14 Kasım 2019 Perşembe 15:10

GÜNDEM

Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor

MenaPay DragonEX’in ardından Bithumb Global’de

Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor
Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor
Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor
Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor
Menapay Bithumb Global’De Listeleniyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kapsayan MENA Bölgesinin ilk blok zinciri (Blockchain) tabanlı ödeme sistemi MenaPay, küresel olarak büyümeye ve farklı coğrafyalarda hizmet sunmaya devam ediyor.

MenaPay’in tüm dünyada MPAY sembolüyle işlem gören kripto parası, Güney Kore’nin önemli küresel kripto para borsalarından biri olan Bithumb Global’de 14 Kasım 2019 tarihinden itibaren işlem görmeye başlıyor.

Son günlerde önemli kripto para borsalarında listelenmesi ile dikkatleri üzerine toplayan MenaPay’in tüm dünyada MPAY sembolüyle işlem gören kripto parası Bithumb Global’de listelendi. Kolektif işlem hacmi 1 trilyon ABD dolarını aşan Bithumb Global, Güney Kore’deki ilk ve en nüfuzlu dijital para borsa şirketlerinden biri konumunda. 8 milyon kayıtlı kullanıcısı, 1 milyon mobil uygulama kullanıcısı ile sadık bir topluluğa sahip. Günlük işlem hacmi ise Güney Kore'deki Bitcoin piyasasının yüzde 75,7'sini, küresel Bitcoin piyasasının yüzde 15'ini oluşturuyor. Son derece güçlü siber güvenlik sistemi ve büyük likidite ile hızla en kullanıcı dostu dijital varlık ekosistemi haline gelen Bithumb Global, yakın zamanda hem web hem de mobil ara yüzlerinde Türkçe hizmet vermeye başlamıştı.

Mobil ödeme pazarında dünya devi şirketlere ev sahipliği yapan Asya’da yeni nesil ödeme yöntemi sunan MenaPay de pazarda yerini almak üzere çalışmalarına devam ediyor. İşlem hacmine göre belirlenen küresel listelerde üst sıralarda yer alan kripto para borsalarından Kore merkezli Bithumb Global platformunda MPAY Token, 14 Kasım 2019 tarihinden itibaren işlem görmeye başladı.

Asya piyasasında da MenaPay’e ilgi artıyor

MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş, MenaPay’in son günlerde blockchain alanında önemli atılımlar yapan ve gündemden düşmeyen Asya ülkelerindeki yatırımcılardan büyük ilgi gördüklerini belirtti. Son altı ay içinde çok önemli işbirlikleri ve yatırım çalışmaları yaptıklarının altını çizen Şenkardeş son bir ayda önce DragonEX şimdi de Bithumb Global’de listelenmenin bu çalışmaların bir sonucu olduğunun altını çizdi.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu’Ndan Şoför Esnafına “Çok Yenilikçi İşler Yapacağız”

İMAMOĞLU'NDAN ŞOFÖR ESNAFINA: “ÇOK YENİLİKÇİ İŞLER YAPACAĞIZ”


Son Dakika...Tekfen Holding’Den 100 Milyon Dolarlık Satın Alma

Tekfen Holding iştiraklerinden TechInvestments LLC, 375 milyon ABD doları tutarında ödenmiş sermayeye sahip bir petrokimya sanayi üretim şirketi olan SOCAR Polymer Investments LLC’ye %10 hisseyle ortak olmak üzere, Bakû’da sözleşme imzaladı.


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Etiketler: MenaPay, işlem, Bithumb, Global, kripto

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.