29 Mart 2019 Cuma 10:48

GÜNDEM

Mlpcare 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak

Medical Park ve Liv Hospital markaları ile sağlık hizmetleri alanında Türkiye’nin öncü kurumlarından olan MLP Care toplumda sık görülen sağlık sorunlarından biri olan işitme kaybına yönelik bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. İşitme cihazları alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Doğuş Medikal / Loreca işbirliğinde yürütülen proje kapsamında 3 ay boyunca İstanbul ve Kocaeli’nde 30 bin çocuk ve yetişkine işitme testi yapılacak.

Mlpcare 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak
Mlpcare 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak
Mlpcare 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care, işitme kaybı sorununa dikkat çekmek ve mevcut işitme kayıplarını tespit edip tedaviye yönlendirerek toplum sağlığına katkı sağlamak için işitme cihazları alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Doğuş Medikal / Loreca iş birliğinde anlamlı bir projeye imza attı. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında grubun İstanbul ve Kocaeli’ndeki hastanelerinde 2019’un Haziran ayına kadar 30 bin çocuk ve yetişkine ücretsiz işitme testi yapılması hedefleniyor. Testler, hastane binalarının yanı sıra ilköğretim okulları, alışveriş merkezleri, fabrika ve üretim tesislerinde bedelsiz olarak gerçekleştirilecek. İşitme kaybı tespit edilen kişiler nedenin tanımlanması ve tedavi sürecinin başlaması için hekimlere yönlendirilecek.

İşitmelerinde kayıp olup olmadığını netleştirmek isteyenler; 1-15 Nisan tarihleri arasında İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir, İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi, Altınbaş Üniversite Hastanesi Medical Park Bahçelievler, VM Medical Park Pendik Hastanesi, Medical Park Gebze Hastanesi ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin giriş katındaki alanlarda işitme testi yaptırabilecek.

İlginizi Çekebilir

Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


İnşaat Malzemeleri Sanayisi 2019’U Güven Ve Beklentilerdeki Artış İle Geride Bıraktı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Etiketler: Hastanesi, işitme, Medical, Park, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.