23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:02

GÜNDEM

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü

Dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını listeleyen CDNPlanet, Medianova’ya yer verdiği tanıtım yazısında, “Türkiye merkezli şirket, Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
Medianova’Ya ‘Küresel Oyuncu’ Övgüsü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CDN platformunun sunduğu yüksek hızla Avrupa ve Ortadoğu’da ilk üç şirket arasında bulunan Medianova, dünyanın önde gelen CDN sağlayıcılarını karşılaştırmalı olarak listeleyen CDNPlanet’te yer buldu.

CDNPlanet’teki tanıtım yazısında Medianova için, “Türkiye merkezli şirket, son yıllarda kaydettiği büyüme ve Avrupa’daki güçlü konumu ile küresel bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor” ifadelerine yer verildi. Yazıda ayrıca, Medianova’nın patent sürecindekiler dahil, modern teknolojiler kullandığı vurgusu yapılırken, 6 kıtada 35 lokasyonda POP’a sahip olduğu belirtildi.

Medianova’nın 2005 yılında ‘Türkiye’den bir dünya markası çıkarma’ hedefi ile kurulduğunu anımsatan CEO Serkan Sevim, “Ar-Ge Merkezi olduktan sonra bu yöndeki çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Son dönemde imza attığımız üç global makale ve iki patent başvurusu ile Ar-Ge sayesinde global açılımımızı kesintisiz sürdürüyoruz. CDNPlanet gibi önemli kaynaklarda şirketimizden övgü ile söz edildiğini görmek bizi gururlandırıyor. Türkiye’nin en büyük CDN kapasitesine ulaşmamızı sağlayan yatırımlarımız, Hindistan, ABD ve Kanada gibi dünyanın farklı ülkelerindeki yeni yatırımlarla devam edecek” dedi.

Medianova hakkında:

2005 yılında İstanbul’da kurulan Medianova, bulut ve streaming çözümleri sunmaktadır. Bağımsız ölçümlere göre “Türkiye’nin en hızlısı” olan CDN platformu ile Avrupa ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de ilk üçte yer almaktadır. Kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiği ürün ve çözümleri sıfır hata ile çalışan altyapısı ile birleştiren Medianova, Riot Games, eBay, Turkcell, Coca-Cola, Netmarble ve BNP Paribas gibi müşterileri için günde 7 milyar işlem gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bantboru Hindistan Pazarında Üretici İş Birlikleriyle Büyüyecek

16 Ocak 2019


Geçmişin İhtişamı "Sevgililer Gününe Özel" Hatun'da Hayat Buldu!

Geçmişin ihtişamı "SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL" Hatun'da hayat buldu!


Vehbi Koç Vakfı 50 Yaşında!

TÜRKİYE’NİN İLK ÖZEL VAKFI OLARAK 17 OCAK 1969’DA KURULAN “VEHBİ KOÇ VAKFI” 50 YILDIR EĞİTİM, SAĞLIK VE KÜLTÜR ALANLARINDA ‘ÜSTÜMÜZE VAZİFE’ DİYEREK 1 MİLYAR 355 MİLYON DOLAR YATIRIM YAPTI VE MİLYONLARCA HAYATA DOKUNDU.


Türkiye İmsad İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi Aralık Ayı Sonuçları Açıklandı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Büyük Besteciye Özel Program

Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu, Türk müziğinin yaşayan en önemli bestekârlarından, 83 yaşındaki Erol Sayan için, hazırlıkları 3 ay süren özel bir program düzenlendi.


Etiketler: Medianova, Avrupa, CDNPlanet, Türkiye, Ar-Ge

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.