9 Ağustos 2017 Çarşamba 12:58

MODA

Moda Brooks Brothers 2017

Moda Brooks Brothers 2017
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
ki yüz yıla yayılan moda ve stil tecrübesini her sezona yeni bir yorumla aktaran Brooks Brothers, yeni sezonda centilmenlerin ruhuna dokunmaya devam ediyor. Brooks Brothers 2017 Sonbahar Koleksiyonu teknoloji, kalite ve zanaatkarlığı geleneksellikle birleştirdiği tasarımlar ile sofistike ve şık bir görünüm yaratıyor.

İki yüz yıldır centilmenlerin imza markası olan Brooks Brothers, 2017 Sonbahar Koleksiyonu’nda geleneksel stil mirasını teknoloji, kalite ve zanaatkarlıkla bir araya getiriyor. Yeni lüksün giyimde rahatlık olarak yorumlandığı sezon tasarımlarında, yeni dikiş teknikleri de dikkat çekiyor.

Dünya modasının yeni mottosu olarak kabul edilen ‘Şimdi Giy’ ruhunun klasik kırmızı, beyaz ve mavi tonlarındaki renk paletleriyle tasarımlara uyarlandığı koleksiyonda, sonbahar mevsiminin değişen renk tonları bordo, koyu yeşil ve hardal renkleri de ön plana çıkıyor.

Brooks Brothers 2017 Sonbahar Erkek Koleksiyonu’ndaki vintage bomber ceketerler, bakımı kolay İtalyan merino yünü süveterler, supima pamuğundan üretilen spor gömlekler, ikonikleşmiş dokuma düz renkli ve çizgili pololar ve gingham desenli dokuma gömlekler sezonun anahtar parçaları arasında yer alırken centilmen şıklığın çizgisi yeni sezon tasarımlarıyla güçleniyor.

İlginizi Çekebilir

Doğtaş Ve Kelebek Mobilya’Da Güçlü Yapılanma

45 yıllık geçmişe sahip Doğtaş ile 83 yıllık, Cumhuriyet tarihinin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya’nın 2012 yılındaki birleşmesiyle, mobilya pazarında gücüne güç katan Doğtaş Kelebek, yapılanmada değişikliğe giderek iki markasını operasyonel olarak birbirinden ayırma kararı aldı.


Demo Day 2018 Finalinde Geleceğin Yıldız Girişimleri Seçildi!

Lüleburgaz Belediyesi’nin İnovasyon ve Tasarım Yılı ilan ettiği 2018 yılı projelerinden olan ve Lüleburgaz Belediyesi ile Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliği ile hayata geçirilen “Geleceğin Yıldız Girişimcileri” projesi kapsamında 17 Mayıs 2018 tarihinde Demo Day finali gerçekleştirildi.


Yapay Zeka İle ‘50 Milyon Kişiye’ Yeni İş İmkanı…

Microfsoft’un düzenlediği “Dijital Dönüşüm Liderleri” panelinde


Omv Samsun Elektrik Santrali 35 Milyon Dolarlık Yatırımla Yenileniyor

OMV


Ramazan’Da Şeker Hastalarına Özel Beslenme Tüyoları

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte şeker hastalığı başta olmak üzere kronik hastalığı olan kişiler çoğu zaman oruç tutup tutmama konusunda kararsız kalıyor. Şeker hastalığının etkileri kişiden kişiye değişebildiği için hastaların doktorlarına danışmadan tutup tutmama kararını vermemesi gerektiğine dikkat çeken DoktorTakvimi.com uzmanlarından Diyetisyen Deniz Zünbülcan, oruç tutmalarında sakınca görülmeyen şeker hastaları için Ramazanı rahat geçirmenin püf noktalarını paylaştı.


Etiketler: Brooks, Brothers, yeni, 2017, Sonbahar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.