9 Nisan 2020 Perşembe 14:21

GÜNDEM

Mekanlarda Estetik Algısı Değişiyor

1997 yılından bu yana proje firması olarak yaşam alanlarına özel detaylar ile fark katan ATİA, estetik tasarım detayları sunuyor.

Mekanlarda Estetik Algısı Değişiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mobilya sektöründe 1997 yılından beri hizmet veren ATİA, bünyesinde barındırdığı mimari ve teknik ekibiyle evinde konfor, ergonomi ve şıklığı bir arada arayanlar için çözüm önerileri sunuyor. Proje firması olarak kurulan ve hizmet vermeye devam eden ATİA, yenilikçi yaklaşımları ve özgün tasarımları ile hayal edilenin ötesinde yaşam alanları tasarlıyor.

Mobilya sektöründe 40 yıla yakın tecrübesi ile birbirinden farklı projeleri hayata geçiren ATİA, Dünya’da ve Türkiye’de örnek gösterilecek birçok tasarıma da imzasını atmış. Bunun yanı sıra Atia insanlarının en belirgin özelliği detaylardaki tecrübe ve oran- orantıdaki kararlılığıdır. Mekânı doğru bir şekilde kullanarak, kullanıcılarının maksimum düzeyde ergonomik bir yaşam alanı içerisinde huzurlu bir yaşam sürmesini amaçlayan ATİA, aynı zamanda banyo koleksiyonları ile sektörün öncü markaları arasında olmaya devam ediyor.

ATİA Hakkında

1997 yılında Ankara’da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana; anahtar teslim proje firması olarak hizmet vermeye devam ediyor. 2008 yılında üretim kapasitesini arttırarak 1800 metrekare alanda hizmet vermeye başlayan ATİA, 2019 yılında mevcut üretim tesisine ek olarak, Ankara Hasanoğlan’da 8 dönüm üzerine kurulan 3000 metrekarelik fabrikası ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca ortağı olduğu 5 Eksen CNC İşlem Merkezi ile de üreticilerin zorlandığı bölümleri üreterek markalara verdiği desteği sürdürmektedir. Kişiye ve firmalara özel tasarımlar ve uygulamalar yürüten ATİA; konut, ofis, ticari mekanlar, kamu kurum ve kuruluşları gibi çok çeşitli alanlarda projeler üretmektedir. 40 yıllık tecrübesi ile mobilya sektörüne birçok yenilik getiren ATİA, projeleri ve fark yaratan tasarımları ile hayallerin ötesinde yaşam alanlarını kullanıcılarıyla buluşturup, lüksün segmentini belirlemeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

60 Saniyede Müziğin Sınırlarını Zorla

Sayın basın mensubu,


Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor

Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor


Samsung Wind Free Klima İle Yazın Sağlıklı Serinlikte Rahatça Uyuyun!

Samsung’un yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da oldukça farklılaşan Wind-Free sağlıklı serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü duvar tipi kliması, sizi sıcak havalarda rahatsız edici doğrudan rüzgâra maruz kalmadan hızla serinleterek keyifle uyumanızı sağlayacak.


Dünya Çevre Günü’Nü Da Vinci Tv’De Kutluyoruz!

Dünya Çevre Günü, gezenimizi tehdit eden en büyük çevresel ve iklimsel sorunlara dikkat çekmek için önemli bir gün. Ailelerin tüm tv platformları üzerinden ulaşılabildiği çocuk ve eğlenceli bilim kanalı Da Vinci TV, 5 Haziran Cuma günü Dünya Çevre Günü’ne özel bir çocuk kuşağı hazırladı.


Prometeon Türkiye, Filo Müşterilerine En İyi Çözümleri Sunmak İçin “Sanal Workshop” Düzenledi

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, ProTruck & Fleet Mobile danışmanlarının katılımıyla düzenli olarak gerçekleştirdiği atölye çalışmasını bu defa online ortamda hayata geçirdi.


Etiketler: ATİA, hizmet, devam, yaşam, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.