7 Ağustos 2019 Çarşamba 10:02

MODA

Moda Alışverişinde Her 5 Kişiden 4’Ü Türk Malını Tercih Ediyor

Moda alışverişlerinde tüketicilerin çoğunluğu benzer koşullarda yerel ürünleri tercih ediyor ve Türkiye’de üretilen ürünlerin daha kaliteli olduğuna inanıyor

Moda Alışverişinde Her 5 Kişiden 4’Ü Türk Malını Tercih Ediyor
Moda Alışverişinde Her 5 Kişiden 4’Ü Türk Malını Tercih Ediyor
Moda Alışverişinde Her 5 Kişiden 4’Ü Türk Malını Tercih Ediyor
Moda Alışverişinde Her 5 Kişiden 4’Ü Türk Malını Tercih Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen moda arama motoru GLAMI.com.tr, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 7 Avrupa ülkesinde yapılan araştırma sonuçlarını açıkladı. Sonuçlara göre, geçtiğimiz yılın yükselen trendlerinden biri olan yerel tasarımcılara ilginin bu yıl daha da arttığı ortaya çıktı.

Tüketicilerin beklentilerini anlamak üzere GLAMI tarafından Türkiye’deki 6097 kullanıcı ile ikincisi gerçekleştirilen araştırmaya katılanların yarısından fazlası (%63) yerel tasarımcılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor. Bu ilgi aynı oranda olmasa da satın almaya da dönüşüyor.

Katılımcıların yüzde 46’sı son 12 ay içerisinde yerel tasarımcılardan ürün satın aldığını belirtiyor. Bununla birlikte Türkiye’de üretilen ürünlerin Asya’dan ithal edilenlere kıyasla daha iyi olduğuna inananların oranı yüzde 69’u buluyor. Benzer ürünler olduğuna Türk malını tercih edenlerin oranı yüzde 81’i aşıyor.

İlginizi Çekebilir

“İstanbul’U Koşuyorum”Da Bebek Etabı Vodafone Sponsorluğunda Koşuldu

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda koşuldu. Yaklaşık bin kişinin katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Vodafone standına gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edildi.


Camıla Cabello’Nun Merakla Beklenen İkinci Albümü “Romance” Yayınlandı!

Üç Grammy adaylığı bulunan, müzik listelerinden düşmeyen şarkıcı, söz yazarı Camila Cabello, “Romance” isimli ikinci stüdyo albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu!


Polarize Güneş Gözlükleri İle Farkı Keşfedin!

Güneşin zararlı ışınlarını engelleyen polarize güneş gözlükleri ile doğa sporları yapmak ve araç kullanmak artık çok daha konforlu ve keyifli.


Philips Tv, Oled Ve P5 Görüntü İşleme Özellikleriyle Açık Ara Önde!

Daha önce İngiltere ve Almanya’da ve son olarakta Amsterdam’da düzenlenen, alanında uzman kişilerin televizyon izlemekten aldığı hazzı ölçen PQ(Picture Quality) testinde Philips TV; yüzde 69’la birinciliği yakalayarak en iyi OLED TV seçildi.


Raymond Weil’Den Efsanevi Gitarist Jimi Hendrix Anısına Özel Koleksiyon

Raymond Weil, gitar üstadı Jimi Hendrix’in anısına sınırlı sayıda ürettiği Freelancer saat koleksiyonu ile yeni yıla damgasını vuruyor. Sanatçının özgür ruhunu tasarımlarına yansıtan Raymond Weil, bu özel koleksiyonuyla büyük sanatçıların ayak izlerini takip ettiği özel saat tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor


Etiketler: Türkiye, yerel, daha, yüzde, satın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.