11 Eylül 2019 Çarşamba 11:00

GÜNDEM

Millenicom’Dan Bir Ay Bedava İnternet!

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom’un “Özgürüm İnternet Kampanyası” başta olmak üzere seçili kampanyalarına başvuru yapacak kullanıcılar bir ay bedava internet fırsatından faydalanabilecek. Üstelik kullanıcılardan bu süre içerisinde internet kullanım bedeli, aktivasyon ücreti, kurulum bedeli, damga vergisi ve modem ücreti de alınmayacak.

Millenicom’Dan Bir Ay Bedava İnternet!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR’ın iştirakleri arasında yer alan internet servis sağlayıcısı Millenicom, eylül ayı itibarıyla yeni müşterilerine bir ay bedava internet fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra içerik olarak sunduğu tekliflerle de sektörde farklılaşan Millenicom’un “Özgürüm İnternet Kampanyası” başta olmak üzere belirli kampanyalarına başvuru yapacak kullanıcılar, bir ay bedava internetten faydalanabilecek.

DENEME SÜRESİNDE KURULUM VE MODEM ÜCRETİ YOK

Kullanıcılar, Millenicom’un en çok talep gören kampanyası “Özgürüm İnternet Kampanyası” için de başvurmaları durumunda hem bir ay bedava internetten faydalanacak hem de taahhütsüz, kotasız 35 Mbps'ye kadar hızda, internete ayda 79,90 TL’ye sahip olacak. Tüm bunların yanı sıra bir ay deneme süresi boyunca internet kullanım bedeli, aktivasyon ücreti, kurulum bedeli, damga vergisi ve modem ücreti de alınmayacak.

Böylelikle internet kullanıcıları hiçbir risk almadan Millenicom’un sunduğu hizmeti hem deneyimleyebilecek hem de 1 ay boyunca hiçbir yükümlülük altına girmeden dilediğinde hizmeti sonlandırabilecek. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Millenicom’un fiber hızında sunduğu avantajlı paketler ile kullanıcılar Türkiye’de 20 Mbps olan ortalama internet kullanım hızın üstünde bir internet deneyimi yaşama şansını da yakalayacak.

Millenicom Hakkında:

İlginizi Çekebilir

Şirket Kuracak Genç Girişimcilere Önemli Yıl Sonu Hatırlatması 29 Yaş Altı Vergi Muafiyeti

Şirket kuracak genç girişimcilere önemli yıl sonu hatırlatması:


Mem Tek 2019 Sempozyumu Başladı Yerli Membran Teknolojisi Ekonomiye Katkı Sağlıyor

MEM-TEK 2019 SEMPOZYUMU BAŞLADI


Güler Sabancı'nın Yıldız Kenter'in Vefatı Nedeniyle Yayınladığı Taziye Mesajı

Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı'nın Yıldız Kenter'in vefatı nedeniyle yayınladığı taziye mesajını aşağıda ve ekte bilginize gönderiyoruz.


Tehlikeli Bluekeep Açığı Hakkında Neler Biliniyor

BLUEKEEP AÇIĞINI KULLANAN HACKERLER


Koah’In 3 Önemli Nedeni

(20 KASIM DÜNYA KOAH GÜNÜ)


Etiketler: internet, Millenicom, bedava, sunduğu, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.