14 Kasım 2017 Salı 14:47

MODA

Moda Haber: Didem Soydan ve Umut Eker’den Levi’s a Özel Tasarım

Moda Haber: Didem Soydan ve Umut Eker’den Levi’s a Özel Tasarım
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Levi's®, 70505 veya herkes tarafından bilinen ismiyle Type III Trucker ceketi ilk kez 1967’de tanıttı. O günden bu güne çiftçilerden rock yıldızlarına, kamyon şoförlerinden moda ikonlarına kadar herkes tarafından giyildi. Trucker, jean ceketler arasında en çok bilinen ve 20. yüzyıl boyunca tasarım anlamında sürekli kendini geliştiren bir ürün olarak öne çıktı.


Levi's® Türkiye, ikonik Trucker’ın 50. yıldönümünü kutlamak için Türkiye’nin kendi alanlarının ikonik isimleri olan Didem Soydan ve Umut Eker'le birlikte çalıştı ve her iki ismin ortak tasarımıyla benzersiz bir ceket hazırlandı.


İstanbul’un otantik yapısını modern dokunuşlarla tamamlayan özel tasarım ceket, hem kadınlar hem erkekler tarafından giyilebiliyor. Umut ve Didem’in yeni tasarımı, Türk motiflerini modern İstanbul alt kültürüyle birleştiriyor. Ceketin ön kısmında Umut Eker ve Didem Soydan’ın dövmelerinin işlendiği nakışlar yer alıyor. Arka kısmında ise özgün motiflerle süslenmiş kilim detayı bulunuyor.


Didem Soydan ve Umut Eker, özel tasarım Trucker hakkında “Levi's® ile yapılan bu işbirliğiyle, karmaşayı, çok kültürlü yaşamı, çeşitliliği, markanın güçlü mirasını, doğu ile batı arasındaki harmanı, İstanbul'u eşsiz kılan enerjiyi vurgulamak istedik” dedi.


Levi's® Avrupa Pazarlama Başkan Yardımcısı Anit Van Eynde, "Levi's® sadece dünyanın en ikonik pantolonu 501®’in değil, aynı zamanda Trucker’ın da yaratıcısı" dedi. Tarihte çok az markanın modaya bu derece yön veren ürün ortaya çıkarabildiğini belirten Van Eynde, “Bugün Trucker'ın 50. yıldönümünü kutladığımız için çok heyecanlıyız. Trucker, bu güne kadar isyan kültürünü, rock-and-roll’u ve cool görünümü çağrıştırdı. Trucker’ın dönüşümü henüz bitmiş değil. Trucker yaşla birlikte değişiyor, giyildikçe daha da güzelleşiyor ve kullanıcının kişiliğini alıyor. Trucker’ın 50. yıldönümünü kutlamak ve bu ikonik parçanın değişimine duyduğumuz saygıyı göstermek için Umut ve Didem’le çalıştığımız için çok mutluyuz” dedi.


Levi’s®’ın zamansız tarzını İstanbul alt kültürüyle birleştiren ve sadece 50 adet üretilen Trucker, 8 Kasım’dan itibaren seçili Boyner mağazalarında ve Hole Academie’de Levi’s® tutkunlarıyla buluşacak.

İlginizi Çekebilir

Cemiyetin Ünlü Çifti,Hindistan'ı Yeniden Keşfediyorlar!

Gayrimenkul sektöründe dünya 3. Lüğü,Türkiye birinciliği olan Evrim Kırmızıtaş Başaran


Barbie Çocuk Bayramı’Nı D&R İle Müzik Atölyesi Etkinlikleri Eşliğinde Kutluyor!

Barbie ile müzisyen olabilirsin!


Basınbülteni Austrian Post Paket Pazarında Zirvede Ve Yeni Altyapı Yatırımları Yapıyor

Austrian Post paket pazarının bir numarası


Sürdürülebilir Bir Yaşam İçin İzlenebilirlik Projeleri Yürüten Metro Türkiye, Et Ve Balığın İzinde Ve Görselleri

Sürdürülebilir bir yaşam için izlenebilirlik projeleri yürüten


Wolfcity Heyecanı Adana’Ya Geliyor

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Adana’dan start alıyor


Etiketler: Trucker, Levi, Didem, Umut, Soydan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.