5 Ekim 2015 Pazartesi 15:29

DEKORASYON

Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da

Dekorasyonda zarafet duygusunu somutlaştıran ürünler, makul fiyatlar, olağanüstü estetik değerler ve işine aşık tasarımcılar Cena Deco’da. Marka, modern aydınlatmadan, seramik yemek takımına, vazo ve dekorasyondan özel sipariş mobilyalara kadar geniş bir yelpazede ürün koleksiyonuyla dikkat çekiyor.

Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da
Nazik Hisler Sanatsal Dokunuşlar Cena Deco’da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her şeyin bir hikâyesi vardır. Cena Deco’nun hikâyesi de Tayvanlı Nana Lin ve Cem Garagon’un İstanbul’da karşılaşmalarıyla başlıyor. Markanın kökleri, Asya’nın kalbi Tayvan esintileri ile Avrupa kültürlerinin hoş bir sentezi İstanbul’dan oluşuyor. Tasarımcılar mekânlara ruh katacak olan dekorasyon malzemelerini biçimlendirirken başka yaşam hikâyelerine katkı sağlıyor.

 

Cena Deco’nun ürün tasarım anlayışı içinde yaratıcılık, sadelik, estetik, özgünlük, tasarım ve kalite ortak kavramlar olarak yer alıyor. Nesnelerin işlevsellik değeri ile estetik değerler ölçülü bir yarış içinde birbirini tamamlıyor.

İşini tutku ile yapan Cena Deco tasarımcılarının, zarif, sade ve modern ürün formları, insanların hissetme, fark etme algısını güçlendiriyor. Her ürün günlük hayatınızın daha da zenginleşmesi için sanat ile zanaatın kesişme noktalarından doğuyor, yaşadığınız mekânlarla duygusal bağlarınızı güçlendiriyor.

Bugün, Asya ile Avrupa’nın buluştuğu İstanbul’da bulunan Cena Deco: Modern aydınlatmadan, seramik yemek takımına, vazo ve dekorasyondan sipariş üzerine yapılan mobilyalara kadar geniş bir yelpazede ürün koleksiyonuna sahip. Doğal ve kaliteli malzeme kullanarak hayatınıza renk katan tasarım ürünleri yaratıyor.

 

Koleksiyonlardaki her ürün bir zevk ve estetik kaygı taşıyor. Kullanılan her malzeme kalite süzgecinden geçiyor. Cena Deco ürünleri işçilik tarzıyla da çekici birer tasarım objesine dönüşüp içinde bulunduğu ortama samimiyet katıyor, insanları gülümsetiyor.

Cena Deco, çok sayıda işine tutkun ve yetenekli tasarımcı ile birlikte çalışıyor. Asya’nın egzotik çizgileri, İstanbul’un yenilikçi ve zamansız formları tüm doğallığı ile bir araya getiriliyor. Marka, dekorasyonda estetik, doğallık, kalite, sadelik, zevklilik ve yeni bakış açıları sunuyor. Cena Deco trendleri değil, insanları takip ediyor; mekânlara değil o mekânda yaşayan insanların ruhuna dokunmak istiyor.

İlginizi Çekebilir

“Gizli Hedef” Filmbox Hd İzleyicilerini Macera Dolu Bir Hikayeyle Buluşturuyor

“Gizli Hedef” FilmBox HD izleyicilerini macera dolu bir hikayeyle buluşturuyor


Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, BT alanında yenilikçi araştırmalar yapan üniversiteler ve araştırma kurumları için HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) adlı yeni bir finansal destek programı başlattı. Araştırmacılar, programa www.huaweiyeniilikarastirma.com web sitesi üzerinden kolayca başvurabiliyor.


Sompo Sigorta‘Dan Ezber Bozan Büyüme…

Kârlılık ve büyümeyi aynı anda sürdürebilen şirket sayısının dünyada çok az olduğuna dikkat çeken Sompo International Perakende Platformu ve Sompo Sigorta CEO’su Recai Dalaş, Sompo Sigorta’nın büyürken kârlılığını da artırmayı başararak, tüm dağıtım kanallarını etkin olarak kullanan şirketler arasında yüzde 95,7 ile en iyi birleşik rasyoya sahip şirket olduğunu belirterek ezberleri bozduklarını ifade etti.


Bülent Yar’Dan İş Yaşamında Bir Başarı Kılavuzu Kader Gayrete Aşıktır

Bülent Yar’dan Dönüşen İş Yaşamında Bir Başarı Kılavuzu:


Spor Tutkunları Under Armour’In Antrenman Programında Buluşuyor!

Tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, spor eğitmenleriyle hazırladığı özel antrenman programıyla farkını ortaya koyuyor.


Etiketler: cena deco, tasarım, dekorasyon, nana lin, cem garagon, tayvan, istanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.