29 Mayıs 2019 Çarşamba 11:45

MODA

Moda Tasarımcılarından Barbıe’Ye Büyük Ödül

Bu sene 60. yaşını kutlayan Barbie, Amerika'daki Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) tarafından düzenlenen 2019 CFDA Moda Ödülleri'nde “Yönetim Kurulu Onur Ödülü”ne layık görüldü.

Moda Tasarımcılarından Barbıe’Ye Büyük Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CFDA Yönetim Kurulu, dünyanın 1 numaralı moda bebeği Barbie'nin moda üzerindeki etkisini ve dünyadaki ilham verici bir simge olmasını kutlamak için 60. yaşına özel olarak Yönetim Kurulu Onur Ödülü’nü Barbie’ye vereceğini açıkladı.

Yaptığı işler ve koleksiyonlarla her zaman modayla iç içe olan Barbie, son altı yılda birçok moda ve yaratıcı topluluk tarafından ilham alınan ve aynı zamanda onlardan ilham alan bir marka olarak önemli adımlar attı. Moschino için Gigi Hadid ve Jeremy Scott da dahil olmak üzere 75'ten fazla tasarımcı ve influencer ile işbirliği yaparak moda dünyasındaki etkin rolünü sürdürmeye devam eden markanın modayla olan bağı çok daha önceki yıllara dayanıyor. Örneğin markanın ilk tasarımcı ortaklığı, 1985’te Oscar de la Renta’yla yapılmıştı. Öte yandan Vera Wang, Diane von Furstenberg, Anna Sui, Zac Posen, Badgley Mischka ve Stephen Burrows da Barbie ile özel bebekler yaratan CFDA üyeleri arasındalar.

CFDA Başkanı ve CEO'su Steven Kolb, Barbie’nin Amerikan modası ve kültürü üzerinde çok geniş bir etkiye sahip olduğunu belirterek, “Hikâyesi şahsen o kadar çok CFDA üyesi ile yankı uyandırıyor ki, yönetim kurulu onu özel bir övgü ile onurlandırmaya karar verdi” dedi. Daha önce bu prestijli ödülü First Lady Michelle Obama, Tom Ford, Gloria Steinem, Janelle Mona, Cecile Richards ve Belediye Başkanı Michael R. Bloomberg gibi önemli isimler almıştı. Bu sene de birbirinden değerli isimlerin ödüllendirileceği 2019 CFDA Moda Ödülleri, 3 Haziran'da Brooklyn Müzesi’nde gerçekleştirilecek.

CFDA hakkında Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA), 1962 yılında kurulan ve Amerika'nın önde gelen kadın giyim, erkek giyim, mücevher ve aksesuar tasarımcılarına üye olduğu kar amacı gütmeyen bir ticaret birliğidir. Her yıl CFDA Moda Ödüllerine ev sahipliği yapmanın yanı sıra, organizasyon Moda Takvimine sahiptir ve Resmi New York Moda Haftası Programının organizatörüdür. Aynı zamanda mesleki gelişimi ve bursları destekleyen programlar sunar.

Mattel Hakkında

Mattel, kaliteli oyuncakların ve tüketici ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış dünyanın önde gelen çocuk eğlence şirketidir. Mattel, oyun yoluyla ilham veren, eğlendiren ve geliştiren yenilikçi ürünlerle birlikte aynı zamanda onlar için deneyimler yaratan bir markadır. Barbie®, Thomasve Arkadaşları®,Hot Wheels®, Fisher-Price® ve Mega® dahil olmak üzere geniş bir ikonik franchise portföyüne sahip olan marka aynı zamanda global ortaklıklarıyla birlikte sahip olduğu veya lisansını aldığı diğer popüler markalarla tüketicisine ulaşmaktadır.Tüketicisine film ve televizyon içeriği, oyun, müzik ve canlı etkinlikler sunmasının yanı sıra Mattel, işbirliği içerisinde olduğu dünyanın önde gelen perakende ve teknoloji şirketleriyle birlikte 40 farklı bölgede bulunarak 150'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Kurulduğu 1945 yılından bu yana Mattel, çocukluğun muhteşemliğini keşfetme ve çocukların kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarını destekleme konusunda güvenilir bir ortak olmaktan dolayı gurur duymaktadır.

İlginizi Çekebilir

Erol Evgin Bursa’Da

EROL EVGİN BURSA’DA


Ayakkabılarda Kare Burun Modası

Ayakkabılarda Kare Burun Modası


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Teknofest 2019'U Milli Ve Yerli Tragger T Car İle Gezdi

Teknofest 2019'u ziyaret eden İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, alanı TRAGGER T-Car ile gezdi. Araçla ilgili detaylı bilgi alan Sayın Soylu, aracı çok beğendiğini ve yerli milli olmasının gurur verici olduğunu söyledi.


The Bo Vıera Projesi Basın Açıklaması

Türkiye'ye yatırım yapan, ülkesini seven, Bodrum'a doğasına ve değerlerine saygılı bir kurum olarak The BO Viera projemizle ilgili gelişmeleri size BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve mimarı olarak iletmek isterim.


Türkiye Ve Tüm Dünya Haykırdı İklim İçin Birleş!

Dünyanın dört bir yanında, genç iklim aktivistleri, ebeveynler, sendikalar, demokratik kitle örgütleri iklim grevi için sokağa indi. Türkiye’de ise 20’nin üzerinde etkinliğe on bin kişi katıldı.


Etiketler: CFDA, Barbie, Moda, Mattel, moda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.