23 Temmuz 2019 Salı 11:25

GÜNDEM

Metro Türkiye’Den Bozcaada Caz Festivali’Ne Özel Lezzetler

Metro Türkiye, müzik, gastronomi söyleşileri, sosyal projeler, atölyeler gibi pek çok etkinliğin düzenlendiği Bozcaada Caz Festivali’nin sponsorları arasında yer aldı. Bu yıl 19 - 21 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen festivalde tadım etkinlikleri yapan ve ikramlarda bulunan Metro Türkiye, özgün lezzetleriyle festival katılımcılarından tam not aldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Metro Türkiye, yurt içinden ve yurt dışından başta caz olmak üzere etnik, funk gibi türlerin önde gelen sanatçılarının katılımıyla düzenlenen Bozcaada Caz Festivali’nin sponsorları arasında yer aldı. Müziğin yanı sıra, gastronomi söyleşileri, sosyal projeler, atölyeler gibi çeşitli etkinliklerin yapıldığı festivale katılanlar, Metro Türkiye’nin özgün ikramlarıyla unutulmaz bir lezzet şöleni yaşadı.

Etkinliklere özel ikramlar

Metro Türkiye tarafından yapılan ikramlar ve tadım etkinlikleri, Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından hazırlandı. Sabah yoga seansına katılan festivalcilere sağlıklı ve hafif atıştırmalıklar sunan şefler, Bozcaadanı’nın meşhur günbatımında ise özgün tariflerden oluşan lezzetler paylaştı. Ayazma Manastırı’ndaki festival alanında da üç gün boyunca, METRO’nun kendi markası olan Rioba’nın soğuk çayları ve Gastronometro’nun anti griddle’da peynir üzerine üzüm suyu havyarlı donuk lolipopları ikram edildi.

Metro Türkiye ve Gastronometro tarafından festivalde servis edilen lezzetler arasında; Boğatepe Gravyer ve Gorcola Peynirli Ekşi Maya Kek, Eski Kaşar Peynirli Grisini, Erzincan Tulumu, İsli Çerkez Peyniri, Zeytinyağlı ve Ezine Peynirli Kıtırlar, Kuru Et ve Coğrafi İşaretli Ürünler yer aldı.

Etiketler: Türkiye, Metro, tarafından, Gastronometro, Peynirli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.