7 Kasım 2018 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak

Mondelez International - Rundelez Takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda çocukların hayalleri için Genel Müdürü İhsan Karagöz’ün önderliğinde 74 kişilik ekibiyle 15 km koşacak. Rundelez, 40. Vodafone İstanbul Maratonuna katılan en kalabalık şirket ekibi olacak.

Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak
Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de First, Falım, Kent, Olips ve Jelibon gibi pek çok güçlü markasıyla atıştırmalık dünyasının nabzını tutan MondelezInternational Türkiye, ürünleriyle yarattığı neşeli anları sosyal faaliyetleriyle de desteklemeye devam ediyor. 160’ı aşkın ülkede yer alan ve bulunduğu ülkelerdeki sosyal sorumluluk faaliyetlerinde aktif olarak rol almayı misyon edinen Mondelez International, Türkiye ofisinde kurulan Rundelez koşu takımıyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bir Dilek Tut Derneği için koşacak.

Hayati tehlike ile karşı karşıya kalan, 3-18 yaş arasındaki hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmeyi hedefleyen maratona 74 kişilik takımıyla katılacak olan Mondelez International Türkiye ekibi, koşuya Belgrad Ormanları’nda ve Caddebostan sahilinde gerçekleşen antrenmanlarla hazırlandı. Rundelez takımının kuruculuğunu üstlenen Mondelez International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz ‘Bu yıl maratonda çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesine ortak olmak için 15 km koşu gerçekleştireceğiz. Rundelez takımımızla birçok koşu aktivitelerine katılıyoruz ancak bu maratonun önemi bir başka. Bir Dilek Tut Derneği bu yıl bir çocuğun hayalinin 8.000 TL ile gerçekleşebildiğini ve 50 çocuğun hayalini gerçekleştirmeyi amaçladıklarını açıkladı. Biz de bunun için olabildiğince kalabalık bir ekiple maratona katılmaya karar verdik. Mondelez International, sahip olduğu ürünlerle neşe yaratan bir yapı, biz de onun bir parçası olarak farklı bir yolla umut ve neşe kaynağı olmak istedik. Bağışlar 26 Kasım’a kadar devam edecek, hedeflenen rakamın toplanacağına inanıyorum ve bunun bir parçası olduğumuz için tüm ekibimle gurur duyuyorum.’ dedi.

Mondelez International Türkiye fabrikasında çalışan işçisinden genel müdürüne, fabrika direktöründen işe yeni başlayan satış elemanına kadar ast-üst ayrımı olmaksızın tüm kademelerdeki çalışanlardan bir araya gelen Rundelez takımı maraton ve etkinliklere katılımını sürdürecek.

İlginizi Çekebilir

Elexus’Da Müzik Dolu Bir Bayram

KIBRIS’TA MÜZİK DOLU GECELER


Dhl Express, Şehirlerde Drone İle Tam Otomatik Ve Akıllı Dağıtım Hizmetini Başlattı

DHL Express ve EHang’in Çin’de başlattığı stratejik ortaklık, lojistikte büyük bir yeniliği hayata geçiriyor. Tam otomatik yükleme ve indirmeyi içeren drone ile teslimat çözümü, daha az enerji tüketimiyle verimliliği artırıp maliyetleri düşürecek. Önümüzdeki dönemde çözümün kapıya teslimat noktasında daha da geliştirilmesi hedefleniyor.


Uluslarası Mektup Yarışması'nın Türkiye Ayağı Sonuçlandı

PTT ADINA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK MEKTUP BELİRLENDİ


Godıva’Dan Bayrama Özel Renkli Bir Koleksiyon

Godiva’nın 2019 Ramazan Bayramı Koleksiyonu, şık sunumu ve özel çikolatalarıyla bayram ziyaretlerine lezzet katacak


Dr. Gönül Ateşsaçan İle ‘Sağlıklı Beslenme’ Söyleşisi İstmarina Avm’De

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, sosyal ve kültürel aktiviteleri ile Ramazan ayı boyunca her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.


Etiketler: Türkiye, Mondelez, International, Rundelez, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.