15 Kasım 2019 Cuma 20:26

GÜNDEM

Mercedes Kazananı Watsons Alanyum Avm

Kariyer gelişimi ve performans odaklı çalışmaları ile 3.000’in üzerinde çalışanıyla, kişisel bakım ve güzelliğin lider markalarından Watsons Türkiye, 340’ın üzerindeki mağazasının katıldığı satış yarışmasını sonuçlandırdı.

Mercedes Kazananı  Watsons Alanyum Avm
Mercedes Kazananı  Watsons Alanyum Avm
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kişisel bakım ve güzelliğin bir numaralı adresi Watsons, müşteri odaklı hizmet yaklaşımının yanı sıra en büyük değerlerinden biri olan çalışanlarına da düzenli olarak yatırım yapıyor. Kariyer planlaması ve gelişimi açısından da sektöre örnek nitelikte projelere imza atan Watsons, son projesi ile bir çalışanını Mercedes A180 sahibi yaptı.

Watsons Türkiye tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen satış yarışmaları bu yıl da son model bir lüks araç ve çeşitli hediyelerle sonuçlandı. Türkiye’de 59 ilde 340’ın üzerindeki Watsons mağazasının dahil olduğu yarışma ile mağazalar 08.04.2019 – 28.07.2019 tarihleri arasında en yüksek servis kalitesi, müşteri memnuniyeti, satış oranı vb. kriterlere ulaşmayı hedefledi.

Aralarından en yüksek oranlara yaklaşan 30 Watsons mağazası arasında Üsküdar 15. Noterliği huzurunda bir çekiliş yapıldı.

Çekiliş sonucunda Alanya’daki Alanyum AVM’de bulunan Watsons mağazasının müdürü son model bir Mercedes A180’in sahibi oldu. Bununla birlikte aynı mağazanın 8 çalışanı; yemek, giyim, sinema, tiyatro vb. alanlarda geçerli 1.000 TL değerinde sosyal aktivite çeki ile 2 Alan Müdürü de MediaMarkt’ta geçerli 10.000 TL değerinde hediye çeki kazandı.

Türkiye’nin en sevilen kişisel bakım ve güzellik markalarından Watsons’ın büyük bir aile olduğunu ve çalışanların en önemli değerlerinin başında geldiğini vurgulayan Watsons Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş: “Watsons Türkiye olarak bugün 59 ilde 340’ın üzerinde mağazamız ve 3.000’in üzerinde çalışanımız bulunuyor. Watsons’ın bugün sektörde geldiği lider konumunu çalışanlarımızın özverili performanslarına borçluyuz. Çalışanlarımız en büyük değerimiz ve sektördeki yüzümüz… Bu nedenle çalışanlarımızın performansını, motivasyonunu ve kariyer gelişimini çok önemsiyoruz. Düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz yarışmalar, projeler ve eğitimler çalışanlarımızın motivasyonlarını yükselten ve bağlılıklarını artıran en önemli dinamikler. Watsons Türkiye adına bu yarışmanın kazananlarına da hediyelerini güzel günlerde kullanmalarını diliyorum. Önümüzdeki dönemlerde yine benzer yarışmalar ile çalışanlarımıza sürprizler düzenlemeye devam edeceğiz’’dedi.

Hakkımızda

A.S. Watson Group

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.200 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır.

A.S. Watson, 178 yıllık uzun bir mirasa sahiptir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve daha geniş bir topluluğa fayda sağlamak için geniş konjonktürde yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dünyada bir fark yaratmayı ve dokunduğumuz herkesin hayatına daha fazlasını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Sosyal Sorumluluk sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000'den fazla çalışana sahip A.S. Watson Group ayrıca 50'den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan CK Hutchison Holdings Limited'in de bir üyesidir.

Watsons

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200'den fazla mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009'dan bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur *. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır.

Web sitelerimizi ziyaret edin:

* Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası”

İlginizi Çekebilir

Çocuğunuzun Sağlıklı Büyümesi İçin Süt İçirin!

Sütün içerdiği protein, kalsiyum, fosfor gibi besin ögeleri ile B2, B6, B12 ve A vitaminlerinin büyüme ve gelişim için çok önemli olduğunu vurgulayan uzmanlar çocukların günde en az iki bardak süt içmesi gerektiğini belirtiyor.


Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Sompo Sigorta’Dan Yeni Reklam Filmi “Biz Sizi Anlıyoruz…”

İnovatif, rekabetçi kurum kültürü ile sektörün kâr ederek büyüyen en hızlı şirketi unvanına sahip Sompo Sigorta, yeni reklam filmini yayınladı. “Biz Sizi Anlıyoruz” mottosuyla hazırlanan reklam filmi, Sompo Sigorta’nın sigorta sektörüne ve müşterisine bakış açısına vurgu yapıyor.


Melıs Goral Yeni Yıla La Linea Işıltısı &Görseller

Zamansız parçaların tasarımcısı Melis Goral, 2020 yılını yeni koleksiyonuyla karşılıyor. Grafiksel çizgilerin ışık ile buluştuğu La Linea koleksiyonu modern ve zarif çizgisiyle, gündüzü geceye taşıyan yalın tasarımlarıyla öne çıkıyor.


Kışın Metabolizmanın Yavaşlaması Durgun Ve İçe Dönük Hissetmeye Neden Oluyor

Mevsim değişiklikler genel olarak depresif bozuklukları ve anksiyete bozukluklarını kolaylaştırıp ortaya çıkmasına zemin hazırlayabiliyor. Kış aylarında metabolizmanın yavaşladığını ve bu mevsimde hissedilen durgunluk ve hüznün de metabolizma ayarlanmasının bir sonucu olarak düşünülebileceğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Psikiyatri Uzmanı Dr. Cem Hızlan, “Sonbahar ve kış mevsimlerinde günler kısalırken ve güneş ışığı azalırken hissettiğimiz hüznü bir depresyon habercisi olarak değil, mevsimsel doğal bir tepki olarak görülmeli” açıklamasında bulundu.


Etiketler: Watsons, Türkiye, güzellik, fazla, sağlık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.