9 Ekim 2019 Çarşamba 10:57

GÜNDEM

Neighborhood X Eastpak

Eastpak ve Neighborhood bir araya geldi ve dört parçadan oluşan, giyilebilir bir koleksiyon hazırladı. Neighborhood’un askeriyeden ve motor kıyafetlerinden ilham alan estetik anlayışı Eastpak’i Amerikan ordusuna üretim yaptığı zamanlara geri götürdü. Naylon ve saten kumaşların kullanıldığı ve parlak bir dokunuşla tamamlanan çantalar, iş birliği yapan iki markanın ortak grafik tasarımını ve Neighborhood’un sloganı “The Filth and the Fury” yazısını taşıyor.

Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
Neighborhood X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Klasik Padded Pak’r; plastik fermuarları ve ayarlanabilir askılarıyla Neighborhood tarzını yeniden yorumluyor. Çantanın önündeki cebin üstünde iş birliğinin ortak logosu yer alıyor. Çantanın siyah/haki ve siyah/sarı renk alternatifleri bulunurken Neighborhood’un “The Filth and the Fury” sloganı laptop yerinin de bulunduğu ana gözün üstünde yazıyor.

Eastpak’in Talky modelinden esinlenen devasa bir bel çantası… Fermuarlı üç gözüyle NBHD Sling, sokağa çıkmaya hazır bir aksesuar. İki markanın yan yana geldiği şerit, sarı rengiyle, Neighborhood’un sloganı ise beyaz işlemesiyle siyah çantayla tezat oluşturuyor. Çantayla uyumlu askı her stile uygun olabilecek şekilde ayarlanabiliyor.

The NBHD yelek, koleksiyonun askeriyeden ilham alan estetiğini en iyi gösteren parça. Yeleğin önünde fermuarlı iki göz bulunuyor. Yansıtıcı özelliği bulunan şerit ve iki markanın yan yana geldiği monochrome şerit yelek ile kontrast oluşturuyor. The NBHD yelek yanlarından kamuflaj desenli kemerlerle bağlanıyor.

Eastpak’in The One modeline endüstriyel bir yorum katan NBHD The Bone, çanta ile uyumlu fermuarları ile dikkat çeken parçalardan biri oluyor. Çantanın önünde iki markanın monochrome şeridi yer alırken, arkasında ise “The Filth and the Fury” yazıyor.

Hayatı boyunca motosikletlere hayran olan Takizawa Shinsuke, NEIGHBORHOOD markasını 1994 yılında kurdu. Marka motosiklet, askeriye ve Amerikan kültürüne ait unsurlarının sade kıyafetlere uyarlanmasından ve bunların bir yaşam şekline dönüşmesinden oluşuyor. Bu unsurlar seneler boyunca yaratılan koleksiyonların ana çıkış noktası olmuş ve NEIGHBORHOOD’un bütün projelerine ve ürünlerine yansımıştır. NEIGHBORHOOD yaratıcılığını birçok Japon ve uluslararası marka ile iş birliği yaparak arttırıyor.

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır.

İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

İlginizi Çekebilir

Lıerac’Tan Nude Makyaj Profesyonelleri İle Geliştirilen İnovasyon Mükemmelleştiren, Aydınlatıcı Özelliğe Sahip Fluıd Fondöten Teınt Perfect Skın!

LIERAC’TAN NUDE MAKYAJ PROFESYONELLERİ İLE GELİŞTİRİLEN İNOVASYON: MÜKEMMELLEŞTİREN, AYDINLATICI ÖZELLİĞE SAHİP FLUID FONDÖTEN


“Prematüre Gücü” Projesi Büyüyerek Devam Ediyor!

Türkiye’de 33 yıldır yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimine katkı sağlamak için çalışan Prima, “Prematüre Gücü” projesi kapsamında, dünyanın en küçük kahramanları olan prematürelere ve ailelerine desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda şu ana kadar 500 bini aşkın bebek bezini hastanelere bağışlayan Prima, buna ek olarak prematüre ebeveynler için eğitim seminerleri düzenledi ve Anne Bebek Uyum odası açılması için katkıda bulundu. Prematüre Gücü projesini büyüten Prima, bu yıl ebeveynlerin desteği ile de prematüre bebek bezi bağışını iki katına çıkarmayı hedefliyor.


Aktif Bank, Afrika Çalışmalarında 175 Bin Kilometre Yol Kat Etti, 220 Banka İle İş Birliği Yaptı

Africa Investment Forum’a sponsor olan ilk Türk bankası olan Aktif Bank, son iki yılda Afrika’daki faaliyetleri kapsamında 175 bin kilometre yol kat ederek 220 banka ile iş birliği tesis etti. Afrika Kalkınma Bankası ev sahipliğinde 11-13 Kasım tarihlerinde Johannesburg’da düzenlenen etkinlik kapsamında; Afrika ülkelerindeki ticaret, yatırım ve ortaklık imkânları masaya yatırıldı.


Wix Fitness Spor Salonu Ve Fitness Girişimcileri İçin Dijital Çözüm

Fitness girişimcilerinin işlerini büyütmeleri, müşteri ilişkilerini yönetmeleri, markalarının reklamını yapmaları ve seslendikleri kitleyi genişletmeleri için özel olarak tasarlanmış hepsi bir yerde bir çözüm platformu


İbbsk, Son Bir Haftaya 113 Madalya 2 Kupa Sığdırdı

İBBSK, SON BİR HAFTAYA 113 MADALYA 2 KUPA SIĞDIRDI


Etiketler: Eastpak, NBHD, Neighborhood, Çantanın, markanın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.