14 Kasım 2019 Perşembe 09:23

GÜNDEM

Nestlé Purina’Ya Felis’Te Çifte Ödül!

Zorlu PSM’de düzenlenen, sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Felis töreninde besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri alanında dünya lideri Nestlé Purina PetCare iki ödülün sahibi oldu.

Nestlé Purina’Ya Felis’Te Çifte Ödül!
Nestlé Purina’Ya Felis’Te Çifte Ödül!
Nestlé Purina’Ya Felis’Te Çifte Ödül!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünün vurgulanması ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan reklam ve pazarlama alanındaki ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla Mediacat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nde, Nestlé Purina PetCare rehber köpekler alanındaki çalışmalarıyla çifte ödüle layık görüldü.

Nestlé Purina PetCare bu çalışmaları kapsamında, en son Türkiye'nin markalar dünyasını, dünyanın en ilham verici isim ve projeleriyle buluşturan Brand Week İstanbul’da bir panel düzenledi. Nestlé Purina PetCare Genel Müdürü Ayça Erkol ve Rehber Köpekler Derneği Başkanı Nurdeniz Tunçer’in katılım gösterdiği panelde rehber köpeklerin insanların yaşamına nasıl dokunduğu ve bu köpeklerin ne kadar önemli olduğu hakkında bilgiler paylaşıldı.

2015 yılından bu yana Rehber Köpekler Derneği ile birlikte çalışan Nestlé Purina PetCare, bu kapsamda derneğin mama sponsorluğunu yürütüyor. Ayrıca şu ana kadar 12 köpek eğitimine katkı da yapan marka, yeni kurulacak Rehber Köpekler Okulu için de dernek ile iş birliğini devam ettirecek.

Bunun yanı sıra iş yerinde hayvan olmasının çalışanlar ve hayvanlar üzerinde hem ruhsal hem de fiziksel olarak pozitif etkiler yarattığını da gözlemleyen Nestlé Purina PetCare, “Dostum Ofiste - Pets at Work” projesini de uyguluyor. Bu kapsamda çalışanlar iki haftada bir, Cuma günleri ofise dört ayaklı dostlarıyla geliyor. Onlarla birlikte çalışıyor, toplantılara giriyor, günlük hayatın stresinden uzaklaşarak keyifli bir gün geçiriyor. Nestlé Purina PetCare’in nihai hedeflerinden biri de bu uygulamayı her güne yaymak ve sadece kendi içerisine sınırlı tutmayıp iş ortakları ve diğer şirketleri de bu harekete dâhil etmek.

İlginizi Çekebilir

Microsoft 2020’Nin Siber Güvenlik Trendlerini Açıkladı

Microsoft uzmanları siber saldırı risklerini en aza indirmek için 2020 siber güvenlik trendlerini açıkladı. Öngörüler 2020’de siber saldırılarla savaşırken en çok yapay zekâdan faydalanacağız, bu alanda yeni iş birlikleri göreceğiz, buluttan güç alacağız, Sıfır Güven sistemini belirleyeceğiz ve gruplaşmış saldırılara karşı hazırlıklı olacağız.


Emirates Mexico City'ye İniş Yaptı

Emirates, Dubai ile Mexico City arasındaki Barselona aktarmalı yeni günlük seferleri kapsamında gerçekleştirdiği ilk uçuşu kutladı. Emirates'in Meksika'ya ilk yolcu uçuşunu Emirates Boeing 777-200LR ile yaptı.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Etiketler: Nestlé, Purina, PetCare, Rehber, Köpekler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.