27 Mayıs 2019 Pazartesi 14:05

MODA

Melis Güven’Den Yaza Dair Klip “Kum”

MELİS GÜVEN’DEN YAZA DAİR KLİP: “KUM”

Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
Melis Güven’Den Yaza Dair Klip  “Kum”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Bırakın beni kumda bu sahil boyunca”

Hem dinlendirici hem de harekete geçirici müziğiyle dinleyenlere farklı deneyimler sunan “Kum” şarkısı Ali Kalyoncu’nun yaz tonlarındaki dokunuşlarıyla kliplendi. Pastel renklerin sakinlik ve ferahlık kattığı klip, Melis Güven’in siyah ve sarı renklerindeki kostüm seçimleriyle, her ne kadar karamsarlığa kapılsak da bir noktada güneşin doğacağının umutlu mesajını veriyor.

“Gün ışığı serin soğuk

Kalbimde büyük kırık”

Kendini arayanların yolculuğunu ekrana yansıtan “Kum”, bizlere silkinmemizi ve hayal kırıkları üzerinde korkusuzca dans etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Söz ve bestesi Melis Güven’e ait teklinin klip yönetmenliğini Ali Kalyoncu üstlenirken Çekimlerin Şile’de gerçekleştiği klibin moda editörlüğünü Ceyda Kartal yaptı. Koreografi Ekin Bernay’a ait. Çekimlerin Şile’de gerçekleştiği ve yönetmenliğini Ali Kalyoncu’nun üstlendiği klibin moda editörlüğü Ceylan Kartal’a, koreografi ise Ekin Bernay’a ait.

Melis Güven’in yeni teklisi “Kum” şimdi tüm dijital platformlarda!

İlginizi Çekebilir

Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası’Nın Türkiye Ayağı Eskişehir Rallisi’Ni Zirvede Tamamladı!

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Markalar Şampiyonluğu ve genel klasmanda ilk sırada bulunan Castrol Ford Team Türkiye, sezonun üçüncü yarışı olan Eskişehir Rallisi sonrası liderliğini pekiştirdi.


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Etiketler: Kalyoncu, Melis, Güven, klip, yönetmenliğini

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.