25 Eylül 2019 Çarşamba 13:16

GÜNDEM

Megastar Tarkan’La Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün

Yoğun talep üzerine 28 Eylül biletleri satışta!

Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
Megastar Tarkan’La  Harbiye’De Dolu Dolu Geçen 4.Gün
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tarkan, ilk günden itibaren izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği ve kısa süre içinde biletleri tükenen konser serisinin dördüncü gününde hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir geceye daha imza attı. Akşam saatlerinde başlayan yağmura rağmen kıpır kıpır şarkıları, kendine özgü dansları ve bitmeyen enerjisi ile gece boyunca kendisini izlemeye gelenlerin ayaklarını yerden kesen Tarkan, pop müzik dünyasının klasikleşmiş ve en sevilen şarkılarını arka arkaya seslendirdi.

Harbiye Maratonu’nun 4.gününde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

Sn. Ekrem İmamoğlu ve ailesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer ve ailesi de Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasındaydı.

İlk günden itibaren Harbiye’yi tıklım tıklım dolduran Megastar Tarkan, dördüncü gecesinde de en sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi. Binlerce kişinin eski ve yeni şarkılardan oluşan 22 parçalık repertuvara tek bir ağızdan eşlik ederek, dev bir koro oluşturduğu konser, unutulmazlar arasındaki yerini aldı.

Harbiye için özel olarak hazırlanan, eski ve yeni parçalarından oluşan görüntülerin yer aldığı video ile açılışını yaptığı konsere “Yolla” şarkısı ile başlayan Tarkan, “ Yağmura rağmen, beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. İyi ki geldiniz. Hepinizi çok seviyorum.” dedi.

Altı konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve ailesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tunç Soyer de vardı.

Tarkan’ın misafirler arasında yer alan İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e ise “İzmir’e çok güzel şeyler yapıyorsunuz. Çok yakından takip ediyoruz. Sizi çok seviyoruz. Daha neler yapacaksınız, biliyoruz” dedikten sonra, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu’na ise “Güler yüzünüz, samimiyetinizle gün gibi doğdunuz İstanbul’a. İnşallah çok güzel işler yapacaksınız. Size çok güveniyoruz.” dedikten sonra “her ikinize de geldiğiniz için teşekkür ederim. Beni onurlandırdınız bu gece konserime gelerek” dedi.seyircilerden de büyük alkış aldı.

Yoğun istek üzerine Yılın “Tarkan Zamanı” 28 Eylül’e kadar devam ediyor

Megastar Tarkan’ın her yaz heyecanla beklenen Harbiye Açıkhava konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Tarkan, 6 konser olarak açılanan Harbiye Maratonu’nu yoğun talep üzerine bir gün daha uzatarak 28 Eylül’de de sevenleri ile buluşacak. Daha önce açıklanan 24, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde de Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek olan “Tarkan Konserleri” ile Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir

Puma Ve Tajay Gayle’Den İş Birliği

PUMA, 17. Dünya Atletizm Şampiyonası erkekler uzun atlama kategorisinde altın madalya kazanan Tajay Gayle ile yeni bir iş birliğine imza attı.


Euler Hermes, Altıncı Kez Türkiye’Nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi Seçildi

24 OCAK 2019, İSTANBUL – Dünyanın önde gelen bağımsız finans yayınlarından Global Banking & Finance Review, Euler Hermes’i “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçti. Euler Hermes Türkiye’nin başarılı bulunduğu alanlar arasında yenilikçi yaklaşımı, güçlü stratejisi, deneyim ve uzmanlığı ile ilham veren farklılığı yer aldı. Yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam eden Euler Hermes’i çabalarından dolayı tebrik eden Global Banking & Finance Review, ödülü altıncı kez Euler Hermes Türkiye’ye layık gördü.


Harika Kanatlar Bilkent Center'da Kanatlanıyor

BİLKENT CENTER’DA SÖMESTİR ÇOK EĞLENCELİ, ÇOK KEYİFLİ!


Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye

Atasun Optik, Grafi 2000 ile Cartoon Network iş birliği kapsamında sömestr tatiline özel olarak tasarladığı Kral Şakir aktivite kitabını Çocuk Kulübü üyelerine hediye ediyor. 17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik noktalarına uğrayan Çocuk Kulübü üyesi herkes aktivite kitabının sahibi oluyor.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: Tarkan, Harbiye, Belediye, Başkanı, Büyükşehir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.