2 Ekim 2019 Çarşamba 11:15

GÜNDEM

Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!

Motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği olan Motobike Istanbul, sektörle 12. buluşmasına hazırlanıyor. 20 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarın biletleri 14 Ekim’de Biletix üzerinden satışa sunulacak.

Motobike Istanbul etkinlikleri tüm yıl devam ediyor

Dünyanın en şık sürüşü The Distinguished Gentleman’s Ride etkinliği Motobike Istanbul’un da desteğiyle Pazar günü 6. kez gerçekleşti. İstanbul sürüşüne 300’e yakın kayıt oldu ve motosiklet sürücüsünün imajının geliştirilmesi, erkek sağlığına dikkat çekmek amacıyla tüm dünya ile aynı gün bağış toplandı. Bomontiada’da son bulan sürüşte en fazla bağış toplayan ve motosikleti en fazla beğeni alan katılımcıya Motobike Istanbul tarafından The Distinguished Gentleman’s Ride için özel olarak tasarlatılan kask hediye edildi.

Erken dönem avantajlı biletler Biletix’te!

Biletix üzerinden satışa sunulacak motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası olan Motobike Istanbul’un biletleri bu yıl yine erken dönem avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Erken dönem avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyen tüm ziyaretçiler fuar biletlerini 14 Ekim’den itibaren www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix satış noktalarından satın alabilirler. Ayrıca biletler öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri %50 indirimli olarak satılacak.

Motobike Istanbul 2020’de yine çok renkli

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, her yıl olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacaklar. Dört gün boyunca “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile fuar yine benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere ve etkinliklere katılma şansı yakalayacak. Bunun yanı sıra, gösteri alanında gerçekleşecek motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler yine keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar.

Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını ağırlayacak. Motosiklet tutkunu şık giyimli beyefendi ve hanımefendilerin klasik motorları ile yer aldıkları “The Distinguished Gentleman’s Ride” etkinliğinin ekibi de yine custom alanında yer alacak.

Motobike Istanbul Destekleyenleri ve Sponsorlarıyla Çok Daha Güçlü ve Kapsamlı

Motobike Istanbul, ana destekçileri Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (Motoder) ve güçlü sponsorları ile sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Ayrıntılar için Motobike Istanbul’un resmi web sitesi ile facebook, instagram ve twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Destekleyenler

MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği

MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği

Messe Frankfurt hakkında

Messe Frankfurt, dünya çapında 2,500* çalışanı ve yıllık 718* milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki bulunmaktadır. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır.

* 2019 rakamları.

Basın İrtibat:

Mine TOKER - Luce Halkla İlişkiler

İlginizi Çekebilir

Organ Bağışıyla Sekiz Kişinin Hayatını Kurtarmak Mümkün

İstanbul, 13 Kasım 2019 – Tüm dünyada organ nakli talebi artarken ihtiyacı karşılayacak yeterli organın bulunmaması ciddi bir halk sağlığı problemi olmaya devam ediyor. Organ bağışı konusunda özellikle yanlış bilgilerden kaynaklanan önyargılar, kronik organ yetmezliği olan birçok hastanın tedavisinde sınırlayıcı bir rol oynuyor.


Minikler, Bilkent Center’Da Dans Ediyor

Minikler, Bilkent Center’da Dans Ediyor


Müşteri Alacağı Ürüne 3.5 Saniyede Karar Veriyor!

Perakendede listeyle planlı alışveriş devri bitti…


Vadistanbul Jolly Joker 11 Kasım Haftası Konser Takvimi

15 Kasım Cuma, saat 22.00’de Hakan Altun konseri


The Witcher İkinci Sezon Onayını Aldı!

Başrollerinde Henry Cavill, Anya Chalotra ve Freya Allan’ın yer aldığı fantastik dizinin serüveni devam edecek


Etiketler: Istanbul, Motobike, motosiklet, Frankfurt, yine

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.