9 Eylül 2019 Pazartesi 14:20

GÜNDEM

Mutluluk Veren Blue Escape Koleksiyonunu Keşfedin

Yüzlerce koku çeşidinin sunulduğu, dünyada 20 seneyi aşkın süredir insanların gülümsemesini sağlayan kokuları oluşturmayı amaç edinen Bath & Body Works’ün yeni koleksiyonu Blue Escape karşınızda!

Mutluluk Veren Blue Escape Koleksiyonunu Keşfedin
Mutluluk Veren Blue Escape Koleksiyonunu Keşfedin
Mutluluk Veren Blue Escape Koleksiyonunu Keşfedin
Mutluluk Veren Blue Escape Koleksiyonunu Keşfedin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blue Escape koleksiyonu, içeriğinde nem deposu yönünden zengin E Vitamini, yumuşatıcı shea yağı, aloe içerikleri ile tatlı mandalina, nilüfer ve odunsu koku notalarının bileşimiyle mutluluğu bir şişe içerisinde bir araya getiriyor. Blue Escape koleksiyonu, canlı ve büyüleyici kokuları sayesinde siz ve sevdiklerinizin en mutlu anlarında yanınızda olarak, yüzünüzde gülümseme oluşmasını sağlayacak.

Duş jeliyle başlayan bakımınızı vücut kremiyle bütün güne yayma şansını size sunan Bath & Body Works Blue Escape serisinin eşsiz kokusuna karşı koyamayacaksınız.

27 Ağustos itibariyle mağazalarda yerini alacak olan Blue Escape koleksiyonunu deneyimlemek için Bath & Body Works mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

İlginizi Çekebilir

İbb’Den Değnekçiliği Bitirecek Önemli Adım

İBB’DEN DEĞNEKÇİLİĞİ BİTİRECEK ÖNEMLİ ADIM


Loft Mutfak, Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu Bb

LOFT MUTFAK 23-24 KASIM’DA İSTANBUL AKARETLER’DE DÜZENLENECEK BLOOMFEST’E KATILIYOR


Siber Saldırılardan Korunurken Yapılan 6 Kritik Hata

Artan siber saldırılara karşı kurumları ve kullanıcıları korumak için her yıl güvenlik çözümlerinin geliştirilmesine 1 milyar dolar yatırım yapan Microsoft, yeni tehditler konusunda kullanıcıları bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamak için 6 kritik öneride bulundu.


"Sektörün Geleceği İçin Ortak Hareket Etmeliyiz"

Ulusal ve yerel perakende zincir temsilcileri; sektörün ortak gündemleri, paydaları ve geleceği için Ortakakıl konferansında bir araya geldi. Organizasyonun açılış konuşmacılarından biri olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, sektörü düzenleyecek yasalar başta olmak üzere, tüketicinin alım gücünü artıracak ve Türkiye'ye katma değer sağlayacak projelerde perakendenin geleceği için tüm sektör temsilcilerini ortak hareket etmeye davet etti.


Armut Ara Tatilde Çocuklar Ve Gençlerin En Çok İlgi Gösterdiği Hizmetleri Açıkladı

Türkiye’nin hizmet alanında en büyük çevrimiçi platformu Armut, ara tatilini keyifli geçirmek isteyen öğrenciler için alternatifleri derledi. Armut verilerine göre hobi niteliğindeki fiziksel sporlar, sanat ve yabancı dil eğitimlerinden oluşan 24 ayrı özel ders imkânı mevcut. Ara tatil dönemlerinde tercih edilebilecek yabancı dil dersleri, enstrüman, dans ve şan dersleri, resim kursları, yoga, pilates, tenis ve yüzme dersleri gibi spor aktivitelerinin son 1 yıl içerisinde toplamda 137 bin 698 kez talep aldığı görülüyor.


Etiketler: Blue, Escape, koleksiyonu, Bath, Body

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.