13 Kasım 2019 Çarşamba 15:17

GÜNDEM

Medikal Estetiğin Duayen İsimlerinden Dr. Barbaros Erdoğan Ve Uzman Ekibi Crown Estetik’Te!

Medikal Estetiğin Duayen İsimlerinden

  Medikal Estetiğin Duayen İsimlerinden Dr. Barbaros Erdoğan Ve Uzman Ekibi  Crown Estetik’Te!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dr. Barbaros Erdoğan ve Uzman Ekibi

Crown Estetik’te!

Nişantaşı’nı taçlandıran Crown Estetik, medikal estetiğin duayen isimlerinden

Dr. Barbaros Erdoğan ve uzman ekibiyle hizmet vermeye devam edecek.

Kurulduğu günden bu yana kullandığı son teknolojik ürünler ve hijyene verdiği önemle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Crown Estetik, Medical College of Wisconsin ve Yale Üniversitesi diplomalı Dr. Barbaros Erdoğan ile mezoterapi ve medikal estetik işlemlerine devam edecek.

Uzmanlık alanları mezoterapi, dermal filler ve toksin uygulamaları olan, özellikle eski dolgu uygulamaları sonrasında oluşan her türlü komplikasyonda gerçekleştirdiği ultrasonografik tanı ve müdahaleler ile adından söz ettiren Dr. Barbaros Erdoğan, Crown Estetik’te; Ulthera (ameliyatsız yüz germe), Scarlet S (altın iğne), Q SwitchedLaser (tüy sarartma, leke tedavisi, dövme silme), mezoterapi, botoks, dolgu (yüz, gözaltı ışık dolgu, çene hattı, dudak) ve prp uygulamaları yapacak.

‘’Her Anında Güzel Kal’’ sloganıyla yola çıkan Crown Estetik, Dr. Barbaros Erdoğan ve uzman ekibiyle her anında güzel kalmayı isteyen misafirlerini bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Yataş’Tan Sömestr Tatiline Özel Kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.


Gurme Gıda'dan Hakkındaki İddialara Yanıt

Gurme Gıda, 1998’den beri kendi sektöründe birçok yeniliğe imza atmış, ödüller almış, helal gıda sertifikasına sahip, Türk Gıda Kodeksi ve gıda güvenliği standartlarına uygun üretim yapan, 350 çalışanıyla, Türkiye’nin en büyük et üreticileri arasında yer almaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana geçen 22 yıl içinde geçtiğimiz sayısız denetimin hiçbirinde karşılaşmadığımız bir olayla geçen yıl karşılaştık.


Ptt’Den Tarihe Tanıklık Eden Sergi

PTT AŞ ve Türkiye Filateli Dernekleri Federasyonu “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” etkinlikleri kapsamında 2020’nin ilk sergisini gerçekleştirdi. “Millî Mücadelenin 100. yılında 100 panoda 100 koleksiyon” sloganıyla düzenlenen “Millî Mücadelenin 100. Yılı (Misak-ı Milli)” konulu pul sergisi, Marmara Üniversitesi’nin İstanbul Küçük Ayasofya Parkı’nda bulunan binasında 6 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.


Corona Virüsü Dünyanın En Büyük Fuarını Erteletti

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan corona virüsü, Çin’in Xiamen şehrinde düzenlenen ve sektöründe dünyanın en büyüğü olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nın ertelenmesine yol açtı. 16-19 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 6-9 Haziran 2020 tarihlerine ertelendi.


Bekarlara 45 Milyon Dolarlık Evlilik Yardımı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nde devlet, bekar gençlere evlenebilmeleri için 2019 yılında 45 milyon dolarlık yardım yaptı. Evlilik yardımlarından 2 bin 380 genç faydalandı.


Etiketler: Barbaros, Erdoğan, Crown, Estetik, mezoterapi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.