14 Mart 2019 Perşembe 09:42

GÜNDEM

My Little Pony’Nin Sevilen Kahramanları İstmarina Avm’De

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikleri minik ziyaretçileriyle buluşturuyor.

My Little Pony’Nin Sevilen Kahramanları İstmarina Avm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstMarina AVM, 15 – 16 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında çocukların severek takip ettiği My Little Pony’nin efsane kahramanlarına ev sahipliği yapıyor. AVM’nin etkinlik katında kurulacak özel alanda My Little Pony’nin sevilen karakterleri, minik ziyaretçilerini birbirinden özel aktivitelerle gün boyu eğlenceye davet ediyor. Etkinlikte, Maske ve resim atölyesi, Nerf Rebelle hedef tahtası, Magnet Puzzle, Air Hockey, Stamp Tattoo, Foto cut – out, Pony VR Tour gibi etkinliklerin yanı sıra, Pinkie Pie, Twilight Sparkle ve Rainbow Dash'in animatronik maskotları eğlenceli hikayeleriyle miniklere keyifli dakikalar yaşatacaklar.

3 gün boyunca 12.00 – 19.00 saatleri arasında düzenlenecek tüm etkinlikler, çocukların ve ailelerinin ücretsiz katılımı ile gerçekleşecek.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Fıfa 2020 Türkiye’De İlk Kez Metropol İstanbul’Da!

FIFA 2020 TÜRKİYE’DE İLK KEZ METROPOL İSTANBUL’DA!


Red Bull Player One Şampiyonunu Buldu

Sayın basın mensubu,


Divanev'in Hedefi 2020’De Sektörün İlk 5 Markası Arasına Girmek

Yataş Grup yeni markası Divanev’in tanıtımını ve markanın hedeflerini düzenlediği bir basın toplantısıyla duyurdu. Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Divanev’in Türkiye’nin farklı illerinde birçok yatırımcıya alternatif olacağını belirtirken, Yataş Grup Genel Müdürü Nevzat Yıldız ise ilk mağazası İstanbul Dudullu’da açılan Divanev’in mağaza sayısını yıl sonuna kadar 20’ye ulaştırmayı planladıklarının altını çizdi.


Kvkk İhlallerine Af Yok

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, kişisel veri ihlaline yapan kurum ve kuruluşlara yüzbinlerce liralık para cezaları kesti. Cep telefonuna izinsiz mesaj gönderen şirketten öğrencisinin sınav sonucunu izinsiz paylaşan üniversiteye kadar onlarca kuruma ceza yağdı


Under Armour’Un Ünlü Oyuncu Dwayne Johnson’Dan İlham Alarak Oluşturduğu “Project Rock Koleksiyonu” Boyner’De

UNDER ARMOUR’UN ÜNLÜ OYUNCU DWAYNE JOHNSON’DAN İLHAM ALARAK OLUŞTURDUĞU “PROJECT ROCK KOLEKSİYONU” BOYNER’DE


Etiketler: İstMarina, Pony, Alışveriş, Merkezi, arasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.