2 Ekim 2019 Çarşamba 11:15

GÜNDEM

Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!

Motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Motobike Istanbul 2020 Hazırlıkları Başladı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği olan Motobike Istanbul, sektörle 12. buluşmasına hazırlanıyor. 20 - 23 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarın biletleri 14 Ekim’de Biletix üzerinden satışa sunulacak.

Motobike Istanbul etkinlikleri tüm yıl devam ediyor

Dünyanın en şık sürüşü The Distinguished Gentleman’s Ride etkinliği Motobike Istanbul’un da desteğiyle Pazar günü 6. kez gerçekleşti. İstanbul sürüşüne 300’e yakın kayıt oldu ve motosiklet sürücüsünün imajının geliştirilmesi, erkek sağlığına dikkat çekmek amacıyla tüm dünya ile aynı gün bağış toplandı. Bomontiada’da son bulan sürüşte en fazla bağış toplayan ve motosikleti en fazla beğeni alan katılımcıya Motobike Istanbul tarafından The Distinguished Gentleman’s Ride için özel olarak tasarlatılan kask hediye edildi.

Erken dönem avantajlı biletler Biletix’te!

Biletix üzerinden satışa sunulacak motosiklet ve bisiklet sektörünün en önemli buluşma noktası olan Motobike Istanbul’un biletleri bu yıl yine erken dönem avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Erken dönem avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyen tüm ziyaretçiler fuar biletlerini 14 Ekim’den itibaren www.biletix.com üzerinden ve tüm Biletix satış noktalarından satın alabilirler. Ayrıca biletler öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri %50 indirimli olarak satılacak.

Motobike Istanbul 2020’de yine çok renkli

Önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda, her yıl olduğu gibi ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacaklar. Dört gün boyunca “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile fuar yine benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere ve etkinliklere katılma şansı yakalayacak. Bunun yanı sıra, gösteri alanında gerçekleşecek motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler ile ziyaretçiler yine keyifli ve heyecan dolu anlar yaşayacaklar.

Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını ağırlayacak. Motosiklet tutkunu şık giyimli beyefendi ve hanımefendilerin klasik motorları ile yer aldıkları “The Distinguished Gentleman’s Ride” etkinliğinin ekibi de yine custom alanında yer alacak.

Motobike Istanbul Destekleyenleri ve Sponsorlarıyla Çok Daha Güçlü ve Kapsamlı

Motobike Istanbul, ana destekçileri Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (Motoder) ve güçlü sponsorları ile sektörü bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Ayrıntılar için Motobike Istanbul’un resmi web sitesi ile facebook, instagram ve twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Destekleyenler

MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği

MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği

Messe Frankfurt hakkında

Messe Frankfurt, dünya çapında 2,500* çalışanı ve yıllık 718* milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki bulunmaktadır. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır.

* 2019 rakamları.

Basın İrtibat:

Mine TOKER - Luce Halkla İlişkiler

İlginizi Çekebilir

Microsoft Yapay Zekâ Destekli Covıd 19 Araştırmalarına 20 Milyon Dolar Ayırdı

Microsoft, COVID-19 araştırmalarına desteğini artırmak için “Sağlık için Yapay Zekâ” girişiminin tüm imkânlarını seferber etti. Bu alanda çalışan veri bilimcilerini güçlendirmek ve araştırmaları hızlandırmak için 20 milyon dolarlık destek paketi sunan Microsoft, COVID-19 ile mücadele eden sivil toplum kuruluşları, hükümetler ve akademik araştırmacılarla iş birlikleri geliştirecek. Microsoft bu adımla, kurumların yapay zekâ çalışmalarına, teknik uzmanlara ve veri bilimcilerine erişimini sağlayacak.


Incıa’Dan Babalar Gününe Özel %100 Doğal Roll On Deodorant

INCIA, bu Babalar Gününde kişisel bakımına düşkün babalar için %100 Doğal Roll On Deodorant’ı öneriyor.


Pierre Fabre’Den Yeşile Saygı

Ekolojik bilincin artmasıyla birlikte, her geçen yıl sürdürülebilir tarım, doğaya zarar vermeyecek hasat ve çevreye duyarlı üretim gibi kavramlar önem kazanıyor. Dünya Çevre Günü’nde, dünyanın en büyük özel bitki arşivinde 15 bin 600 bitki örneğini bünyesinde bulunduran ve ürünlerinde kullandığı bitkilerin yüzde 97’sini sürdürülebilirlik esasına göre toplayan Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere, “Yeşile Saygılı” üretimi anlattı.


Monterroso’Nun Öyküleri Türkçe’De İlk Kez Yayımlanıyor

Toplu Eserler ve Diğer Hikâyeler VBKY’de


Omg!Medya’Ya Yeni Müşteri!

OMG!MEDYA’YA YENİ MÜŞTERİ!


Etiketler: Istanbul, Motobike, motosiklet, Frankfurt, yine

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.