5 Ekim 2015 Pazartesi 15:29

DEKORASYON

Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da

Dekorasyonda zarafet duygusunu somutlaştıran ürünler, makul fiyatlar, olağanüstü estetik değerler ve işine aşık tasarımcılar Cena Deco’da. Marka, modern aydınlatmadan, seramik yemek takımına, vazo ve dekorasyondan özel sipariş mobilyalara kadar geniş bir yelpazede ürün koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da
Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her şeyin bir hikâyesi vardır. Cena Deco’nun hikâyesi de Tayvanlı Nana Lin ve Cem Garagon’un İstanbul’da karşılaşmalarıyla başlıyor. Markanın kökleri, Asya’nın kalbi Tayvan esintileri ile Avrupa kültürlerinin hoş bir sentezi İstanbul’dan oluşuyor. Tasarımcılar mekânlara ruh katacak olan dekorasyon malzemelerini biçimlendirirken başka yaşam hikâyelerine katkı sağlıyor.

 

Cena Deco’nun ürün tasarım anlayışı içinde yaratıcılık, sadelik, estetik, özgünlük, tasarım ve kalite ortak kavramlar olarak yer alıyor. Nesnelerin işlevsellik değeri ile estetik değerler ölçülü bir yarış içinde birbirini tamamlıyor.

İşini tutku ile yapan Cena Deco tasarımcılarının, zarif, sade ve modern ürün formları, insanların hissetme, fark etme algısını güçlendiriyor. Her ürün günlük hayatınızın daha da zenginleşmesi için sanat ile zanaatın kesişme noktalarından doğuyor, yaşadığınız mekânlarla duygusal bağlarınızı güçlendiriyor.

Bugün, Asya ile Avrupa’nın buluştuğu İstanbul’da bulunan Cena Deco: Modern aydınlatmadan, seramik yemek takımına, vazo ve dekorasyondan sipariş üzerine yapılan mobilyalara kadar geniş bir yelpazede ürün koleksiyonuna sahip. Doğal ve kaliteli malzeme kullanarak hayatınıza renk katan tasarım ürünleri yaratıyor.

 

Koleksiyonlardaki her ürün bir zevk ve estetik kaygı taşıyor. Kullanılan her malzeme kalite süzgecinden geçiyor. Cena Deco ürünleri işçilik tarzıyla da çekici birer tasarım objesine dönüşüp içinde bulunduğu ortama samimiyet katıyor, insanları gülümsetiyor.

Cena Deco, çok sayıda işine tutkun ve yetenekli tasarımcı ile birlikte çalışıyor. Asya’nın egzotik çizgileri, İstanbul’un yenilikçi ve zamansız formları tüm doğallığı ile bir araya getiriliyor. Marka, dekorasyonda estetik, doğallık, kalite, sadelik, zevklilik ve yeni bakış açıları sunuyor. Cena Deco trendleri değil, insanları takip ediyor; mekânlara değil o mekânda yaşayan insanların ruhuna dokunmak istiyor.

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Nevzat Tarhan; “Anlam Arayışı, Seçimlerimizle Oluşan Bir Yolculuktur”

BİAKADEMİ Kurucusu Dağhan Rasim Işık’ın açılış konuşması ardından Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Anlamın Parçası Olarak İnsan” başlıklı açılış konferansında anlam arayışının seçimlerimizle oluşan bir yolculuk olduğunu vurguladı.


Çin’E Kuru Meyve İhracatında Yüzde 183’Lük Rekor Artış

Çinliler, Türk kuru meyvelerini çok sevdi. Türkiye, üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu çekirdeksiz kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incirde Çin pazarında yürüttüğü tanıtım çalışmalarının semeresini görüyor. Türkiye’den Çin’e yapılan kuru meyve ihracatı 2019 yılının Ocak – Ağustos döneminde yüzde 183’lük artışla 3,5 milyon dolardan 10 milyon dolara yükseldi.


Serpil Timuray, “Heroes 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2019” Listesi’Nde

Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu Üyesi ve Avrupa CEO’su Serpil Timuray, iş hayatında kadın temsiliyetini artırmak için yaptıkları çalışmalarla rol model olarak gösterilen kadın liderlerin sıralandığı “HERoes: 100 Üst Düzey Kadın Yönetici 2019” listesine seçildi.


Kadıköy Belediyesi’Nden Alzheımer İçin Anlamlı Video Futbol 1 – Alzheımer 0

KADIKÖY BELEDİYESİ’NDEN ALZHEİMER İÇİN ANLAMLI VİDEO:


Aksa Jeneratör Endonezya’Da Enerji Sektörüyle Buluştu

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, farklı coğrafyalarda enerji sektörüyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak ekonomik kalkınmasıyla Güneydoğu Asya bölgesinde dikkat çeken Endonezya’nın başkenti Cakarta’da düzenlenen ve ASEAN ülkelerinin en büyük elektrik ve güç fuarı olan Electric & Power Indonesia’ya katılan Aksa, ziyaretçileriyle bir araya geldi


Etiketler: cena deco, tasarım, dekorasyon, nana lin, cem garagon, tayvan, istanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.