6 Eylül 2019 Cuma 11:27

GÜNDEM

Melike Şahin’İn “Kara Orman”I

Kendine özgü yorumuyla alternatif müzik sahnesinde geniş ve özel bir dinleyici kitlesi bulunan Melike Şahin, “Kara Orman” isimli şarkısını dinleyicileriyle buluşturuyor.

Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
Melike Şahin’İn “Kara Orman”I
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Son dönemde “Tutuşmuş Beraber” şarkısıyla yakaladığı başarı dünya listelerine de yansıyan ve Spotify’ın global müzik listelerine giren sanatçı; sözü ve müziği kendisine ait olan şarkısı “Kara Orman” ile dinleyicilerini duygu dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

MELİKE ŞAHİN’DEN, YUNAN MÜZİSYEN FOTİNİ KOKKALA İLE ORTAK ŞARKI

Daha önce Azize Sessions adı altında Youtube’da bir klip versiyonu yayınlanan “Kara Orman” şarkısı, yeni düzenlemesi ve kaydıyla ilk kez dijital müzik platformlarında yer alıyor.

Düzenlemesinde Melike Şahin ve Yunan müzisyen Fotini Kokkala’nın imzası bulunan şarkıda öne çıkan kanun icrası da yine Fotini Kokkala’ya ait.

Miks ve mastering çalışmasını Emre Malikler’in yaptığı şarkı Pür Kayıt Stüdyoları’nda kaydedildi.

Kendi şarkılarının yanı sıra farklı müzik tarzlarından pek çok eseri kendine özgü naif ve güçlü yorumuyla seslendiren Şahin, “Kara Orman” ile de gönüllerde ayrı bir yere oturacak.

Melike Şahin kimdir?

Melike Şahin, 1989, İstanbul doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu.

2011-2017 seneleri arasında BaBa ZuLa’ya Türkiye ve dünya turnelerinde vokalist olarak eşlik etti; Avrupa, Meksika, Hindistan ve Avusturalya'da 250'nin üzerinde konser verdi.

2017 Cannes Film Festivali'nde, Tony Gatlif'in son filmi Djam'in dünya prömiyeri öncesinde konser verdi ve filmin soundtrack albümü için üç şarkı seslendirdi.

2017 Kasım ayında, Sony Music Türkiye etiketiyle Deli Kan adlı teklisini paylaştı. Dinleyiciden büyük beğeni toplayan şarkının aranjesi Cihan Mürtezaoğlu’na ait.

Sanatçı 2018 baharını da “Sevmek Suçsa Suçluyum” adlı yeni teklisiyle selamladı. Aranjesi Can Güngör tarafından yapılan şarkının klibi dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Tony Gatlif tarafından çekildi.

2018 Eylül ayında “Tutuşmuş Beraber”, 2019 Şubat ayında “Kimin Izdırabı” şarkısını ve 2019 Ağustos’ta aynı şarkının (Levni Remix) versiyonunu yayınlayan sanatçı konserlerine ve ilk albümü 'Merhem' için çalışmalarına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

“İstanbul’U Koşuyorum” 2019 Sezonunu Vodafone İle Bebek’Te Kapatacak

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda 8 Aralık Pazar günü koşulacak. Yarış alanında Vodafone’un kuracağı standa gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edilecek.


İstanbullular’In Yarısından Çoğu Kendini Yalnız Hissediyor

2 İstanbullu’dan 1’i yalnız!


Ankara’Da Candan Gecesi

Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Ankara Congresium’da sahneye çıktı. Her konserinde sahnesi, performansı, kostümleri ve repertuarıyla dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkaran Candan Erçetin, dün akşam Ankara’da sevenlerine yine unutulmaz bir akşam yaşattı.


‘Ferhangi Şeyler’ 9 Aralık Pazartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 9 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.


Prof. Dr. Ahmet Kırman, Tataristan Cumhurbaşkanı Tarafından Üstün Hizmet Madalyasına Layık Görüldü

Prof. Dr. Ahmet Kırman, Tataristan Cumhurbaşkanı


Etiketler: Şahin, dünya, müzik, Kara, Orman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.