7 Kasım 2018 Çarşamba 09:04

GÜNDEM

Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak

Mondelez International - Rundelez Takımı, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda çocukların hayalleri için Genel Müdürü İhsan Karagöz’ün önderliğinde 74 kişilik ekibiyle 15 km koşacak. Rundelez, 40. Vodafone İstanbul Maratonuna katılan en kalabalık şirket ekibi olacak.

Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak
Mondelez International Türkiye Rundelez Takımı Çocukların Hayalleri İçin Koşacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de First, Falım, Kent, Olips ve Jelibon gibi pek çok güçlü markasıyla atıştırmalık dünyasının nabzını tutan MondelezInternational Türkiye, ürünleriyle yarattığı neşeli anları sosyal faaliyetleriyle de desteklemeye devam ediyor. 160’ı aşkın ülkede yer alan ve bulunduğu ülkelerdeki sosyal sorumluluk faaliyetlerinde aktif olarak rol almayı misyon edinen Mondelez International, Türkiye ofisinde kurulan Rundelez koşu takımıyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bir Dilek Tut Derneği için koşacak.

Hayati tehlike ile karşı karşıya kalan, 3-18 yaş arasındaki hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmeyi hedefleyen maratona 74 kişilik takımıyla katılacak olan Mondelez International Türkiye ekibi, koşuya Belgrad Ormanları’nda ve Caddebostan sahilinde gerçekleşen antrenmanlarla hazırlandı. Rundelez takımının kuruculuğunu üstlenen Mondelez International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz ‘Bu yıl maratonda çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesine ortak olmak için 15 km koşu gerçekleştireceğiz. Rundelez takımımızla birçok koşu aktivitelerine katılıyoruz ancak bu maratonun önemi bir başka. Bir Dilek Tut Derneği bu yıl bir çocuğun hayalinin 8.000 TL ile gerçekleşebildiğini ve 50 çocuğun hayalini gerçekleştirmeyi amaçladıklarını açıkladı. Biz de bunun için olabildiğince kalabalık bir ekiple maratona katılmaya karar verdik. Mondelez International, sahip olduğu ürünlerle neşe yaratan bir yapı, biz de onun bir parçası olarak farklı bir yolla umut ve neşe kaynağı olmak istedik. Bağışlar 26 Kasım’a kadar devam edecek, hedeflenen rakamın toplanacağına inanıyorum ve bunun bir parçası olduğumuz için tüm ekibimle gurur duyuyorum.’ dedi.

Mondelez International Türkiye fabrikasında çalışan işçisinden genel müdürüne, fabrika direktöründen işe yeni başlayan satış elemanına kadar ast-üst ayrımı olmaksızın tüm kademelerdeki çalışanlardan bir araya gelen Rundelez takımı maraton ve etkinliklere katılımını sürdürecek.

İlginizi Çekebilir

Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Egeli Mobilyacılar, İtalyan Mobilya Devleri İle Üretim Ortaklığı Yapmak İstiyor

Egeli mobilya ihracatçıları, mobilya tasarımında dünyanın bir numarası olan ancak üretimini işçilik maliyetlerindeki yükseklik nedeniyle Çin, Polonya, Romanya, Slovenya gibi ülkelerde yaptıran İtalyan markaları ile üretim ortaklığı yapmak istiyor.


Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Yazar Buket Uzuner Esir Yunuslar İçin 70 Binden Fazla İmzayla Bodrum Belediye Başkanı'na Gidiyor!

Ticaret Sicil No: 521008


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Etiketler: Türkiye, Mondelez, International, Rundelez, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.