11 Eylül 2019 Çarşamba 11:00

GÜNDEM

Millenicom’Dan Bir Ay Bedava İnternet!

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom’un “Özgürüm İnternet Kampanyası” başta olmak üzere seçili kampanyalarına başvuru yapacak kullanıcılar bir ay bedava internet fırsatından faydalanabilecek. Üstelik kullanıcılardan bu süre içerisinde internet kullanım bedeli, aktivasyon ücreti, kurulum bedeli, damga vergisi ve modem ücreti de alınmayacak.

Millenicom’Dan Bir Ay Bedava İnternet!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR’ın iştirakleri arasında yer alan internet servis sağlayıcısı Millenicom, eylül ayı itibarıyla yeni müşterilerine bir ay bedava internet fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlarının yanı sıra içerik olarak sunduğu tekliflerle de sektörde farklılaşan Millenicom’un “Özgürüm İnternet Kampanyası” başta olmak üzere belirli kampanyalarına başvuru yapacak kullanıcılar, bir ay bedava internetten faydalanabilecek.

DENEME SÜRESİNDE KURULUM VE MODEM ÜCRETİ YOK

Kullanıcılar, Millenicom’un en çok talep gören kampanyası “Özgürüm İnternet Kampanyası” için de başvurmaları durumunda hem bir ay bedava internetten faydalanacak hem de taahhütsüz, kotasız 35 Mbps'ye kadar hızda, internete ayda 79,90 TL’ye sahip olacak. Tüm bunların yanı sıra bir ay deneme süresi boyunca internet kullanım bedeli, aktivasyon ücreti, kurulum bedeli, damga vergisi ve modem ücreti de alınmayacak.

Böylelikle internet kullanıcıları hiçbir risk almadan Millenicom’un sunduğu hizmeti hem deneyimleyebilecek hem de 1 ay boyunca hiçbir yükümlülük altına girmeden dilediğinde hizmeti sonlandırabilecek. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Millenicom’un fiber hızında sunduğu avantajlı paketler ile kullanıcılar Türkiye’de 20 Mbps olan ortalama internet kullanım hızın üstünde bir internet deneyimi yaşama şansını da yakalayacak.

Millenicom Hakkında:

İlginizi Çekebilir

İett Hatları, Gece Vapuru İle Entegre Edildi

İBB’ye bağlı Şehir Hatları vapurları, Cuma ve Cumartesi geceleri 4 iskeleden iki yaka arasında yolcu taşıyacak. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü de mevcut hatları hafta sonu vapur seferlerine entegre olacak şekilde yeniden düzenledi. Ayrıca sabaha kadar çalışacak 2 yeni hat açıldı.


Gekap Beyannamelerinin Verilme Süresi 30 Mart 2020’Ye Uzatıldı

FİRMALARA GEKAP UYGULAMASI İLE İLGİLİ EK SÜRE VERİLDİ


Üzüm İhracatçısı Ve Üreticisi Omuz Omuza

Türkiye’de bir milyon dekar alanda yaklaşık 600 milyon dolarlık üzüm ihracatının yüzde 85’i Manisa’dan yapılıyor. Üzüm ihracatçıları ve üreticileri ürünlerin verimini, kalitesini arttırmak için kolları sıvadı.


Enerji Verimliliği, Türkiye’Nin Artan Enerji Talebine Çare Olacak…

ENEREX Antalya Fuarı Kapsamında Yapılan Antalya OSB Oturumu Yoğun İlgi Gördü


Bizim Toptan, 2019 Yılında Net Kârını 33,1 Milyon Tl’Ye Çıkardı

Bizim Toptan, başarılı iş modeli sayesinde 2019 yılında elde ettiği net kârı 33,1 milyon TL’ye, satış gelirlerini 4,5 milyar TL’ye yükselterek, sürdürülebilir büyümesine devam etti.


Etiketler: internet, Millenicom, bedava, sunduğu, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.