23 Şubat 2019 Cumartesi 15:34

GÜNDEM

Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam İçin Teknoloji”Leri Tanıtacak

Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam için Teknoloji”leri tanıtacak

  Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam İçin Teknoloji”Leri Tanıtacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

45 yıllık ArGe tecrübesi, 120’nin üzerinde küresel iş ortağı, üretim ve gelişmiş saha yönetimi gücüyle bölgenin lider sistem entegratörü olma hedefine sahip olan Netaş, GSMA tarafından düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde yerini almaya hazırlanıyor. Netaş, dijital dönüşüm, ArGe ve inovasyon, telekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler çatısı altındaki yenilikçi ürün ve servislerini katılımcılarla paylaşacak.

Dijital Dönüşüm Mimarı olarak sadece Türkiye’de değil yurtdışında da önemli projelere imza atan Netaş, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen telekomünikasyon dünyasının en önemli buluşmalarından Mobil Dünya Kongresi’ne yenilikçi ürün, çözüm ve servisleriyle katılıyor. Türkiye’nin ilk özel telekomünikasyon ArGe’sini kuran, ilk yazılım ihracatını gerçekleştiren lider sistem entegratörü Netaş; “Akıllı Yaşam için Teknoloji” sloganıyla, yeni nesil teknolojilere dayalı dijital dönüşüm ürün ve servisleriyle dış pazarlardaki etkinliğini artırmayı hedefliyor.

Akıllı Şehir ve Siber Güvenlik teknolojileri de Netaş standında

Netaş, 5. Salon’da yer alan standında, dijital dönüşüm, ArGe-inovasyon, telekomünikasyon çözümleri ve profesyonel hizmetler başlıklarıyla ziyaretçilerine ürün ve servislerini anlatacak.

45 yıllık ArGe gücüyle Netaş, bulut bilişim, nesnelerin interneti (IoT), Büyük Veri ve siber güvenlik teknolojileri temelinde enerji, ulaşım, eğitim, sağlık, e- devlet ve eğlence gibi alanlarda yenilikçi çözümler geliştiriyor.

Sözkonusu ArGe yetkinliklerinin yanı sıra yerlileştirmedeki deneyimi ve uluslararası servis ağıyla Netaş, Mobil Dünya Kongresi’nde uçtan uca sunduğu çözüm ve servislerini tanıtmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Rosenergoatom Novovoronej 2 Ngs’De 2 No’Lu Ünitede Fiziksel Çalışma İçin Son Aşama Devam Ediyor

Rusya Atom Enerjisi Kurumu Rosatom tarafından inşası devam eden Türkiye’nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu NGS’nin referans santrali ve VVER-1200 reaktörü ile donatılmış Novovoronej-2 NGS’nin 2’inci ünitesi minimum kontrol gücüne (MCP) getirildi.


Bloom Bag İle Kahvem Hep Yanımda

Biz kadınların en büyük arzularından biri yıllarca kullanabileceğimiz her kıyafete uyan kaliteli bir çantaya sahip olmaktır. Modayı yakalamak ulaşılabilir olmaya başladığından beri çantalar tamamlayıcı bir aksesuar olmaktan çıkıp kişinin kendisini yansıtmaya başladı.


Milka Sponsorluğunda Yarışan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış’Tan Madalyayla Döndü

2019 sezonu itibarıyla Milka sponsorluğunda katılacakları 68 yarışın bir bölümünü tamamlayan Türkiye Kayak Milli Takımı Sarıkamış Kupası’ndan iki madalyayla döndü.


Sözlü "Adana'da Ulaşım Akıllı Olacak"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, kentiçi trafiği rahatlatan hamlelerine yenilerini ekliyor.


Eyüp Sabri Tuncer Doğal Avokado Yağlı Losyon İle Farkı Hissedin

Eyüp Sabri Tuncer, Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu ile giriş yaptığı losyon kategorisinde yeni ürünü ile iddiasını sürdürüyor. Losyon serisine avokado yağının mucizevî özellikleri ve zengin E vitamini içeren %100 Doğal Avokado Yağlı El ve Vücut Losyonunu ekledi.


Etiketler: Netaş, ArGe, telekomünikasyon, ürün, Dünya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.