12 Kasım 2019 Salı 11:55

GÜNDEM

Müziğin Dev İsimleri Tiktok'ta

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, son zamanlarda müzik endüstrisindeki büyük isimler arasında bir hayli popüler. Türk popstarlar, rapçiler ve DJ'ler TikTok’a katılarak kendi yaratıcı ve eğlencelerini videolarını paylaşıyor. Müzik sektöründeki büyük isimler, hayranlarını eğlendirmenin yanı sıra onlar için çeşitli yarışmalar düzenleyerek bir araya geliyor.

Müziğin Dev İsimleri Tiktok'ta
Müziğin Dev İsimleri Tiktok'ta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TikTok’ta yer alan ünlü sanatçıların en yeni müzik videolarının bir önizlemesini görebilir veya platformun kullanımı kolay video düzenleme araçları kullanılarak oluşturulan, İstanbul’dan tanıtıcı kesitlerin de yer aldığı klipleri izleyebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra bu sanatçıların TikTok üzerinden paylaştıkları günlük yaşamlarına bir göz atabilirsiniz.

Demet Akalın da TikTok’ta

Demet Akalin, TikTok hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Şimdiden binlerce takipçisi bulunan popstar Demet Akalın paylaştığı videoların birinde, arkadaşı ve model Esra Balamir, P evde dans ederken görülüyor.

Demet Akalin gündem yaratan TikTok videolarında hayranlarına da TikTok videoları paylaşması için çağrıda bulunuyor.

Ünlü isimlerden tanıtıcı videolar

Ünlü rapçi Ezhel, son zamanlarda çok popüler olan AYA şarkısı için en son müzik videosunu tanıtan kısa bir TikTok videosunu paylaştı.

DJ ve yapımcı Deeperise da konserlerinden ve yeni şarkılarından videolar paylaşıyor.

Bazı sanatçılar ise TikTok’ta kendi şarkılarıyla çekilen videoları paylaşıyor. Türk şarkıcı ve söz yazarı Emre Aydın, “Güllerim Soldu” adlı şarkısı esnasında kanepeye uzanmış bir kedinin komik bir videosunu paylaştı.

Ünlü DJ Burak Yeter ve ünlü şarkısı Edis de kendi hesaplarını açarak TikTok dünyasına katıldılar.

İlginizi Çekebilir

Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


Etiketler: TikTok, Demet, Ünlü, şarkısı, videosunu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.