27 Eylül 2016 Salı 19:05

YURTTAN

Mgc'nin 2016 Yılı 'Medya Onur Ödülü' Cnn Türk'ün

Mgc'nin 2016 Yılı 'Medya Onur Ödülü' Cnn Türk'ün
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

DHA » Cavit AKGÜN


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) tarafından 7 Ekim Cuma Günü düzenlenecek '15 Temmuz Darbesi ve Medya' konulu panele, CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş konuşmacı olarak katılacak. MGC Başkanı Süleyman Akbulut, 2016 yılı 'Medya Onur Ödülü'nü de CNN Türk kanalına vermeyi uygun gördüklerini söyledi.

MGC tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Radyo TV Teknolojisi Medya ve İletişim Topluluğu paydaşlığında yapılacak '15 Temmuz Darbesi ve Medya' paneline konuşmacı olarak CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş katılacak. 7 Ekim Cuma günü saat 16.00'da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi B Salonu'nda düzenlenecek panelin ardından saat 20.00'de, 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle ertelenen 24 Temmuz Basın Gecesi yapılacak.

Panelin yanında medya başarı ödüllerinin de dağıtıldığını söyleyen MGC Başkanı Süleyman Akbulut, "Ülkemizi derinden sarsan 15 Temmuz darbe girişimi gecesi özellikle haber kanallarımız milletin ve demokrasinin sesi olmuştur. Yani Türk medyası darbenin karşısında ve demokrasinin yanında olmuştur. Biz Muğla Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu olarak bu anlamda tüm haber kanallarımıza teşekkür ediyoruz. Ancak CNN Türk haber kanalını bu gece için ayrı tutmak istedik. Gerek CNN Türk Ankara temsilcisinin Cumhurbaşkanıyla FaceTime üzerinden yaptığı bağlantıyı ekranlara taşıyan ilk gazeteci olması ve bu bağlantının 15 Temmuz'un en önemli kırılma noktalarından biri olması, gerekse kanalın darbeci askerlerin fiili müdahalesine maruz kalmasına rağmen, son ana kadar ekranını karartmama konusunda verdiği mücadele ve habercilik adına göstermiş oldukları refleks, CNN Türk haber kanalını diğer kanallardan ayrı tutmamızın en önemli nedenlerinden oldu" diye konuştu.

2016 yılı 'Medya Onur Ödülü'nü CNN Türk kanalına vermeyi uygun gördüklerini anlatan Akbulut, "MGC Onur Ödülü'ne layık görülen bir diğer isim de Muğla Valisi Amir Çiçek. Sayın Çiçek, 15 Temmuz'da demokrasimize işlenen darbe girişiminin en önemli mücadelesinin verildiği Muğla'da, dik duruşu ve bu süreçteki başarılı çalışmalarıyla önemli bir başarıya imza atmıştır. 7 Ekim akşamı düzenleyeceğimiz ‘Basın Bayramı ve Medya Başarı Ödülleri'nin dağıtılacağı gecede Cemiyetimiz Onur Ödülünü CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş ile Vali Amir Çiçek'e takdim edeceğiz. 7 Ekim Cuma günü saat 16.00'da yapacağımız panelde, yılların tecrübeli gazetecisi-televizyoncusu ve son yıllardaki görevleriyle idarecisi Erdoğan Aktaş CNN Türk'te, o gece yaşananları ve 15 Temmuz darbe girişimi sürecinde medyayı anlatacak" dedi.

İlginizi Çekebilir

Ege Zeytin Ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği Başkanı Davut Er Güven Tazeledi

www.egebirlik.org.tr


Basın Bülteni: Michelin Yeni Ağır Vasıta Lastiği Mıchelın X Multi Energy’ Taşımacılık Maliyetlerini Düşürüyor

100 km’de 1,2 litre yakıt tasarrufu


Easyfishoil İle Güçlenin, Korunma İhtiyacındaki Çocuklara Güç Verin

Her bir EasyFishoil ürünü ile kendinize ve Koruncuklara iyi bakın.


7 Yıldır Yerli Üretimin Lokomotifi Olan Temizlik Kağıdı Üreticileri Tissue World İstanbul’Da Buluşuyor!

Temizlik kağıdı onbinlerce kişiye istihdam sağlıyor


Demet Sabancı, Yasemin Özilhan, Gül Gölge, Işıl Reçber, Edvına Sponza, Buket Taşdelen, Etel Baler, Berrin Okçu, Güneş Mutlu, Aslı Tacir, Bahar Şer, Özlem Avcıoğlu

FOTOĞRAFLARIN BÜYÜK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ BOYUTLARINA BU https://we.tl/nLTmVNMD3F


Etiketler: Muğla Gazeteciler Cemiyeti, Süleyman Akbulu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.