28 Haziran 2019 Cuma 10:02

GÜNDEM

Mlp Care'in Yatırımcı İlişkileri Uygulamaları Dünyanın En Başarılıları Arasında

MLPCARE’İN YATIRIMCI İLİŞKİLERİ UYGULAMALARI DÜNYANIN EN BAŞARILILARI ARASINDA

Mlp Care'in Yatırımcı İlişkileri Uygulamaları Dünyanın En Başarılıları Arasında
Mlp Care'in Yatırımcı İlişkileri Uygulamaları Dünyanın En Başarılıları Arasında
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MLP Care 1974 yılından itibaren her yıl düzenlenen Extel anketinde bu yıl “Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri” sektöründeki “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket” sıralamasında 8. oldu.

Medical Park ve Liv Hospital markalarıyla Türkiye’nin en yaygın hastaneler grubu olan MLP Sağlık Hizmetleri (MLP Care), halka arzının birinci yılında yatırımcı ilişkileri alanındaki çalışmalarıyla uluslararası arenada önemli bir başarıya imza attı. Kurum, yatırım dünyasının öncü araştırma şirketlerinden olan Extel Weconvene’in tüm dünyada gerçekleştirdiği 14.000’den fazla yatırım profesyonelinin ve 5.000’e yakın şirketin katıldığı ankette bu yıl “Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri” sektöründeki “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirket” sıralamasında 8. oldu. MLP Care yine ilgili sektör içindeki “Web sitesi / Webcast Kalitesi”, “En Çok Gelişen Hizmet Kalitesi”, “Bire Bir Toplantı Kalitesi”, “Non-Deal Roadshow / Ziyaret Kalitesi” ve “Yıllık Faaliyet Raporu / Resmi Açıklama Kalitesi” başlıklarında birinci sırada yer alırken “Sektör Bilgisi” ve “Üst Yönetim Proaktifliği” başlıklarında ise ikinci sırada yer aldı.

Anket sonuçlarında MLP Care’in Yönetimin Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta, CFO’su Burcu Öztürk ve Strateji ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Deniz Can Yücel de 2019’da imza attıkları başarılı çalışmalar nedeniyle öne çıktı. “Sağlık Teknolojileri ve Hizmetleri” sektörü içinde Dr. Muharrem Usta “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi CEO’lar” listesinde; Burcu Öztürk ise “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi CFO’lar” listesinde ilk 10’a girerken, Deniz Can Yücel “En İyi Yatırımcı İlişkileri Profesyonelleri” listesinde ilk 20’de yer buldu. Ayrıca ağırlıklandırılmamış olarak sadece toplam oy sayısına bakıldığında MLP Care kendi sektörü içinde “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi Şirketler”, “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi CEO’lar”, “Yatırımcı İlişkilerinde En İyi CFO’lar” ve “En İyi Yatırımcı İlişkileri Profesyonelleri” sıralamalarında diğer şirketleri geride bırakarak birinci oldu.

Yatırımcı ilişkileri alanında dünyanın en prestijli araştırmalarından biri olan Extel Anketi 2019’da yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade eden MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dr. Muharrem Usta, “Kurumumuzun dinamik yapısı sayesinde, halka arzından çok kısa bir zaman geçmesine rağmen yatırımcı ilişkileri alanında dünyada büyük başarı elde etmenin, bu alanda tecrübeye sahip nice küresel şirket ile yarışır hale gelmenin gururunu yaşıyoruz. Bu başarının temelinde ulusal ve uluslararası paydaşlarla güven temelinde ilişkiler inşa ederek, bu ilişkileri eksiksiz bilgi akışı ile sürdürmemiz yer alıyor. Ayrıca küresel trendleri takip ederek yatırımcı ilişkilerine yön verecek çalışmalarla kendimizi sürekli olarak yenileyip geliştirmeye önem veriyoruz. Ülkemizin ekonomik potansiyelini ve her geçen yıl büyüyen sağlık sektörümüzü uluslararası platformlarda yatırımcılara anlatarak ülke ekonomisi için değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

İbb “Lastik Tekerlekli Toplu Ulaşım Çalıştayı” Düzenliyor

12/12/2019


Yeni Yıl Coşkusu The Populıst’Te!

Genç ve dinamik atmosferiyle şehrin eğlence trendlerine yön veren The Populist, 2020 yılını iyi yemek ve iyi müzikle karşılamak isteyenlere özel bir yılbaşı programı sunuyor. Geleneksel yılbaşı lezzetlerine yer veren set menünün yanı sıra misafirler The Populist’in ana menüsünden de dilediklerini tercih edebilecekler.


Formula 1 2020, F1 Dünya Şampiyonası’Na 2019 Lastikleriyle Devam Edecek

Milano - Abu Dabi’deki testlerin tüm sonuçları ve takım değerlendirmeleri analiz edildikten sonra teknik yönetmeliğin 12.6.1 Maddesi uyarınca 2020 F1 sezonunda kullanılacak lastiklerin özellikleri için bir oylama gerçekleştirildi. Oylama sonucunda 2020 sezonunda, Formula 1 takımlarının 2019 özellikli lastikleri kullanmaya devam etmesine oy birliğiyle karar verildi.


Eminevim Düzenlediği Sempozyumla Kentsel Dönüşüm Modelini Tanıttı

EMİNEVİM DÜZENLEDİĞİ SEMPOZYUMLA KENTSEL DÖNÜŞÜM


Ticaretin Gücü, 2020 Ve Sonrasında Sizinle Olsun

İstanbul, 12 Aralık 2019 –Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in, 2020 yılına dair küresel ticaret raporu açıklandı. Geçtiğimiz yıla oranla daha büyük belirsizlik ve daha yüksek küresel tarifeler ticareti etkiliyor. 2019 yılında küresel mal ve hizmet ticaretinin büyüme hızının son on yılın en düşük oranına gerilemesi bekleniyor.


Etiketler: Yatırımcı, İlişkilerinde, Care, Kalitesi, Sağlık
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Merve Çalkan'ın
Merve Çalkan'ın "Çıkış Yolu"

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.