gerçekleştirilen Vogue Türkiye özel defilesine ev sahipliği yaptı. Müziklerini Şirin Ediger’in seçtiği Vakko ve Galeries Lafayette Koleksiyonu’ndan Vogue Türkiye seçkisiyle gerçekleşen defilenin sürprizi ise ünlü Top Model Tülin Şahin oldu.


Vodafone’Un Kodlama Seferberliği Mardin İle Devam Etti

VODAFONE’UN KODLAMA SEFERBERLİĞİ MARDİN İLE DEVAM ETTİ


Üsküdar Belediyesi Ebru Ve Hatt Sergisi İle Sanatseverleri Tarihi “İpek Yolu” Seyahatine Çıkarıyor

Ebru Sanatı ile Çin Hatt Sanatı Üsküdar’da Buluştu


Tekfen Filarmoni Sonbahar Klasikleri Başlıyor

Tekfen Filarmoni Orkestrası, nam-ı diğer 3 Denizin Sesi; şef Aziz Shokhakimov’un yönetiminde, 24 Ekim Ankara CSO Sahnesi’nde, 25 Ekim Mersin Kültür Merkezi’nde ve 26 Ekim tarihinde ise İstanbul Lütfi Kırdar’da sonbahar konserlerini verecek.


Etiketler: Medianova, Avrupa, CDNPlanet, Türkiye, Ar-Ge

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.