31 Ocak 2019 Perşembe 11:07

GÜNDEM

Murat Aydın " İstanbul’Un İncisi Beykoz’U, Turizmin Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz"

Murat Aydın:" İstanbul’un incisi Beykoz’u, turizmin cazibe merkezi haline getireceğiz"

Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
Murat Aydın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, partisinin Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret ettti. Murat Aydın, “İstanbul’un incisi Beykoz’u turizmde bir marka, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Murat Aydın bu kez partisinin Gümüşsuyu’ndaki seçim irtibat bürosunu ziyaret etti. Beykoz’da turizmi canlandırmak adına yapılacak projelerden bahseden Aydın, “Turizm yatırımlarıyla birlikte istihdamla ilgili önemli adımlar atılmış olacak, İstanbul’un incisi Beykoz’u turizmde bir marka, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

“İstanbul’un incisi Beykoz’u, turizmin cazibe merkezi haline getireceğiz” Beykoz’un turistler için cazip bir yer haline getirilmesi yönünde çalışmalar yapacaklarını söyleyen Başkan Aydın, “Beykoz denince, deniz akla gelecek, güzel, sıcakkanlı insanlar akla gelecek. Dünyanın herhangi bir ülkesinden, örneğin Japonya’dan bir turist, tatilini yurt dışında geçirmek istiyorsa, biz o Japon’un Beykoz’a gelmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Diyelim ki Türkiye’yi tercih etti. Türkiye’de de İstanbul’u seçti. İnternette İstanbul ile ilgili araştırma yaparken, “Ben İstanbul’a gittiğimde tatilimin bir günün mutlaka Beykoz’da geçirmeliyim” demesi için çalışmalar yapacağız. Allah nasip ederse bunu gerçekleştireceğiz. Turizm ve ticaretin burada canlanması, hareketlenmesi, Beykoz’un potansiyelinin ayağa kaldırılması, istihdamla ilgili mevzuda ciddi anlamda, olumlu manada adım atılması anlamına gelir” ifadelerini kullandı.

“Asıl mesele, Beykozlunun mutluluğunu, huzurunu artırmaktır” Amaçlarının Beykoz halkının mutluluğunu ve huzurunu artırmak olduğunu belirten Murat Aydın, “Beykozlular yaşadıkları ilçenin İstanbul’un incisi olduğunu biliyor. Beykozlulara “Beykoz’da yaşamaktan memnun musunuz?” diye sorulduğunda yüzde 83’lük bir kısım “evet” diyor. İstanbul’da bu ortalamayı tutturacak ilçe sayısı yoktur diye düşünüyorum. Bu oran Beykoz’un farklılığını, Beykoz’da yaşayan insanların Beykoz’u benimsediğini gösteriyor. Biz de yüzde 83’lük oranı mümkünse yüzde 100’e kadar çıkarmaya çalışacağız. Mutluluğumuzu artırmak istiyoruz. Asıl mesele budur. Ailemizde, evimizde mutlu ve huzurlu olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunda gerçekleşen program, Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın’ın konuşmasının ardından sona erdi.

Enes Buladı

İlginizi Çekebilir

Dünyanın Dört Bir Yanından Influencer Ve Müzisyenler, Aladdin’İn Oscar® Ve Grammy® Ödüllü “A Whole New World” Şarkısını Seslendirdiler

Dünyanın dört bir yanından influencer ve müzisyenler, Disney’in merakla beklenen canlı aksiyon uyarlaması Aladdin filmi için Londra’da bir araya geldi. Katılımcılar, filmde yer alan ve Alan Menken’in melodileri ve Howard Ashman’ın unutulmaz sözleri ile klasikleşen “A Whole New World” isimli aşk şarkısını seslendirdiler. Etkinlikte Türkiye adına Ekin Beril yer aldı.


Jaguar I Pace Yenilikçi Elektrik Motoru İle “International Engine Of The Year”Da Üç Ödül Birden Aldı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, tamamen elektrikli performans SUV’u Jaguar I-PACE ile ‘En İyi Yeni Motor’, ‘En İyi Elektrik Motoru’ ve ‘350 – 450 Beygir Arası Güç Üreten En İyi Motor’ kategorilerinde Yılın Motoru Ödülü’nü kazandı. Tamamen Elektrikli Jaguar I-PACE, üç önemli kategoride elde ettiği başarı ile toplamda kazandığı uluslararası ödül sayısını 66’ya çıkararak kırılması güç bir rekora imza attı.


Dıce Kayek Pop Up Store Paris’İn Amblematik Oteli Ritz’De Açıldı

Türkiye’nin global markası DICE KAYEK, modanın başkentinde özel bir mekâna daha adını yazdırdı. DICE KAYEK, Spring-Summer’19 Koleksiyonu ile Ritz Paris’te, iki ay boyunca sürecek Pop-Up Store’unu açtı.


Aston Martın Db11 V12 Amr Çift Renk Seçeneğiyle İstanbul’Da

DB11 V12 AMR ÇİFT RENK SEÇENEĞİYLE İSTANBUL’DA


Geri Sayım Başladı Lgs’Ye Son Viraj

LGS’YE SON 7 GÜN, 7 ALTIN ÖNERİ


Etiketler: Beykoz, Aydın, İstanbul, Murat, Başkan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.