26 Kasım 2019 Salı 15:59

GÜNDEM

'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası

Kadın girişimci Deniz Topçuoğlu tarafından kurulan denizbutik.com, Black Friday (Kara Cuma) kampanyası kapsamında örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Depodaki binlerce ürünün 10-15 liradan satışa çıkarılacağı 29 Kasım Cuma günü elde edilen tüm gelir, LÖSEV VE MORÇATI başta olmak üzere ülkemiz için önemli sosyal projeler geliştiren çeşitli vakıflara bağışlanacak.

'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası
'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kara Cuma’yı “Mutlu Cuma” gününe dönüştürmek için böyle bir bağış kampanyası başlattıklarını aktaran Deniz Topçuoğlu, “100-200 liradan sattığımız ürünleri kampanya kapsamında 10-15 liraya satıp gelirini bağışlayarak, Black Friday’i anlamlı bir gün haline getirmeyi hedefledik. Hem güzel işlere vesile olacağından, hem de insanlara pozitif bir enerji vermesini istediğimizden dolayı Mutlu Cuma kampanyasını başlattık” dedi.

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİ DESTEKLİYOR

Sosyal medyada 3 milyon takipçisi, aylık 100 binden fazla müşterisi olan kadın giyim sitesi denizbutik.com, 2013 yılında 30 metrekarelik bir butikten, bugün yüzde 85’i kadınlardan oluşan 100 kişilik bir e-ticaret markasına dönüşmüş bir başarı hikayesi aynı zamanda. Bu anlamda kadın girişimciliğini desteklemeyi de kendisine misyon edinen denizbutik, hayallerinin ötesine gitmek için çabalayan her kadına kapılarını açıyor.

Bir tekstil cenneti olan Türkiye’de, ithal markaların çoğu ürününü ülkemizde üretip, yine ülkemizde yüksek fiyatlara satıyor olmasından rahatsız olan Deniz Topçuoğlu, denizbutik macerasına 2013 yılında 30 metrekarelik küçük bir butikte başladı. Özenle seçtiği yerli tekstil ürünlerinin internetten satışını yapabilmek için ilk zamanlar ürünleri kendisi giyip fotoğraflayan, ürünleri toplu taşıma araçlarında kendi başına taşıyan Topçuoğlu’nun 6 yıl içinde gerçekleştirdiği başarı, kadın girişimciliği ve azminin neler yapabileceğini gösteriyor. Her Türk kadınının sıfırdan başlayarak büyük başarılara imza atabileceğine inanan Topçuoğlu, kadın girişimleri desteklemeye devam edeceğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’Nda Yerini Alacak

Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan


Ey Sigortacılık Sektörünün 2020 Görünümü

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin Sigortacılık Sektörü 2019 Görünümü Raporu’na göre; sektörde değişimin hız kazanması ile birlikte sigorta şirketlerinin köklü bir dönüşüme ve doğru yeteneklere ihtiyacı var. Düşen faiz oranları, değişen müşteri beklentileri ve demografi sektöre yön verirken, sigorta şirketlerinin operasyonel mükemmelliğin yakalanması ve teknoloji odaklı inovasyona yatırım arasında doğru dengeyi kurması gerekiyor


Skagen İle Stilinize Yeşil Dokunuş

Skagen’in yalın zarafetiyle göz alan modeli, ışıltılı taşlarla çevrelenen yeşil kadranıyla tasarımı huzur veren bir dokunuşla tamamlıyor.


Bülten Network’Ten Sevgililer Günü’Ne Özel Kapsül Koleksiyon

NetWork’ün Sevgililer Günü için sınırlı sayıda ürettiği kapsül koleksiyon ilhamını, geçtiğimiz Mart ayında 20. yılını kutlayan Matrix filminden ve filmin ikonik deri kostümlerinden alıyor. Derinin dış giyimle başlayan yolculuğu, Sevgililer Günü Koleksiyonu’nda elbiselere, pantolonlara, eteklere, bralette’lere, body’lere uzanıyor. Oyuna aksesuarlar da dahil edilince ortaya, NetWork dilinde yorumlanmış, cesur bir Sevgililer Günü Kapsül Koleksiyonu çıkıyor.


Doğuş Grubu Geleceğini Çalışanlarıyla Birlikte Tasarlıyor

İnsanı, müşteriyi ve teknolojiyi odağına alan; ulusal ve uluslararası alanda yatırımlar yaparak ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya devam eden Doğuş Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren pek çok şirketini tek çatı altında topladı.


Etiketler: Topçuoğlu, kadın, Cuma, için, ürünleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.