7 Mayıs 2019 Salı 10:32

GÜNDEM

Metrogarden Ve Axis’Lerde ‘Altın Yağmuru’

Derda Yasir Yenal’ın sunumuyla 10 Mayıs’ta Metrogarden, 11 Mayıs’ta Axis Kâğıthane, 12 Mayıs’ta ise Axis İstanbul AVM’de ‘Altın Yağmuru’ başlıyor. Ramazan ayı boyunca 17.30 – 19.30 saatleri arasında devam edecek yarışmada, etkinliğin yapılacağı hafta 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçiler alışveriş fişlerini Hediye Dükkanı’nda ibraz ederek alacakları QR koduyla soru-cevap yarışmasına katılacak. Soruları doğru cevaplayanlar Altın Yağmuru yarışmasına katılmak için sahneye çıkmaya hak kazanacak. 6 küre içerisinden 3 tanesini seçip 2 altın resmi bulan ziyaretçiler, 1 gram altının sahibi olacak.

Metrogarden Ve Axis’Lerde ‘Altın Yağmuru’
Metrogarden Ve Axis’Lerde ‘Altın Yağmuru’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy’ün odak noktasında bulunan Metrogarden AVM, Cendere yolu üzerindeki merkezi konumuyla Axis Kâğıthane AVM ve Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de ‘Altın Yağmuru’ başlıyor.

Ramazan ayı dönemi boyunca 17.30 – 19.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek ‘Altın Yağmuru’ yarışması, Derda Yasir Yenal’ın sunumuyla 10 Mayıs’ta Metrogarden, 11 Mayıs’ta Axis Kâğıthane, 12 Mayıs’ta ise Axis İstanbul AVM’de başlayacak yarışmada ziyaretçiler, yarışmanın yapılacağı hafta 100 TL ve üzerindeki alışverişlerine ait fişlerini Hediye Dükkanı’nda ibraz ettirecek.

Hediye Dükkanı’ndan alacakları QR koduyla verilen soruları doğru yanıtlayacak katılımcılar, Altın Yağmuru yarışması için sahneye çıkacak. 6 küre içerisinden 3 tanesini seçip 2 altın resmini bulan ziyaretçiler, 1 gram değerindeki altının sahibi olacak.

Metrogarden AVM

10 - 19 - 25 Mayıs, 1 Haziran

1 Cuma, 2 Cumartesi, 1 Pazar

17.30 -19.30

Axis Kağıthane AVM

11 – 17 – 26 - 31 Mayıs

2 Cuma, 1 Cumartesi, 1 Pazar

17.30 -19.30

Axis İstanbul AVM

12 - 18 - 24 Mayıs, 2 Haziran

1 Cuma, 1 Cumartesi, 2 Pazar

17.30 -19.30

İlginizi Çekebilir

“İstismara Karşı Çocuk Gücü” Projesinin İlk Eğitimleri Başladı

“İSTİSMARA KARŞI ÇOCUK GÜCÜ”


Antalyaspor'un Yeni Transferi Sinan Gümüş Sağlık Kontrolünden Geçti!

Antalyaspor'un bugünkülerine bağlanan Sinan Gümüş, Memorial Antalya Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.


Protez Tırnak Ve Kalıcı Ojedeki Tırnak Mantarı Tehlikesine Dikkat!

Tırnak hastalıkları içinde önemli bir paya sahip olan tırnak mantarının zamanında tedavi edilmemesi, tırnak çekimine varan önemli sorunlara neden olabiliyor. Tırnak mantarı toprak, ıslak zemin, hayvanlar ve ortak kullanılan eşyalar gibi birçok yolla bulaşabiliyor.Son dönemlerde ise sentetik ve sıkı kıyafetler giyilmesi, kalıcı oje ve tırnak protezi uygulamaları gibi nedenlerle gençler arasında da sık görülmeye başlayan tırnak mantarı, farklı yöntemlerle tedavi edilebiliyor. Tedavi sürecinin zor ve uzun soluklu olduğunu belirten Memorial Ankara Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Nilgün Solak, tırnak mantarı enfeksiyonunun tedavisi ve korunma yöntemleri ile ilgili bilgi verdi:


Tatlı Krizlerine Son Vermenin 8 Etkili Yolu!

Tatlı yerken adeta kontrolümü kaybediyorum, yedikçe daha fazla yemek istiyorum… Aç olmasam bile tatlı yeme isteği zihnimi sürekli meşgul ediyor… Yemekten sonra tatlı yemezsem doyduğumu hissetmiyorum… Açlığımı dindiren, ruhumu dinlendiren tek şey; tatlılar… Bir daha tatlıların cazibesine kapılmayacağımı söylüyor, ancak kısa bir süre sonra kendimi koca bir porsiyon tatlı yerken buluyorum… Her seferinde tatlı yedikten sonra pişman oluyorum ama nafile…


Mediamarkt Ve İstegelsin’Den Teknolojiseverleri Sevindirecek İşbirliği

MediaMarkt ve “istegelsin” teknolojiseverlere indirim sağlayacak bir işbirliğine gidiyor. Buna göre “istegelsin”den yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde teknolojiseverler, seçili MediaMarkt mağazalarında geçerli olacak 30 TL indirim hakkı kazanacak. Kampanyadan yararlanmak içinse indirime dahil bölgelerdeki MediaMarkt mağazalarından MediaMarkt CLUB üyesi olmak yeterli.


Etiketler: Axis, Mayıs, 1730, Metrogarden, İstanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.