25 Temmuz 2019 Perşembe 10:22

GÜNDEM

Neomarin Alışveriş Merkezi’Nin Güvenliği Efm’Ye Emanet

Tesis yönetimi, bakımı ve işletme yönetiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından EFM Tesis Yönetimi ve Servis Hizmetleri, Neomarin AVM’ye güvenlik alanında hizmet sağlayacak.

Neomarin Alışveriş Merkezi’Nin Güvenliği Efm’Ye Emanet
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Süzer Grubu’nun değer ve prensipleri ışığında tesis yönetimi ve servis hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdüren EFM Tesis Yönetimi, müşteri portföyünü hızla genişletiyor.

Hizmet verdiği şirketlere İstanbul’un en beğenilen ve en çok ziyaret edilen AVM’lerinden Neomarin AVM’yi de ekleyerek güvenlik hizmeti sağlayacak olan EFM, bu alandaki müşteri sayısını da her geçen gün artırıyor. EFM; güvenlik hizmeti kapsamında güvenlik danışmanlığı, risk analizi hazırlanması, bina güvenliği, fiziki güvenlik, önleyici güvenlik hizmeti gibi hizmetler sunuyor.

Alışveriş merkezlerinden plazalara, konutlardan fabrikalara kadar her türlü servis hizmeti ile tesislerin yönetimini, teknik bakımını, profesyonel temizlik hizmetlerini, peyzaj düzenlemelerini ve işletmesini uzman bir kadro ve profesyonel bir anlayışla gerçekleştiren EFM; Tesis Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi ve Proje Yönetimi olmak üzere 3 ana hizmet kategorisinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Leed Breeam ve DGNB gibi çevre dostu sertifikalarla Yeşil Tesis Yönetimi anlayışını Türkiye’de ilk uygulayan firmaların başında gelen EFM, üstün nitelikli bir hizmet yapısı inşa ederek müşterilerine değer katan çözümler üretmeyi amaçlıyor.

EFM Hakkında;

EFM, Süzer Grubu’nun bünyesinde bilgi, deneyim ve güçlü sermaye yapısı ile artan kalite standartlarına uyumlu olarak faaliyet gösteren, “Tesis Yönetim Hizmetleri” sunarak, müşterilerine ekonomik çözümler üreten, sektöründe lider konumdaki şirketlerden biridir.

EFM, üstün nitelikli bir hizmet yapısı inşa ederek müşterilerine değer katan çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Onların gereksinim duyduğu uzmanlık, verimlilik ve güvenilirliği sunarak, dış kaynak kullanımıyla sağlanan işletme ve bakım hizmetlerinin avantajlarını sunmaktadır.

Neomarin AVM Hakkında;

Son yıllarda İstanbul’un en çok dikkat çeken AVM’lerinden biri olan Neomarin AVM’nin yönetim ve kiralamasını ENS Danışmanlık şirketi üstleniyor. Pendik’te E-5 otoyolu üzerinde gerek özel araç gerekse toplu taşıma ile kolayca ulaşabilen Neomarin AVM, 1200 araçlık otoparkı, teras alanları, kafe restoranları, çocuk eğlence alanları ile konforlu ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Divanev Mağazalaşma Atağını Sürdürüyor

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, şubat ayından bu yana açtığı 14 yeni mağazayla büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.


H&M, Erkek Gözlüğü Markası Chımı İle Pastel Tonlarında Güneşli Bir Erkek Koleksiyonu Oluşturmak Üzere İş Birliği Yaptı

H&M, erkek gözlüğü markası CHIMI ile pastel tonlarında güneşli bir erkek koleksiyonu oluşturmak üzere iş birliği yaptı Tam da yaz yaklaşmışken, H&M, renkli ve yaratıcı gözlükleriyle tanınan Stockholm merkezli marka CHIMI ile bir iş birliği duyurdu. Koleksiyonda benzersiz güneş gözlüklerinin yanı sıra şık kıyafetler ve aksesuarlar da var- CHIMI açısından bu bir ilk. Retro esintili silüetler modern bir sokak kıyafetine bürünürken, CHIMI'nin imza renk seçenekleri bir dizi heyecanlı pastel tonlarını ve klasik siyah rengini barındırıyor. CHIMI x H&M koleksiyonu tüm dünyada online’a özel olarak hm.com’da satışa sunuldu.


"Ulikad" Başkanından Turizmde Çözüm Önerileri!

Türkiye’yi turizmde şaha kaldıracak öneriler


Tedavi Kadar Önemli Kanser Rehabilitasyonu

Günümüzde tanı ve tedavi olanaklarının artması ile beraber kanser hastalarının iyileşme oranın yükseliyor. Kişiyi fiziksel, sosyal, psikolojik olarak de etkileyebilen kanser hastalığında rehabilitasyon yaşam kalitesi için çok büyük önem taşıyor. Birçok kronik hastalığın tedavisi ve hastalığa uyum sürecinde kullanılan rehabilitasyonun kanser hastalarında da olumlu etkileri olduğunu söyleyen Liv Hospital Ulus Fizik Tedavi ve Rehalitasyon Uzmanı Doç. Dr. Hülya Sirzai kanser rehabilitasyonunun faydaları hakkında bilgi verdi.


İbb Su Altındaki Görünmeyen Kirliliğe Dikkat Çekecek

İBB SU ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN KİRLİLİĞE DİKKAT ÇEKECEK


Etiketler: Yönetimi, güvenlik, Tesis, Neomarin, hizmeti

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.