14 Mayıs 2019 Salı 10:07

GÜNDEM

Migros Marka İletişimi&Crm Direktörü Kına Demirel; Ne Kadar Müşteri Odaklıysanız O Kadar Ayakta Kalırsınız

DEĞİŞİME AÇIK OLUN, YARATICILIĞINIZI ARTTIRIN, KENDİNİZE GÜVENİN

Migros Marka İletişimi&Crm Direktörü Kına Demirel; Ne Kadar Müşteri Odaklıysanız O Kadar Ayakta Kalırsınız
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kına Demirel, ‘’Alice’in Büyük Veri ile İmtihanı’’ konulu sunumunda büyük veri yolculuğunu Alice Harika Diyarı metaforlarıyla anlatarak birikimlerini LEAD üyeleri ile paylaştı.

‘’Ne kadar müşteri odaklıysanız o kadar ayakta kalırsınız’’ diyen Demirel, ‘’ Datayı kullanmadan müşteri anlamaya çalışmak yanıltıcı olur. Tüm datayı toplamayı beklemek yerine elinizde bulunan hertürlü datayla müşterinizi anlayıp aksiyona hızlıca geçmemiz gerekiyor’’ dedi.

Demirel, müşterilerin ilgilerini daha iyi öğrenmek ve anlamak için data ile ilgilenilmesi gerektiğini hatırlatarak, ‘’Bekleyecek zaman yok.Oyunu kurallarını değiştiren birçok markayla tanıştık son birkaç yılda. Bu yüzden müşterinizin hareketlerini çok yakından takip etmelisiniz. Aksi halde bu işi yapan başka firmalar sizi çok hızlı yakalar ve öne geçer. Değişime açık olun, yaratıcılığınızı arttırın ve kendinize güvenin’’ diye konuştu.

Ayda en az bir müşteri ile görüşmediyseniz bir şeyler yanlış gidiyordur diyen Demirel sözlerini şöyle sürdürdü;

O yüzden müşteriyi iyi tanıyalım. Elimizdeki datanın doğru değerlendirildiğinden emin olalım. Müşteri şikayetleri önemli bir datadır, ama pek çok firma bunları analiz etmez. Müşteri şikayetleri datalarının analizlerini mutlaka yapalım’’

Türkiye’de müşterinin önem verdiğiüç kritik durum olduğuna dikkat çeken Demirel, ‘’Bunlar, ailesini gözetme, sağlığını gözetme ve zamanını gözetme. Kim sizin aile bütçenize önem veriyorsa, kim zamanınızın verimli kullanmasını sağlayarak sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlıyorsa ve sağlığınız için bir rehber konuma geçiyorsa hayatınızda önemli markalardan biri haline gelecek’’ dedi.

LEAD Network Türkiye hakkında:

İlginizi Çekebilir

2019'U Başa Sararken Yaratıcılık Kutlanıyor

Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, 2019 yılında Türkiye’de ulaştığı başarıyı büyük bir etkinlikle kutladı.TikTok bu yıl Türkiye'de ulaştığı başarıyla kısa mobil video platformları arasındaki lider konumunu pekiştirdi. Yaratıcı kategoriler, ilham veren interaktif kampanyalar ve her türlü yaratıcılığı sergilemeye imkan veren pek çok şarkı da bu platformda ilk kez keşfedildi. Etkinlikte2019 yılında TikTok’ta en çok başarılı olan içerik üreticileri çeşitli kategorilerde ödüllendirildi.


İstanbul Havalimanı, Dünyada “Oyunu Değiştiren” Projeler Arasında

Dünya mimarisinde son dönemde etkisini artıran biyofilik tasarım, havalimanlarında da kendisini gösteriyor. İnsanların doğaya duyduğu özlemin mimarideki yansıması olarak ortaya çıkan ‘biyofilik tasarım’ kavramının şekillendirdiği dev projeler, bir yandan yolcu memnuniyetini artırırken bir yandan da çevrenin korunmasına fayda sağlıyor.


Kahve Dünyası, Dünya Türk Kahvesi Günü’Nde Misafirlerine Yüz Binlerce Fincan Kahve İkram Etti

Kültürel lezzet mirasımız olan Türk kahvesine hak ettiği değeri kazandırmak ve dünyaya tanıtmak için çalışan Kahve Dünyası, “Dünya Türk Kahvesi Günü”nü mağazalarına gelen misafirleriyle birlikte kutladı. 5 Aralık Perşembe günü mağazalarını ziyaret eden misafirlerine dünyanın en değerli çekirdeklerinden ustalıkla hazırlanan bol köpüklü Türk kahvelerini su, çikolata ve kahveli drajeyle birlikte ücretsiz olarak ikram etti. Normal günlerde 100 bin kişiyi ağırladığı mağazalarında bu özel günde yaklaşık 200 bin misafirine Türk kahvesi ikram eden Kahve Dünyası, 40 yıllık hatır için 1 ton kahve kullandı.


Dünya Poliüretan Ve Avrasya Kompozit Liderleri İstanbul'da Buluştu

Dünyanın en büyük ikinci poliüretan sanayi fuarı Putech Eurasia 2019 ve kompozit sanayiinin Avrasya’daki önemli profesyonel buluşma noktası Eurasian Composites Show 2019 sektörün liderlerini ağırladı


Doğal Kozmetik Sektörü Türkiye’De Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Döviz kurlarında, ham madde fiyatları ve kiralardaki yükselişe rağmen Türkiye’deki doğal kozmetik sektörü büyümeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı’nın yaptığı çalışmaya göre, sektör her sene ortama yüzde 10 büyüyor. Ancak buna rağmen Türkiye’deki yerlü üretim sadece yüzde 10 oranında.


Etiketler: Demirel, müşteri, gözetme, Alice, LEAD

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.