28 Kasım 2019 Perşembe 13:48

GÜNDEM

'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası Yarın Başlıyor

Kadın girişimci Deniz Topçuoğlu tarafından kurulan denizbutik.com, Black Friday (Kara Cuma) kampanyası kapsamında örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Depodaki binlerce ürünün 10-15 liradan satışa çıkarılacağı 29 Kasım Cuma günü elde edilen tüm gelir, LÖSEV VE MORÇATI başta olmak üzere ülkemiz için önemli sosyal projeler geliştiren çeşitli vakıflara bağışlanacak.

'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası Yarın Başlıyor
'Mutlu Cuma' Bağış Kampanyası Yarın Başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kara Cuma’yı “Mutlu Cuma” gününe dönüştürmek için böyle bir bağış kampanyası başlattıklarını aktaran Deniz Topçuoğlu, “100-200 liradan sattığımız ürünleri kampanya kapsamında 10-15 liraya satıp gelirini bağışlayarak, Black Friday’i anlamlı bir gün haline getirmeyi hedefledik. Hem güzel işlere vesile olacağından, hem de insanlara pozitif bir enerji vermesini istediğimizden dolayı Mutlu Cuma kampanyasını başlattık” dedi.

KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİ DESTEKLİYOR

Sosyal medyada 3 milyon takipçisi, aylık 100 binden fazla müşterisi olan kadın giyim sitesi denizbutik.com, 2013 yılında 30 metrekarelik bir butikten, bugün yüzde 85’i kadınlardan oluşan 100 kişilik bir e-ticaret markasına dönüşmüş bir başarı hikayesi aynı zamanda. Bu anlamda kadın girişimciliğini desteklemeyi de kendisine misyon edinen denizbutik, hayallerinin ötesine gitmek için çabalayan her kadına kapılarını açıyor.

Bir tekstil cenneti olan Türkiye’de, ithal markaların çoğu ürününü ülkemizde üretip, yine ülkemizde yüksek fiyatlara satıyor olmasından rahatsız olan Deniz Topçuoğlu, denizbutik macerasına 2013 yılında 30 metrekarelik küçük bir butikte başladı. Özenle seçtiği yerli tekstil ürünlerinin internetten satışını yapabilmek için ilk zamanlar ürünleri kendisi giyip fotoğraflayan, ürünleri toplu taşıma araçlarında kendi başına taşıyan Topçuoğlu’nun 6 yıl içinde gerçekleştirdiği başarı, kadın girişimciliği ve azminin neler yapabileceğini gösteriyor. Her Türk kadınının sıfırdan başlayarak büyük başarılara imza atabileceğine inanan Topçuoğlu, kadın girişimleri desteklemeye devam edeceğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Kışın Cildinizin İki Kurtarıcısı; Güneş Koruyucu Ve Nemlendirici

Yaz aylarında güneş cildimize ne kadar zarar veriyorsa soğuk ve karlı havalarda da o kadar yıpratıyor. Özellikle kayak yapanlar kar yanığına karşı güneş koruyucu kullanmalı. Soğuk havanın oluşturduğu tahriş ve kuruluğa karşı ise önlem alınmalı. Dermatoloji, Veneroloji ve Kozmetoloji Uzmanı Prof. Dr. Emel Güngör, kış aylarında sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattı.


Bağışıklığı Güçlendirmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİRMEK İÇİN


Savaşa Hazır Olun! Warcraft® Iıı Reforged Çıktı!

29.01.2020— Azeroth tarihinin en unutulmaz anlarını Blizzard’ın dünyaca ünlü gerçek zamanlı strateji oyununun baştan aşağı yenilenmiş sürümü Warcraft® III: Reforged ile yeniden yaşamaya hazır mısınız? Warcraft III: Reign of Chaos® ve ödüllü eklenti paketi The Frozen Throne®’u içeren Warcraft III: Reforged, Warcraft destanının hayati önem taşıyan bir dönemini yeniden ele alıyor. 7 öyküden oluşan zengin bir tek kişilik oyuncu modu, tepeden tırnağa yenilenmiş grafikler ve sesler, Blizzard’ın Battle.net® çevrimiçi oyun servisini temel alan eşleştirme özellikleri ve oyuncu topluluğunun yaratıcılığını körükleyecek yenilenmiş bir World Editor, Warcraft III’te sizleri bekliyor.


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Akfen Gyo'nun Türkiye Otelleri En Yüksek Doluluk Oranına Ulaştı Bb

TÜRK TURİZMİNİN YÜKSELİŞİ OTEL DOLULUK VE ODA FİYATLARINI DA YUKARI ÇEKİYOR


Etiketler: Topçuoğlu, kadın, Cuma, için, ürünleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.