20 Nisan 2019 Cumartesi 10:01

GÜNDEM

Metrogarden Avm’Nin Yeni Karakterini Çocuklar Belirledi

Metrogarden AVM “Minik Tasarımcılar Atölyesi” ile geçtiğimiz sömestrda 6 -14 yaş aralığındaki çocuklara hem öğrenip hem de üretecekleri keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yapmıştı. Çocukların tasarladığı Metrogarden’ın yeni karakteri, 23 Nisan Salı günü birbirinden eğlenceli oyunlarla tanıtılacak. Eğlence, 28 Nisan’a kadar da devam edecek.

Metrogarden Avm’Nin Yeni Karakterini Çocuklar Belirledi
Metrogarden Avm’Nin Yeni Karakterini Çocuklar Belirledi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM

hem ürün çeşitliliği hem de ulaşım kolaylığıyla alışverişin merkezi konumunda yer alıyor. Metrogarden AVM, 23 Nisan’da tüm çocukları yeni karakteriyle tanışmaya davet ediyor.

Geçtiğimiz sömestr döneminde 6 -14 yaş aralığındaki çocukların katıldığı Ipad’ler yardımıyla düzenlenen tasarım etkinliğinde çocuklar, Metrogarden AVM’nin yeni karakteri için birbirinden farklı tasarımlar hazırladı. Gerçekleşen ön eleme ve akabinde www.miniktasarımcilar.com sitesinden yapılan oylamanın sonuçları 20 Nisan’da açıklanacak ve tüm çocuklar 23 Nisan’da yapılacak tanıtım etkinliğiyle yeni karakterle tanışacak.

Çocuklar, 28 Nisan’a kadar devam edecek etkinliklerde; boyama, karaoke ve masal saati etkinlikleriyle eğlenceli vakit geçirecek. 0-14 yaş aralığında tüm çocukların katılımına açık olan etkinlikler, 13.00 – 17.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Seanslara katılım hediye dükkanından rezervasyon ile yapılacak.

İlginizi Çekebilir

Çam Balında 100 Milyon Dolar İhracat Hedefi

Vitamin ve mineraller açısından çok zengin olan ve Türkiye’nin üretiminde dünya lideri olduğu çam balının daha fazla ihraç edilebilmesi için üretiminin desteklenmesi talep edildi.


Obeziteye Karşı Glisemik İndeksi Düşük Gıdalarla Beslenin

Çağımızın en yaygın ve tehlikeli hastalığı olarak tanımlanan obezite, halk sağlığını tehdit eden bir sorun olmaya devam ediyor. 22 Mayıs Dünya Obezite Günü’nde Gıda Mühendisi Ece Duru, obezite ile mücadelede alınacak önlemlere dikkat çekerek, bulgur gibi glisemik indeksi düşük gıdalarla beslenmenin, obezite ile mücadelede etkili araçlardan biri olduğunu söyledi.


Hearthstone’Da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

21.05.2019 – Blastmaster Boom, Hearthstone’un 3 Haziran’da başlayacak olan Rise of the Mech etkinliğinde cephanesini ve en sevdiği oyuncaklarını güncellemek için sahalara geri dönüyor. Bu etkinlik kapsamında gelenleri özetleyecek olursak:


B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

Ticket Market Kart Ramazan`da Hem Çalışana


Uglydolls Oyuncakları Happy Meal Menülerinde

Dünyaca ünlü oyuncak serisi Uglydolls’un sevilen karakterleri şimdi Happy Meal menülerinde. McDonald’s Türkiye’nin minik misafirleri, garipliklerin sevildiği ve farklılıkların kutlandığı Uglyville Kasabası’nda yaşayan Moxy ve dostlarını, Happy Meal menülerinin yanında verilen oyuncaklarla keşfederken, oyuncak kutularından çıkan kuru boyalarla onları istedikleri gibi renklendirebilecek.


Etiketler: Nisan, Metrogarden, yeni, çocukların, çocuklar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.