19 Mart 2014 Çarşamba 12:56

POLEMİKLER

Ne Çok Tape Meraklısı Varmış!

Türkiye'de iğrenç bir ortam oluşmaya başladı. Tapeler, youtube videoları, ses kayıtları tam gaz. Buradan siyaseten olumlu bir hava beklemek ortam zehirlenmesine işaret ediyor.

Ne Çok Tape Meraklısı Varmış!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeter Artık Biri Bu İğrençliğe Dur Desin!

Türkiye'de iğrenç bir ortam oluşmaya başladı. Tapeler, youtube videoları, ses kayıtları tam gaz. Buradan siyaseten olumlu bir hava beklemek ortam zehirlenmesine işaret ediyor. Birileri insanları dikizliyor, birileri insanları izliyor ve psikolojik şiddet ortamı oluşturmak için servise koyuyor elindeki her ne ise. Bu haysiyet cellatlığının kimseye faydası yok. Mustafa Karaalioğlunun da tapesini youtube'a koymuşlar. Açıkça soruyorum devlet acz içinde mi? Bu ne iğrençliktir! Önüne gelen tape yayınlıyor! Şirretlik dizboyu!

Medyada polemik bitmiyor! Karaalioğlu Mehmet Altan'ı Stardan nasıl gönderdiğini anlatmış, haklıdır ya da haksızdır ama birini göndermek hoş değil biri için de bir yerden gönderilmek onur kırıcı olmalı. Keşke tahammül sınırlarını biraz daha geniş tutabilseymiş Karaalioğlu! İşte, Mehmet Altan'ın gönderilme olayını katıldığı televizyon programında şöyle anlatmış Mustafa Karaalioğlu:

... "Hocada şöyle bir şey oldu, gazete aleyhinde konuşuyor ve aynı zamanda gazetenin başyazarı. Gazete aleyhinde yazıyor, demeçler veriyor. 1,2,3,5,10 derken her defasında idare ediyorum. Ancak en son PKK'nın sitesi ANF'de de aynı şeyi yapınca 'yeter artık' dedik ama hemen atmadık. 'Bunu düzelt' dedim. Bunu düzeltmeye yanaşmadı ve kendisini atabileceğimi düşünmedi herhalde. Düzeltmeyi yapmayınca da işine son verdik. Mesele bundan ibaret" dedi. "Hangi Genel Yayın Yönetmeni bu tavrı affederdi?" diyen Karaalioğlu, Altan'ın gazete için de muhalif gibi algılanmadığını ve Star Gazetesi'nden gönderilmesine de en çok AK Partililerden itiraz geldiğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Microsoft Türkiye Ve Bahçeşehir Koleji İnovasyon Öncüsü 6000 Öğretmen İle Türkiye’Yi Dijital Geleceğe Taşıyacak!

Microsoft Türkiye ve Bahçeşehir Koleji Londra’da gerçekleşen BETT UK 2020 Eğitim Teknolojileri Fuarı’nda yeni bir iş birliği duyurdu. Bu çerçevede Bahçeşehir Koleji'nde eğitim veren 6000 öğretmen dünya çapında geçerli teknoloji okuryazarlığı sertifikası alacak. Program, Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde bir eğitim kurumu tarafından yürütülen en büyük sertifika projesi olması açısından ayrı bir önem taşıyor ve gençlerin teknolojiyle dönüşen dünyaya daha etkin hazırlanmasını hedefliyor.


Türk Girişimciler Akkuyu Ngs İnşaat Sahasını Ziyaret Etti

Ankara Sanayi Odası (ASO) temsilcileri ile Türk mal ve hizmet tedarikçileri Akkuyu NGS inşaat sahasına bir ziyaret gerçekleştirdi. Girişimciler, proje hakkında bilgi alıp AKKUYU NÜKLEER A.Ş. yönetimi ile tedarik süreçleri hakkında görüşmelerde bulundu.


Turizm Yatırımcılığının Geleceği Tıf 2020’De Konuşuldu

Turizm yatırımcılığının geleceği


Yılın İlk Medikal Ve İlaç Sektörü Etkinliği Orta Doğu’Ya

İKMİB, 64 firma ile Arab Health’e katıldı


Garanti Bbva, 4. Kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’Nde

Garanti BBVA, 4. kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde


Etiketler: star gazetesi, mustafa karaalioğlu, tape, youtube, mehmet altan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.