25 Temmuz 2019 Perşembe 10:22

GÜNDEM

Neomarin Alışveriş Merkezi’Nin Güvenliği Efm’Ye Emanet

Tesis yönetimi, bakımı ve işletme yönetiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından EFM Tesis Yönetimi ve Servis Hizmetleri, Neomarin AVM’ye güvenlik alanında hizmet sağlayacak.

Neomarin Alışveriş Merkezi’Nin Güvenliği Efm’Ye Emanet
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Süzer Grubu’nun değer ve prensipleri ışığında tesis yönetimi ve servis hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdüren EFM Tesis Yönetimi, müşteri portföyünü hızla genişletiyor.

Hizmet verdiği şirketlere İstanbul’un en beğenilen ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinden Neomarin AVM’yi de ekleyerek güvenlik hizmeti sağlayacak olan EFM, bu alandaki müşteri sayısını da her geçen gün artırıyor. EFM; güvenlik hizmeti kapsamında güvenlik danışmanlığı, risk analizi hazırlanması, bina güvenliği, fiziki güvenlik, önleyici güvenlik hizmeti gibi hizmetler sunuyor.

Alışveriş merkezlerinden plazalara, konutlardan fabrikalara kadar her türlü servis hizmeti ile tesislerin yönetimini, teknik bakımını, profesyonel temizlik hizmetlerini, peyzaj düzenlemelerini ve işletmesini uzman bir kadro ve profesyonel bir anlayışla gerçekleştiren EFM; Tesis Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi ve Proje Yönetimi olmak üzere 3 ana hizmet kategorisinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Leed Breeam ve DGNB gibi çevre dostu sertifikalarla Yeşil Tesis Yönetimi anlayışını Türkiye’de ilk uygulayan firmaların başında gelen EFM, üstün nitelikli bir hizmet yapısı inşa ederek müşterilerine değer katan çözümler üretmeyi amaçlıyor.

EFM Hakkında;

EFM, Süzer Grubu’nun bünyesinde bilgi, deneyim ve güçlü sermaye yapısı ile artan kalite standartlarına uyumlu olarak faaliyet gösteren, “Tesis Yönetim Hizmetleri” sunarak, müşterilerine ekonomik çözümler üreten, sektöründe lider konumdaki şirketlerden biridir.

EFM, üstün nitelikli bir hizmet yapısı inşa ederek müşterilerine değer katan çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Onların gereksinim duyduğu uzmanlık, verimlilik ve güvenilirliği sunarak, dış kaynak kullanımıyla sağlanan işletme ve bakım hizmetlerinin avantajlarını sunmaktadır.

Neomarin AVM Hakkında;

Son yıllarda İstanbul’un en çok dikkat çeken AVM’lerinden biri olan Neomarin AVM’nin yönetim ve kiralamasını ENS Danışmanlık şirketi üstleniyor. Pendik’te E-5 otoyolu üzerinde gerek özel araç gerekse toplu taşıma ile kolayca ulaşabilen Neomarin AVM, 1200 araçlık otoparkı, teras alanları, kafe restoranları, çocuk eğlence alanları ile konforlu ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Avon’Un Türkiye Satış Direktörü Gökçen Faiz Oldu

133 yıldır güzelliğe değer katan ve 1993 yılından bu yana Türk kadınlarının en çok bildiği ve kullandığı güzellik markaları arasında ön sıralarda yer alan AVON Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine Gökçen Faiz getirildi.


Sokak Yemeği Dünyasının Michelin Yıldızlı Kraliçesi, Tayland’Lı Jay Fai Türkiye’Ye Geliyor

Dünyada gelişmekte olan sokak yemekleri kültürünün sembolü, bütün önemli şeflerin ilham kaynağı ve Tayland’ın ilk Michelin yıldızlı sokak yemekleri şefi Jay Fai Perakende Günleri 2019’da konuşmacı olarak Türkiye’ye geliyor.


Global Yatırım Holding 2019 3. Çeyrek Sonuçları

GYH Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman: Karayiplerdeki yatırım fırsatlarını değerlendiriyoruz


Mess 60’Incı Yılında Türk Sanayisini Geleceğe Taşıyacak Projesi Mext’İ Duyurdu

Bu yıl kuruluşunun 60’ıncı yılını kutlayan Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), Türkiye sanayisine katkısını, sosyal projelerini ve dijitalleşmeyle yenilenen vizyonunu anlattığı basın toplantısında, işvereni ve çalışanıyla Türk sanayisini geleceğe taşıyacak teknoloji merkezini duyurdu. MEXT adıyla geliştirilen teknoloji merkezi, kapsamı açısından Türkiye’de bir ilk olacak. MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, projeyle ilgili olarak “Teknoloji bize ne getirecek diye beklemek yerine, Endüstri 4.0 ve dijital dönüşümde sektörümüzü söz sahibi yapacak dünya standartlarında bir teknoloji merkezi açmaya hazırlanıyoruz” dedi.


Hilton İstanbul Bosphorus, Antakya’Nın Hoşgörü Sofrasını İstanbul’A Taşıyor

Hilton İstanbul Bosphorus’un gözde mekanı Lalezar, Anadolu’nun yöresel lezzetlerini tanıtmak amacıyla hayata geçirdiği “Yerel Mutfak Global Lezzet” projesi kapsamında bu kez kadim bir mutfak kültürüne sahip olan Antakya’yı ağırlıyor. 14-15-16 Kasım tarihlerinde, Defne Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi ve Antikya Restaurant işbirliğiyle düzenlenecek olan geceler, Doğu ve Akdeniz mutfağından ortak bir mutfak kültürü yaratan Antakya’nın hoşgörü sofrasını İstanbul’a taşıyacak.


Etiketler: Yönetimi, güvenlik, Tesis, Neomarin, hizmeti

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.