22 Mart 2019 Cuma 14:10

GÜNDEM

Multitravel İle Uçan Şirketler 2 Gece Konaklama Kazanıyor

Multinet Up’ın tüm seyahat işlemlerini dijital platform üzerinden gerçekleştirme imkanı sunan MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi ile şirketlere uçuşlarında konaklama hediyesi sunuluyor.

Multitravel İle Uçan Şirketler 2 Gece Konaklama Kazanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sadece ilk defa MultiTravel müşterisi olan şirketlere sunulan kampanyada http://www.otelnet.com.tr/ web sitesi üzerinden şirketlerin yapacakları 400TL’ye kadar olan uçuş harcamalarında 2 gecelik konaklama hediye ediliyor. 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için şirketlerin 3 ay boyunca aylık en az 30 adet bilet alımı gerçekleştirmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yıldız Holding, Çiftçiye Ve Sözleşmeli Tarıma Verdiği Desteği Artıracak

Covid-19 ile mücadele sürecinde tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşımını daha da kolaylaştırmak için ülke çapında sözleşmeli tarım desteğini artırmayı hedefleyen Yıldız Holding, 2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton hammadde alımı gerçekleştirecek.


Legrand Grup, Daha Yeşil Bir Dünya İçin Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’Nin Yeni Bildirgesini De İmzaladı!

Uluslararası alanda sorumluluklarını sürdüren Legrand Grup, kuralları Birleşmiş Milletler tarafından belirlenen Paris Anlaşması’nın küresel karbon salınımında sera etkisinin 1,5 dereceye indirilerek daha çevreci ve daha çevre dostu bir ekonomiye geçişi hızlandırma sözü verdi. Legrand Grup, Fransa’da AFEP* tarafından çevreyi ekonomik iyileşmenin kalbine koyan ve daha önce imzalamış olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin Yeni Bildirgesi'ni 19 Mayıs 2020 tarihinde imzaladı.


Paramı Yönetebiliyorum Eğitimleri, Nesilden Nesile İnternet Projesiyle 65 Yaş Ve Üzeri Bireylerle Buluşuyor

Pandemi kısıtlamalarından en çok etkilenen kitlelerden biri olan 65 yaş üstü nüfusa, finansal ve dijital okuryazarlık kazandırmak için hayata geçen proje sayesinde, gençler birlikte yaşadıkları 65 yaş üzeri aile büyüklerini “online” hayata hazırlıyor.


Lg Dualcool Düşük Enerji İle Serinlemenin Keyfi

LG Electronics Hakkında:


Euler Hermes’Ten İhracat Kaybı Uyarısı

EULER HERMES’TEN İHRACAT KAYBI UYARISI


Etiketler: olan, şirketlerin, kadar, Sadece, defa

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.