31 Ocak 2019 Perşembe 11:07

GÜNDEM

Murat Aydın " İstanbul’Un İncisi Beykoz’U, Turizmin Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz"

Murat Aydın:" İstanbul’un incisi Beykoz’u, turizmin cazibe merkezi haline getireceğiz"

Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, partisinin Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret ettti. Murat Aydın, “İstanbul’un incisi Beykoz’u turizmde bir marka, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Murat Aydın bu kez partisinin Gümüşsuyu’ndaki seçim irtibat bürosunu ziyaret etti. Beykoz’da turizmi canlandırmak adına yapılacak projelerden bahseden Aydın, “Turizm yatırımlarıyla birlikte istihdamla ilgili önemli adımlar atılmış olacak, İstanbul’un incisi Beykoz’u turizmde bir marka, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

“İstanbul’un incisi Beykoz’u, turizmin cazibe merkezi haline getireceğiz” Beykoz’un turistler için cazip bir yer haline getirilmesi yönünde çalışmalar yapacaklarını söyleyen Başkan Aydın, “Beykoz denince, deniz akla gelecek, güzel, sıcakkanlı insanlar akla gelecek. Dünyanın herhangi bir ülkesinden, örneğin Japonya’dan bir turist, tatilini yurt dışında geçirmek istiyorsa, biz o Japon’un Beykoz’a gelmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Diyelim ki Türkiye’yi tercih etti. Türkiye’de de İstanbul’u seçti. İnternette İstanbul ile ilgili araştırma yaparken, “Ben İstanbul’a gittiğimde tatilimin bir günün mutlaka Beykoz’da geçirmeliyim” demesi için çalışmalar yapacağız. Allah nasip ederse bunu gerçekleştireceğiz. Turizm ve ticaretin burada canlanması, hareketlenmesi, Beykoz’un potansiyelinin ayağa kaldırılması, istihdamla ilgili mevzuda ciddi anlamda, olumlu manada adım atılması anlamına gelir” ifadelerini kullandı.

“Asıl mesele, Beykozlunun mutluluğunu, huzurunu artırmaktır” Amaçlarının Beykoz halkının mutluluğunu ve huzurunu artırmak olduğunu belirten Murat Aydın, “Beykozlular yaşadıkları ilçenin İstanbul’un incisi olduğunu biliyor. Beykozlulara “Beykoz’da yaşamaktan memnun musunuz?” diye sorulduğunda yüzde 83’lük bir kısım “evet” diyor. İstanbul’da bu ortalamayı tutturacak ilçe sayısı yoktur diye düşünüyorum. Bu oran Beykoz’un farklılığını, Beykoz’da yaşayan insanların Beykoz’u benimsediğini gösteriyor. Biz de yüzde 83’lük oranı mümkünse yüzde 100’e kadar çıkarmaya çalışacağız. Mutluluğumuzu artırmak istiyoruz. Asıl mesele budur. Ailemizde, evimizde mutlu ve huzurlu olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunda gerçekleşen program, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın konuşmasının ardından sona erdi.

Enes Buladı

İlginizi Çekebilir

In Street 118’İnci Mağazasını Mersin Sayapark Avm’De Açtı Ve Görselleri

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Mersin’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Mersin Sayapark AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 118’e yükseldi.


Netflıx'in Orijinal Dizisi Siyah Kristal Direniş Çağı'nın Dünya Prömiyeri Gerçekleşti!

NETFLIX'İN ORİJİNAL DİZİSİ SİYAH KRİSTAL: DİRENİŞ ÇAĞI'NIN DÜNYA PRÖMİYERİ GERÇEKLEŞTİ. DİZİNİN YARATICI EKİBİ VE SESLENDİRME SANATÇILARI MOR HALIDA BİR ARAYA GELDİ


Cepteteb’E Bir Uluslararası Ödül Daha

2019 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde CEPTETEB Altın Ödül kazandı


Yataş Çeyiz Setleri Yatak Odalarına Zarafet Katacak

Ev tekstilinde özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle fark yaratan Yataş Bedding, koleksiyonuna yeni eklediği çeyiz ürünleriyle yeni evleneceklerin yatak odalarına zarafet ve estetik katıyor.


Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Etiketler: Beykoz, Aydın, İstanbul, Murat, Başkan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.