18 Ocak 2020 Cumartesi 10:29

GÜNDEM

Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti

  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
  Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Birinci Sezon, Beşinci Bölüm:“Bir Gelecek Olacak” (“There Will Always Be a Future”)

Yayın Tarihi:

KabloTV Kanal 33621 Ocak 2020, Saat 21:30

D-Smart Kanal 19 21 Ocak 2020, Saat 21:30

Vodafone TV21 Ocak 2020, Saat 21:30

FilmBox ayrıcalığı ile Türkiye’de ilk kez TV izleyicisi ile buluşan, son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS’un beşinci bölümü, “Bir Gelecek Olacak” (There Will Always Be a Future).

Bu bölümde, Kolombiya Cumhurbaşkanı adayı Galan’ın, bu ülke ve ABD arasında uyuşturucu sanıklarının Amerika’da yargılanabilmesini mümkün kılan yasa tasarısı nedeniyle kartel suikastına hedef olması anlatılıyor. Bölümün adı Galan’ın, kendilerine yöneltilen tehditler üzerine, danışmanı Cesar Gaviria’ya suikasttan hemen önce söylediği “Bir gelecek, her zaman var olacak” sözünden geliyor.

Bir diğer gerçek karakter olan ve bölümde konu edilen olaylardan sonra suikast kurbanı Galan’ın yerine Kolombiya Cumhurbaşkanlığına aday olup, seçimi kazanacak olan Cesar Gaviria, bölümün öyküsünde önemli yer tutuyor. Bölümde ayrıca, Escobar’ın Colombia kanun adamlarına yönelik tehditleri de konu ediliyor.

ABD Uyuşturucu ile Mücadele Örgütü (DEA) ajanları Steve Murphy ile Javier Pena, bir yandan işlerini yaparken, bir yandan da yakınlarının güvenliği için endişe ediyorlar. Bu arada, uyuşturucu karteli en güçlü günlerini yaşıyor olsa da, iç çekişmeler ve güvensizlik ortamı sürüyor. Tüm bu düğümlerin çözümü, bu bölümde bizleri bekliyor.

NARCOS’un bu bölümü 21 Ocak 2020, bir sonraki bölümü ise 23 Ocak 2020 tarihinde ekranlarda olacak.

İlginizi Çekebilir

Netflix’Ten Türk Yapımlarını 190 Ülkeye Tanıtacak Yeni Özellik

Dünyanın lider eğlence servisi Netflix, Türkiye'nin hikayelerini dünyaya taşımak için bir adım daha attı. Orijinal ve lisanslı içerikleri tek bir içerik koleksiyonunda buluşturan Netflix, bu sayede 190 ülkedeki 167 milyonu aşkın üyesinin Türkiye’de üretilen yapımlara daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacak.


Buray Çocuklarla Bir Arada

“Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” için Buray çocuklarla bir araya geldi. Sevilen sanatçı Buray, Koç Üniversitesi Hastanesi’nde düzenlenen “Çocukluk Çağı Kanserleri Farkındalık Günü” özel etkinliğinde, hastanede tedavi gören miniklerle buluştu.


İnternetten 'Yemelik Toprak' Satışı

Sosyal paylaşım sitelerinde 'yemek' amacıyla toprak satışının yapılması dikkat çekti. Çeşitli ülkelerden ve bölgelerden killi toprak, tebeşir gibi ürünler getiren ve bunları kargo ile satışa sunan hesaplar, "steril" olduğunu iddia ettiği bu toprakları Pika sendromu olan hastalara satarak para kazanıyor. Bir sosyal medya hesabında Konya’dan geldiği iddia edilen toprağın yarım kilosu 35 liraya satılırken farklı bölgelerden getirildiği iddia edilen yarım kiloluk bir karışım ise 100 liraya satılıyor.


Sarp Intermodal 2020’De Dijital Yolculuğunu Hızlandırıyor Sarp Intermodal

İntermodal taşımacılık alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Sarp Intermodal, dijitalleşme sürecine de hız katıyor. Şirketin Süreç Geliştirme Direktörü İsmet Karaman, tüm iş süreçlerini teknolojik ve yenilikçi çözümler ile geliştirerek tam kontrol altına almayı, buna ilave olarak da önümüzdeki iki yıl içinde kağıt kullanımını sıfıra indirmeyi hedeflediklerini açıkladı.


Tema Vakfı Kanal İstanbul Projesi’Nin Çed Olumlu Kararını Hukuka, Kamu Yararına Ve Bilimsel Gerçeklere Uygun Bulmuyoruz

TEMA Vakfı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kanal İstanbul Projesi’ne verdiği ÇED olumlu kararına; kararın hukuka, kamu yararına ve bilimsel gerekçelere uygun olmadığı gerekçesiyle dava açtı. 17 Şubat 2020’de açılan davada Vakıf, ÇED olumlu kararının yürütmesinin durdurulmasını ve iptalini talep ediyor. 14 bilim insanı ve uzman ile hazırlanan dava dilekçesi, ek uzman görüşleri ile beraber yaklaşık 140 sayfa.


Etiketler: Ocak, 2020, Saat, 21,30, bölümü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.