5 Kasım 2019 Salı 17:34

GÜNDEM

Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu

Mg International Fragrance Company çalışanları,1979 yılından beri yüz bini aşkın sporseverin iki kıtayı dostluk ve centilmenlik duygusuyla koşarak birleştirdiği İstanbul Maratonu’nda TEV ‘e destek için koştu.

Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
Mg International Fragrance Company, Tev İle İyilik Peşinde Koştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk Eğitim Vakfı (TEV), öğrencilerin geleceklerini şekillendirecek eğitim imkanlarına erişebilmeleri için başlattığı ’Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin’ kampanyasını, kırk bir yıldır büyük kitlelere ulaşan ve her yıl katılımın daha çok arttığı maratonda koşuya katılan gönüllülerle destekledi.

Öğrencilerin eğitimlerini destekleyen ve birey olarak hayata hazırlanabilmelerine olanak sağlayan bu iyilik hareketine dünyanın tek bir çatı altındaki en yüksek kapasiteli esans üreticisi MG International Fragrance Company, 45 çalışanı ile katıldı.

MG International Fragrance Company çalışanları bu heyecanlı ve umut vaadeden günde iyiliğin peşinde koşarak unutulmaz bir deneyime ortak oldu.

MG International FragranceCompany, daha önce TEV ile 21.ölüm yıldönümünde ‘Safiye Ayla’yı Anma Etkinlikleri’ kapsamında birlikte özel bir projeye daha imza atmıştı. Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nın Safiye Ayla için düzenlediği anma töreni ve yıl boyu süren anma etkinliklerinde MG International Fragrance Company tarafından Ayla'nın en sevdiği çiçeklerden üretilen koku etkinliklik alanlarında kullanıldı.

Çevre ve insan odaklı yaklaşımı önemseyen ve tüm çalışmalarını bu doğrultuda planlayan kuruluş, bugüne dek pek çok gönüllülük esaslı projeleri desteklemiştir.

MG International Fragrance Company (MG Gülçiçek) hakkında:

Dünyanın tek bir çatı altındaki ilk entegre esans üretim tesisine sahip, yüzde yüz yerli sermayeli MG International Fragrance Company (MG Gülçiçek) 1961 yılında Mişel Gülçiçek tarafından kurulmuştur. Türkiye'de ürettiği esansları 2.500'ü aşkın yerli firmaya tedarik ve 68 ülkeye ihraç etmekte olan kuruluşun, İngiltere, Amerika, Fransa, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Rusya bölgeleri ağırlıklı ihracat yaptığı ülkeler arasında yer almaktadır.

2015 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 65 milyon USD’lık yatırımıyla açtığı yeni üretim tesisi ile birlikte, 8 kat büyüme göstererek dünyanın sayılı esans üretim tesislerinden birine sahip olmuştur. Esans üretiminde dünyada bu büyüklükte üretim gerçekleştirebilen otomatik üretim robotu da ilk kez bir Türk fabrikasına kurulmuştur. 20.000 m2’lik arazi üzerinde kurulan 46.500 m2’lik tesisin, 2.918,2 m2’lik alanı innovasyon, organik sentez ve araştırmalarına ayırılmıştır.

2017 yılının Ekim ayında bünyesine 5.255 m2’lik kapalı alan ekleyerek, bugün toplamda tesis büyüklüğünü 50 bin m2’nin üzerine çıkaran MG International Fragrance Company, böylelikle iki yıl içerisinde hızlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. 2018 yılında faaliyete girecek ek tesis için toplamda 5.2 milyon dolarlık arazi ve bina yatırımı yapan MG International Fragrance Company, üretim hattını çoğaltıp depo alanını genişletmeyi ve teknolojik yatırımını tamamlamayı planlıyor.

MG International Fragrance Company’nin üretim tesisleri, sadece bir üretim merkezi değil aynı zamanda bir yaşam alanı olarak tasarlanarak sanat ve üretimin iç içe geçtiği bir tesis haline getirilmiştir.

Dünyanın en önemli parfümörleri MG International’da

MG International Fragrance Company, dünyanın en iyi koku uzmanlarını; Türk ve yabancı parfümörleri ahenkli bir yaratım süreci içinde bir araya getirmeyi başarmış bir kuruluştur. Alanında uzman sekiz parfümörün tasarladığı yeni formüller sektöre yeni bir soluk getirmeye devam etmektedir.

Betul Can Toz

İlginizi Çekebilir

Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Etiketler: International, Fragrance, Company, üretim, Türk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.