5 Ağustos 2019 Pazartesi 10:35

GÜNDEM

Metro Türkiye’Nin Marina Sevkiyatı İle Deniz Keyfi Kesintisiz Devam Ediyor!

Metro Türkiye, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu hizmetlerine bir yenisini ekleyerek “Marina Sevkiyatı”na başladı. Mağazalarındaki taze, leziz ve kaliteli binlerce ürünü sipariş üzerine Pendik ve Bodrum marinalarındaki teknelere ulaştıran Metro Türkiye, deniz ve güneş keyfinin kesintisiz devam etmesine olanak tanıyor.

Metro Türkiye’Nin Marina Sevkiyatı İle Deniz Keyfi Kesintisiz Devam Ediyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Deniz severlerin en büyük tutkularından biri hiç kuşkusuz tekneyle açılmak. Ancak ister günübirlik olsun ister uzun süreli, tekne gezisinden önce gıdadan temizlik ürünlerine uzanan ihtiyaçlar için yorucu bir alışveriş yapmak gerekiyor. Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli ürünlerini müşterileriyle buluşturan Metro Türkiye ise yeni hizmeti “Marina Sevkiyatı” ile denizde gerekli tüm malzemeleri marinadaki tekneye kadar getiriyor.

Marina Sevkiyatı hizmetinden yararlanmak isteyenler, Metro Türkiye’nin Pendik ve Bodrum mağazalarından telefon, faks veya e-mail aracılığıyla sipariş verebiliyor. Gıdadan tekne ayakkabısına binlerce ürün Metro Türkiye güvencesiyle gün içerisinde Pendik veya Bodrum marinada demirli tekneye teslim ediliyor. Böylece denize açılacaklar ihtiyaçları olan malzemelerin tedariği için zaman ve enerji kaybetmeden tekne yolculuğunun tadını çıkarıyor.

Pendik Metro Türkiye

Faks: 0216 581 90 32

Bodrum Metro Türkiye

Telefon: 0252 311 07 36

Faks: 0252 311 07 59

İlginizi Çekebilir

Oyun İptal Bol Ödüllü ‘Süper İyi Günler’ 15 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Tiyatrokare’nin Mark Haddon'un çok satan romanından uyarladığı ‘Süper İyi Günler’ oyunu 15 Aralık Pazar günü saat 17.00’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor. Oyun, 16 yaşındaki Asperger sendromlu Christopher Boone’nin, insanı düşündüren, renkli ve eğlenceli hikayesini konu alıyor.


Gloria Hotels & Resorts Yeni Yılı Aşkın Nur Yengi İle Karşılıyor

Gloria Hotels & Resorts Yeni Yılı


‘Sarı Gelin’İn Akustik Düet Yorumu Kulakların Pasını Silen Tonda

‘Sarı Gelin’in Akustik Düet Yorumu Kulakların Pasını Silen Tonda


Sakatlığa Rağmen Spora Devam Etmek Kariyeri Bitirebilir

Op. Dr. Osman Lapçın, bir sporcunun tedavi veya rehabilitasyonu tamamlanmadan, müsabakaya devam etmesinin uzun dönemde ciddi sorunlara yol açabileceğini özellikle vurguladı. Lapçın, menüsküs yırtığı veya ön çapraz bağ yaralanması olan bir sporcunun bunu ihmal etmesi sonucunda oluşacak kalıcı hasarlar nedeniyle kariyerine son vermek zorunda kalacağının altını çizdi.


N11.Com, İstanbul’Da İş Ortaklarına ‘E Ticaret Eğitimi’ Verdi

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını anlatarak yerel markaları büyütecek e-ticaret eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. n11.com, Türkiye çapında düzenlediği iş ortaklıkları eğitimleri dizisinin yenisini İstanbul’da 165 iş ortağının katılımıyla gerçekleştirdi.


Etiketler: Metro, Türkiye, tekne, Pendik, Bodrum

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.