23 Şubat 2019 Cumartesi 15:34

GÜNDEM

Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam İçin Teknoloji”Leri Tanıtacak

Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam için Teknoloji”leri tanıtacak

  Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam İçin Teknoloji”Leri Tanıtacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

45 yıllık ArGe tecrübesi, 120’nin üzerinde küresel iş ortağı, üretim ve gelişmiş saha yönetimi gücüyle bölgenin lider sistem entegratörü olma hedefine sahip olan Netaş, GSMA tarafından düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde yerini almaya hazırlanıyor. Netaş, dijital dönüşüm, ArGe ve inovasyon, telekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler çatısı altındaki yenilikçi ürün ve servislerini katılımcılarla paylaşacak.

Dijital Dönüşüm Mimarı olarak sadece Türkiye’de değil yurtdışında da önemli projelere imza atan Netaş, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen telekomünikasyon dünyasının en önemli buluşmalarından Mobil Dünya Kongresi’ne yenilikçi ürün, çözüm ve servisleriyle katılıyor. Türkiye’nin ilk özel telekomünikasyon ArGe’sini kuran, ilk yazılım ihracatını gerçekleştiren lider sistem entegratörü Netaş; “Akıllı Yaşam için Teknoloji” sloganıyla, yeni nesil teknolojilere dayalı dijital dönüşüm ürün ve servisleriyle dış pazarlardaki etkinliğini artırmayı hedefliyor.

Akıllı Şehir ve Siber Güvenlik teknolojileri de Netaş standında

Netaş, 5. Salon’da yer alan standında, dijital dönüşüm, ArGe-inovasyon, telekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler başlıklarıyla ziyaretçilerine ürün ve servislerini anlatacak.

45 yıllık ArGe gücüyle Netaş, bulut bilişim, nesnelerin interneti (IoT), Büyük Veri ve siber güvenlik teknolojileri temelinde enerji, ulaşım, eğitim, sağlık, e- devlet ve eğlence gibi alanlarda yenilikçi çözümler geliştiriyor.

Sözkonusu ArGe yetkinliklerinin yanı sıra yerlileştirmedeki deneyimi ve uluslararası servis ağıyla Netaş, Mobil Dünya Kongresi’nde uçtan uca sunduğu çözüm ve servislerini tanıtmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Kitap Medeni Cumhuriyet Katılımcı Hayatın Sosyolojisi

MEDENİ CUMHURİYET:


Lazzoni Hotel'den 6 Farklı İftar Menüsü

LAZZONİ HOTEL’DEN


Bülten Huile Prodigieuse® İle Yepyeni Bir As¸k Hikayesi

Cesur bir adımla, NUXE ikonik yagˆının yeni bir versiyonunu c¸ıkarıyor. Feminenligˆe gerc¸ek bir o¨vgu¨ olan Huile Prodigieuse® Florale, tatlı ve temiz kokusuyla duyulara hitap ediyor.


Team Visa’Ya Katılan İlk Türk Kadın Futbolcu Didem Karagenç

İstanbul - 23 Mayıs 2019 - Fransa 2019 FIFA Kadınlar Dünya KupasıTM’nın Resmi Ödeme Hizmetleri Ortağı Visa (NYSE: V), kadın futbolunun güçlendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla Avrupa’da 14 kadın futbolcunun dahil olduğu Team Visa programı kapsamında Kadın A Milli Takım Kaptanı Didem Karagenç’in sponsorluğunu üstlendi.


Beko’Dan Mutfaklara Ultra Çözüm Beko Novultra Buzdolabı

Beko’dan Mutfaklara Ultra Çözüm:


Etiketler: Netaş, ArGe, telekomünikasyon, ürün, Dünya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.