13 Eylül 2019 Cuma 14:02

GÜNDEM

Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri

Youtube kanalında komik videolarıyla izleyenlerini kahkahalara boğan Miray Akovalıgil tek kişilik stand up gösterisiyle geçtiğimiz akşam Zorlu Center Meydan Katı Park alanında sevenleriyle buluştu.

Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri
Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri
Miray Akovalıgil’Den Zorlu Center’Da Rengarenk Olduğu Kadar Kahkaha Dolu Gösteri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

‘Seni Yerler’ şarkısıyla sahneye dans ederek gelen ve ışıl ışıl kıyafetiyle göz kamaştıran Miray Akovalıgil, kendi yaşamından yola çıkarak derlediği komik hikayelerle Zorlu Center misafirlerini gülmekten kırıp geçirdi.

“Temmuz ve Ağustos’ta aylar güneşler tutuldu sonra muhteşem bir Eylül ayı seni bekliyor diyor astroloji ve Eylül ayı geldi ama ben hala aynıyım. İki arkadaşım da Eylül ayında evlenmeye kalktı altın fiyatlarından haberleri yoktu tabii. Bize dediler ki düğünde çok yakışıklı bekarlar var fakat erkekler 28 kişiyken biz kadınlar 128 kişiydik. Düğünlerde bana soruyorlar evli misin bekar mısın diye ben de komedyenim diyorum. 2015’ten beri komedyenim ama 2019 benim patlayan yılım oldu apandistim patladı” diyerek seyirciyi güldürdü. Performansına hastane anılarıyla devam eden Akovalıgil, Ezhel’in ‘Felaket’ şarkısını doktor değimlerini katarak kendine has yorumuyla seslendirdi.

Miray Akovalıgil, “1 Ocak’ta uyandığımda ben sahneye çıkacağım komiklik yapacağım, dans edeceğim çünkü elimdeki avukatlık ruhsatımı başka türlü kimse elimden almıyor” diyerek avukatlık anısı anlattı. Tüm gösterilerine gelen annesini sahneden selamladıktan sonra “Annem sadece bir gösterime gelemedi onda da Face Time yaptık. Anneme sordum anne nasıldı gösterim. O da kendime bakmaktan seni izleyemedim dedi ve ben de anne haklısın kimse bakmıyor zaten” diyerek izleyenleri kahkahaya boğdu.

Babasını bir yıl önce kaybettiğini onun da kendisini gökyüzünden izlediğini söyleyen Akovalıgil, “Benim de bu komik anlarım babamın potlarından geliyor” dedi. Babasıyla olan anılarını anlatarak izleyenleri güldüren Miray Akovalıgil, Türkiye’deki havalı iş diye tanımladığı meditasyon anısını anlattı. Erkeklerin komik davranışlarını, Instagram’dan gelen komik mesajları, Tinder uygulaması anılarını kendine has esprileriyle anlatarak Zorlu Center misafirlerine eğlenceli anlar yaşatan Akovalıgil, stand up gösterisini başladığı ‘Seni Yerler’ şarkısıyla bitirerek alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Barmen Robot, Horeca Sektörünün Hizmetinde

31.Hotel Equipment ve 27.Food Product Fuarı’na Yerli ve Yenilikçi Ürünler Damgasını Vurdu


Karne Sevinci Kaygıya Dönüşmesin

Sömestr tatili bazı öğrenciler için karne stresini de beraberinde getiriyor.Birçok çocuğun başarısız oldukları için aileleri tarafından eleştirileceklerini,onların sevgisini kaybedeceklerini düşündüğünü ve bu nedenle kaygıya kapıldıklarını söyleyen DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Klinik Psikolog Ceren Kurtay Doğan, bu çerçevede ebeveynlere çok kıymetli önerilerde bulunuyor.


Türkiye’Den En Çok Iraklı Vatandaşlar Konut Aldı

BASIN BİLDİRİSİ


Sağlıklı Yaşamın Adresi Vitalica Wellness, Nişantaşı’Nda..

Sağlıklı yaşamın adresi Vitalica Wellness, Nişantaşı’nda...


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: Akovalıgil, komik, gelen, Miray, Eylül

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.