12 Ağustos 2018 Pazar 15:45

GÜNDEM

Müsiad’Dan 18 Dilde Devletimizin Yanındayız Mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ABD tarafından doğrudan ülke ekonomisini hedef alan yaptırımlara karşı, tüm dünyaya 11dilde devletimizin yanındayız mesajı verdi

Müsiad’Dan 18 Dilde Devletimizin Yanındayız Mesajı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ticaret diplomasisi vizyonuyla yurt içinde 84, yurt dışında 74 ülke, 206 farklı noktada hizmet veren, Türkiye’nin en yaygın Sivil Toplum Kuruluşu MÜSİAD, Türkiye üzerinde oynanan ve doğrudan ülke ekonomisini hedef alan siyasi ve ekonomik yaptırımlara karşı 18 dilde basın açıklamasında bulundu.

Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, Malayca, Japonca, Felemenkçe, Rusça, Gürcüce, Romence, Yunanca, Bulgarca, Makedonca, Boşnakça, Sırpça, Arnavutça ve Hausa dili üzerinden tüm dünyaya mesaj veren MÜSİAD, yurt dışında bulunan teşkilatları üzerinden Türkiye’ye karşı yapılmak istenen etik ve hukuk dışı uygulamalara karşı devletimize ve hükümetimize destek çağrısında bulundu.

Her türlü yaptırım ve baskılara rağmen seçilmiş meşru hükümetin yanında yer alacaklarının altını çizen MÜSİAD’ın açıklamasında şu hususlara dikkat çekildi:

MÜSİAD olarak son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomi yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ederiz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. Zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Türkiye’nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır.”

İlginizi Çekebilir

En Çok Biz Unutuyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


Fibabanka Müşterileri, Jolly Tur İle Çıkacakları Tatillerde Bonus Kazanıyor

Finansal teknolojilere yaptığı yatırımların yanı sıra marka iş birlikleri ve kampanyalarla da müşterilerine avantajlar sağlayan Fibabanka, 7-31 Aralık tarihleri arasında Jolly Tur’dan yapılacak yurt içi tatil alışverişlerinde, 100 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor.


Acıbadem Eccsa’Dan 3 Prestijli Ödülle Döndü

19 yıldır sektörde büyük bir heyecanla sonuçları beklenen bu yarışmada, başvurdukları tüm kategorilerde finale kaldıklarını söyleyen Elif Kurhan sözlerine şöyle devam etti: “Yarışmanın 19 yıllık tarihinde Acıbadem olarak bir ilk’i başardık diyebiliriz. Şöyle ki; başvurduğumuz tüm kategorilerin tamamında finale kaldık. Aldığımız bu sonuç, yarışma düzenleyicileri tarafından ayrıca takdir edildi. Bu başarımızın ilk ve tek olduğunu belirttiler.”


Supercar Blondie Ve En Lüks Otomobiller Vadistanbul'dadünyanın En Ünlü Kadın Otomobil Vlogger'ı İstanbul'a Geliyor!

Dünyanın en ünlü lüks otomobil vlogger’ı ‘Supercar Blondie’ adıyla bilinen Alexandra Mary Hirschi Vadistanbul’a geliyor. 22 Aralık 2018 Cumartesi günü Vadistanbul misafirleri birbirinden lüks otomobillerin yer aldığı sergiyi izlerken Supercar Blondie’yle de bir araya gelecek


Xtm’Ler İşitme Engellilere İşaret Dilinde Bankacılık Hizmeti Verecek

Dijital dönüşümü ve teknolojiyi odağına alarak geliştirdiği projelerle sektöre öncülük eden Kuveyt Türk Katılım Bankası, 2013 yılında bir ilke imza atarak ATM’nin pratikliği ile şubelerin zengin hizmetlerini bir arada sunan XTM’leri geliştirmişti. Bankacılık işlemlerini video görüşme üzerinden self servis yapma imkânı da sunan XTM’ler işlevselliğiyle ve hazıyla müşterilerden yoğun talep görüyor. Müşterilerine sıra dışı bir deneyim sunan Kuveyt Türk, bu kez XTM’lerde işaret dilinde hizmet vermeye başlayarak bir ilki daha gerçekleştirmiş olacak.


Etiketler: MÜSİAD, Türkiye, karşı, yurt, ekonomik

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.