27 Mayıs 2019 Pazartesi 14:05

MODA

Melis Güven’Den Yaza Dair Klip “Kum”

MELİS GÜVEN’DEN YAZA DAİR KLİP: “KUM”

Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Bırakın beni kumda bu sahil boyunca”

Hem dinlendirici hem de harekete geçirici müziğiyle dinleyenlere farklı deneyimler sunan “Kum” şarkısı Ali Kalyoncu’nun yaz tonlarındaki dokunuşlarıyla kliplendi. Pastel renklerin sakinlik ve ferahlık kattığı klip, Melis Güven’in siyah ve sarı renklerindeki kostüm seçimleriyle, her ne kadar karamsarlığa kapılsak da bir noktada güneşin doğacağının umutlu mesajını veriyor.

“Gün ışığı serin soğuk

Kalbimde büyük kırık”

Kendini arayanların yolculuğunu ekrana yansıtan “Kum”, bizlere silkinmemizi ve hayal kırıkları üzerinde korkusuzca dans etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Söz ve bestesi Melis Güven’e ait teklinin klip yönetmenliğini Ali Kalyoncu üstlenirken Çekimlerin Şile’de gerçekleştiği klibin moda editörlüğünü Ceyda Kartal yaptı. Koreografi Ekin Bernay’a ait. Çekimlerin Şile’de gerçekleştiği ve yönetmenliğini Ali Kalyoncu’nun üstlendiği klibin moda editörlüğü Ceylan Kartal’a, koreografi ise Ekin Bernay’a ait.

Melis Güven’in yeni teklisi “Kum” şimdi tüm dijital platformlarda!

İlginizi Çekebilir

Eset Eset, Borussia Dortmund’Un Şampiyon Ortağı Oldu

Ağustos 2019


Yaz Aylarında Besin Zehirlenmelerine Dikkat

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, yaz aylarında sıklığı artan besin zehirlenmelerini önlemekiçin dikkat edilmesi gerekenleri paylaşıyor.


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Kip’Ten İki Yeni Mağaza!

Türkiye’nin önde gelen erkek moda markalarından KİP, mağazalaşma hamlesinin önemli adımlarından birisi olarak Batman ve Sivas’ta iki yeni mağaza açtı. Konuyla ilgili açıklama yapan Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan: “Bayramdan hemen önce bizim için çok önemli iki şehirde birden yeni mağaza açmanın ve markamızı bu şehirlerdeki müşterilerimizle tanıştırmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu iki yeni açılış aynı zamanda 2019 yılındaki mağazalaşma hedefimizi gerçekleştirme anlamında önemli adımlar. Batman ve Sivas ile yurtiçinde KİP mağaza sayımız 59’a ulaştı” dedi.


Durak Fındık, Tomra Ayıklama Çözümleri İle Üretim Kapasitesini Arttırıyor

Fındık sektöründe ciro lideri olan Durak Fındık, yatırımlarına kesintisiz devam ediyor. Üretim ve ihracat kapasitesini arttırma hedefi doğrultusunda TOMRA ayıklama makineleri ile de tesislerini güçlendiriyor.


Etiketler: Kalyoncu, Melis, Güven, klip, yönetmenliğini

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.